#przegryw ostatnio ogarnęło mnie ogromne poczucie beznadziei, mam wrażenie że kompletnie nic nie ma sensu, nic nie chce mi się robić i cały czas jestem rozkojarzony, skroluję tylko po telefonie niczego nawet nie czytając albo patrze się na główną stronę yt nie włączając żadnego filmiku, jeszcze tydzień temu myślałem sobie o tym żeby kupić sobie jakąś gierke na steamie ale teraz uznałem że to bez sensu bo pewnie i tak

pacan7








