Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ElNiro
ElNiro

ElNiro

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 522
  • Znaleziska 400
  • Mikroblog 122
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
plusikdziczku
plusikdziczku
przedwczoraj, 03:36:32
  • 245
plusikdziczku
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro przedwczoraj, 07:04:02 via Wykop
  • 2
@borsuk_miodozer: Nieźle się tam bawią w mieście świętej wieży
  • Odpowiedz
tobaccotobacco
tobaccotobacco
25.06.2026, 21:20:24
  • 365
#motocyklisci #warszawa
Motoniedojebow robiących sobie zawody w pierdzeniu przez środek miasta w środku takiej pogody ze okna nie sposób zamknąć należałoby wyłapywać jak kundle i trzymać w klatkach na licznych miejskich targowiskach
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro przedwczoraj, 06:55:10 via Wykop
  • 0
@tobaccotobacco: mieszkam w małym miasteczku, nie dość że motorki pierdzą, fury robią rekordy na 100 m, to od 5 rano salwy jak pod Mariupolem (w sadach straszą szpaki).
  • Odpowiedz

786

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

Arłukowicz u Prusinowskiego

TomTom7770
z
youtube.com
dodany: 25.06.2026, 10:30:50
  • 150
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    egipt
ElNiro
ElNiro
ElNiro przedwczoraj, 06:04:45 via Wykop
  • 18
Każda partia ma takich, polityk z drugiego trzeciego rzędu, który właśnie ma takie wyrzutki i taka jego rola. Umniejszyć, podgrzać atmosferę, zdewaluować, obrazić... zależy co potrzeba.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 23.06.2026, 06:45:41 via Wykop
  • 1
@scriptum_nox: może nie za często korzystam z map papierowych, ale takie mapy mają przewagę taką że szukając celu uczysz się okolicy. Przy pomocy nawigacji nawet po kilku wizytach w tym samym miejscu nie do końca wiesz jak tam dojechałes.
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
16.06.2026, 21:02:46
  • 142
Wenus, Jowisz, Księżyc.
#fotografia #astronomia
shitman6 - Wenus, Jowisz, Księżyc.
#fotografia #astronomia

źródło: 4382

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 17.06.2026, 08:54:15 via Wykop
  • 0
@shitman6: hemoglobina, taka sytuacja
  • Odpowiedz
adi0
adi0
16.06.2026, 20:46:05
  • 381
Już wiadomo po co była dzisiaj ta akcja w Berlinie - jutro ma zostać podpisana umowa obronna z Niemcami.
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
adi0 - Już wiadomo po co była dzisiaj ta akcja w Berlinie - jutro ma zostać podpisana...

źródło: 1000076885

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 17.06.2026, 08:46:02 via Wykop
  • 0
@KurczakiZiemniakiPorosty: tak jak mówisz, potem człowiek co ma trochę bardziej konserwatywne poglądy jest wrzucany do jednego wora z pisiorami.
  • Odpowiedz

11

Nie żyje kolejna gwiazda serialu "ALF"

Nie żyje kolejna gwiazda serialu "ALF"

Tylko Lynn jeszcze żyje z tej rodzinki. No i Alf, zapewne, gdzieś na Melmaku.

LudzieToDebile
z
kultura.gazeta.pl
dodany: 15.06.2026, 15:27:50
  • 4
  • #
    ciekawostki
ElNiro
ElNiro
ElNiro 16.06.2026, 08:07:13 via Wykop
  • 1
Ktoś tu nie oglądał ostatniego odcinka, ALF pewnie siedzi jeszcze w strefie 51.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 08:21:37
  • 393
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
ElNiro
ElNiro
ElNiro 16.06.2026, 07:53:14 via Wykop
  • 0
@fruziazuzia: Kiedyś dawałem, jak nie miałem dzieci. bo dorzucenie powiedzmy 20 zł do 100 zł rachunku to jeszcze nie problem, ale jak dorzucasz te same 20 do 200 rachunku już tak. Lepiej dzieciakowi kupić loda za to.
wshk
wshk
wshk
15.06.2026, 07:15:01
  • 647
Kuszące.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda
wshk - Kuszące.

#ukraina #rosja #ruskapropaganda

źródło: 30621

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 15.06.2026, 11:32:22 via Wykop
  • 0
@wshk: połowę niemców w piach
  • Odpowiedz

693

Niemcy bronią Polski w sporze z Ukrainą o UPA

Niemcy bronią Polski w sporze z Ukrainą o UPA

Decyzja prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu elitarnemu oddziałowi sił specjalnych imienia Bohaterów UPA

Pablitto_
z
defence24.pl
dodany: 12.06.2026, 08:10:57
  • 102
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    upa
ElNiro
ElNiro
ElNiro 12.06.2026, 12:45:06 via Wykop
  • 1
@qupi: hm... jak nie byli dogadani z ruskimi to nie było tak źle, zachodnia Polska granica najbardziej stabilna w całej historii naszego państwa.

371

Rosjanie próbowali zestrzelić bociana dronem FPV

Pokaż treści 18+

Rosjanie próbowali zestrzelić bociana dronem FPV

Ptak okazał się mądrzejszy od rosyjskich operatorów i w ostatniej chwili zdołał wykonać gwałtowny manewr, dzięki czemu udało mu się uratować.

