#motocyklisci #warszawa Motoniedojebow robiących sobie zawody w pierdzeniu przez środek miasta w środku takiej pogody ze okna nie sposób zamknąć należałoby wyłapywać jak kundle i trzymać w klatkach na licznych miejskich targowiskach
@tobaccotobacco: mieszkam w małym miasteczku, nie dość że motorki pierdzą, fury robią rekordy na 100 m, to od 5 rano salwy jak pod Mariupolem (w sadach straszą szpaki).
Każda partia ma takich, polityk z drugiego trzeciego rzędu, który właśnie ma takie wyrzutki i taka jego rola. Umniejszyć, podgrzać atmosferę, zdewaluować, obrazić... zależy co potrzeba.
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie? Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto. Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?
@scriptum_nox: może nie za często korzystam z map papierowych, ale takie mapy mają przewagę taką że szukając celu uczysz się okolicy. Przy pomocy nawigacji nawet po kilku wizytach w tym samym miejscu nie do końca wiesz jak tam dojechałes.
Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki
@fruziazuzia: Kiedyś dawałem, jak nie miałem dzieci. bo dorzucenie powiedzmy 20 zł do 100 zł rachunku to jeszcze nie problem, ale jak dorzucasz te same 20 do 200 rachunku już tak. Lepiej dzieciakowi kupić loda za to.
Prezydent Piekar Śląskich chwali się, że w urzędzie nie zamontuje fotokabin które pozwolą petentom szybko i tanio zrobić zdjęcie do dokumentów, bo lokalny rynek fotografów straciłby źródło dochodów. I jeszcze jest z tego dumna.
@masz_fajne_donice: możesz przesłać epuapem do urzędu, bo zdjęcie do dowodu jest potrzebne tylko po to by zrobić skan i fotkę papierową dostajesz z powrotem. Sporo ludzi idzie do fotografa bo nie chce im się studiować jak taka fotka powinna wyglądać, a fotograf najczęściej to wie.
Inkluzywność, różnorodność itd... ale jak nie jesteś bialy/biała - bo kulturę białych można zawłaszczać To właśnie powód, dla którego Odyseja Nolana jest ostro krytykowana przez Greków. Grecki serwis ma dość hipokryzji Hollywood. P.s. i tam pójdziecie do kina...
@Karl_Cotlet: może nie nienawidziłem, po prostu nie oglądałem. Ale nie rozumiem zachwytu nad tym serialem, to chyba jest na zasadzie sentymentu, jak ludzie tęsknią za PRLem.