Dymitrov
z
x.com
dodany: 26.05.2026, 08:25:16
  • 92
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    wojna
  • #
    zwierzaczki
ElNiro
ElNiro
ElNiro 26.05.2026, 13:03:35 via Wykop
  • 105
@burzka: jak F 14, bo zauważyłem zmienną geometrie skrzydeł
Realizm123
Realizm123
26.05.2026, 06:30:49
  • 484
Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska
Realizm123 - Czyli menele teraz muszą jdg zakładać? xd

#polska

źródło: 6854

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 26.05.2026, 12:34:56 via Wykop
  • 0
@mariecziek: masz racje, ale co z tego :D
  • Odpowiedz
finch88
finch88
finch88
26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 26.05.2026, 12:32:16 via Wykop
  • 0
@finch88: Trzeba przyznać że jedno stwierdzenie tam jest prawdziwe, dokładnie to "A prawda jest brutalna".
  • Odpowiedz

798

Fotokabiny w urzędzie? Nie, bo przedsiębiorcy stracą

Fotokabiny w urzędzie? Nie, bo przedsiębiorcy stracą

Prezydent Piekar Śląskich chwali się, że w urzędzie nie zamontuje fotokabin które pozwolą petentom szybko i tanio zrobić zdjęcie do dokumentów, bo lokalny rynek fotografów straciłby źródło dochodów. I jeszcze jest z tego dumna.

AlbertWesker
z
facebook.com
dodany: 24.05.2026, 06:53:14
  • 182
  • #
    polska
  • #
    piekaryslaskie
  • #
    afera
ElNiro
ElNiro
ElNiro 26.05.2026, 12:21:30 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: w mobywatelu czasami nie ma takiej opcji?
ElNiro
ElNiro
ElNiro 26.05.2026, 12:26:59 via Wykop
  • 0
@masz_fajne_donice: możesz przesłać epuapem do urzędu, bo zdjęcie do dowodu jest potrzebne tylko po to by zrobić skan i fotkę papierową dostajesz z powrotem. Sporo ludzi idzie do fotografa bo nie chce im się studiować jak taka fotka powinna wyglądać, a fotograf najczęściej to wie.

949

Lekarze biadolą: "Nasze faktury będą latać po sieci"

Lekarze biadolą: "Nasze faktury będą latać po sieci"

Lekarze uderzają w pomysł rządu aby wynagrodzenia lekarzy powiązać z numerem PESEL i prawem wykonywania zawodu.

enterprize
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 10:16:25
  • 176
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
ElNiro
ElNiro
ElNiro 26.05.2026, 12:11:10 via Wykop
  • 0
@GoldenJanusz: no wiadomo, to jest praca wielu pokoleń, dziadkowie lekarze, rodzice lekarze...

412

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Inkluzywność, różnorodność itd... ale jak nie jesteś bialy/biała - bo kulturę białych można zawłaszczać To właśnie powód, dla którego Odyseja Nolana jest ostro krytykowana przez Greków. Grecki serwis ma dość hipokryzji Hollywood. P.s. i tam pójdziecie do kina...

Mirek_Cebula
z
gram.pl
dodany: 26.05.2026, 06:35:32
  • 141
  • #
    kino
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
ElNiro
ElNiro
ElNiro 26.05.2026, 11:59:22 via Wykop
  • 0
@Hanys_Mori: uważam że pomysł na te Helenę jest słaby, na szczęście w Odyseii tej Heleny za dużo nie powinno być.
Mirek224
Mirek224
19.05.2026, 18:26:39
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 20.05.2026, 05:54:56 via Wykop
  • 1
@Karl_Cotlet: może nie nienawidziłem, po prostu nie oglądałem. Ale nie rozumiem zachwytu nad tym serialem, to chyba jest na zasadzie sentymentu, jak ludzie tęsknią za PRLem.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
18.05.2026, 07:36:48
  • 404
#mecz #lewandowski #fcbarcelona
Kiedy praca była w sumie spoko, więc ostatni raz przechodzisz się po biurze. (╯︵╰,)
Krs90 - #mecz #lewandowski #fcbarcelona
Kiedy praca była w sumie spoko, więc ostatni ...

źródło: obraz_2026-05-18_093436751

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElNiro
ElNiro
ElNiro 18.05.2026, 10:22:05 via Wykop
  • 15
@jandiabeldrugi: jak każdy chłop, lubi sobie posiedzieć w furze zanim wejdzie do domu/roboty
  • Odpowiedz

38

Ambasada Izraela reaguje na głosowanie Polski. Jest wpis

Ambasada Izraela reaguje na głosowanie Polski. Jest wpis

Jury powinno stracić obywatelstwo...

RiverStar
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.05.2026, 17:22:36
  • 18
  • #
    eurowizja
  • #
    izrael
  • #
    polska
ElNiro
ElNiro
ElNiro 18.05.2026, 09:47:36 via Wykop
  • 3
@Senderbell: A że Jasia Kapeli nie wzieli.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking