Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ECMAlover

ECMAlover

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5481
  • Znaleziska 1455
  • Mikroblog 4026
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 6
ECMAlover
ECMAlover przed chwilą
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

400

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Odznaczenie przedstawia polskie godło narodowe w ukraińskich barwach. Lista nazwisk popierających w artykule (m. in. Holland). Chcą abyśmy zapomnieli o Wołyniu.

Bartexor
z
pap.pl
dodany: 13 godz. i 11 min temu
  • 109
  • #
    ukraina
  • #
    agnieszkaholland
  • #
    wolyn
ECMAlover
ECMAlover 38 min temu via Android
  • 0
Oby zrpbił zwrot paczkomatem tym razem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ECMAlover
ECMAlover 23.06.2026, 00:46:32
  • 1
2:40 na cyferblacie. 30 stopniów za oknem. Że 2 promile we krwi (może przesadziłem, ale jak tak dalej pójdzie ...) Jutro nauczę się hodować owady. Jest w Lidlu jakaś karma dla owadów? Nie chcę ciągle wydawać wyroków śmierci! Jak tu spać, żeby do roboty wstać? Lody też już prawie wyszły :(

#upal #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover
Autor
23.06.2026, 01:12:56 via Android
  • 0
@kjungst: paradoksalnie, im bardziej zmęczony jestem, tym mam więcej energii (szczególnie w 30 stopniach :P ). A ja nawet kawy nie piję, nie wspominając o czymś mocniejszym :) Ale jak już usnę to Putin z Himmlerem, Wałęsą i Ivanem Groźnym mnie nie obudzą :)
  • Odpowiedz
JurandzeSpychacza
JurandzeSpychacza
23.06.2026, 00:10:55
  • 1
Zalogowałem się tu po długim czasie z nowego konta żeby się zapytać, wy tak k---a przeglądacie tą strone czy o c--j tu chodzi? Przecież to jest jakiś żenujący żart, przez ostatnie miesiące normalnie można było sobie przeglądać z anonimka bo lubię tu sobie poczytać komentarze jak są mecze itd. ale teraz to jest nie wykonalne, żadne możliwe adblockery nie dają rady z tym gównem... chyba czas opuścić ten żałosny portal raz na
JurandzeSpychacza - Zalogowałem się tu po długim czasie z nowego konta żeby się zapyt...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 23.06.2026, 00:13:21 via Android
  • 4
@JurandzeSpychacza:
1. Wypok nigdy nie był dobrze zaprogramowany
2. Białkov od zawsze miał to w dupie, bo my jesteśmy
3. Ani społeczności ani sensownego kontentu tu niema już od wielu. Wielu lat.
4. Jak nie chcesz widzieć reklam, to musisz się zalogować i mieć adblokery albo używać appki mobilnej, która o tyle o ile działa.
5. Nie szkoda Ci. Na lekarstwa na raka? Już bezpieczniej na karachana wejść (✌
  • Odpowiedz
ECMAlover
ECMAlover 23.06.2026, 00:31:28 via Android
  • 2
@JurandzeSpychacza: żafna nowość. Pan rogalik zawsze miał to gdzieś. Helikopter ma? Ma. I styka. A społeczności to tu już prawie niema. Nawet nie wspomnę o #wykopiwo czy #wykoparty . Nawet ostatnio chciałem reaktywować #muzykacholeryla :) jesteśmy na wymarciu kolego. Niestety
  • Odpowiedz
ECMAlover
ECMAlover 23.06.2026, 00:56:58 via Android
  • 1
@JurandzeSpychacza: technicznie, to masz heito.pl :) No ale społeczność sobie już dawno odpuściła. Większość wyszła z przegrywa albo w. Jego wpadła. Sporo nie żyje a reszcie się odechciało. Zostali nieliczni, którzy czasem tu zajżą (jak Ty i ja) :)
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
23.06.2026, 00:32:45
  • 1
Dzisiaj sobie przypomniałem że Epstein był wynalazcą napędu w The Expanse. Ten nie pozwala o sobie zapomnieć.
MisterMinister - Dzisiaj sobie przypomniałem że Epstein był wynalazcą napędu w The Ex...

źródło: IMG_4503

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 23.06.2026, 00:40:30 via Android
  • 1
@MisterMinister: to dobry chłopak był i mało pił (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
finalfantasy11
finalfantasy11
22.06.2026, 23:55:58
  • 2
#przegryw #muzyka
finalfantasy11 - #przegryw #muzyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 23.06.2026, 00:04:49 via Android
  • 1
@finalfantasy11: nie sprawdzam. Strzelam. To, że fajne Down tempo to pewne. Brytole? Gdyby nie downtempo i krótki kawałek, to jakbym słyszal śpi straci do kidulthood (jeśli nie widziałeś filmu, nadrób to koniecznie) :)
  • Odpowiedz
czwartafaza
czwartafaza
czwartafaza
22.06.2026, 23:30:14
  • 3
Spleśniała mi gotowa zupa w plastikowym pojemniku, taka z marketu, była aż spuchnięta. No i pojawił się problem, gdzie to wyrzucić. Wiecie co powinienem zrobić? Otworzyć, odcedzić i warzywa wyrzucić do bio, a mięso do zmieszanych. Tłuszcz z pozostałej wody zebrać papierem i wyrzucić do zmieszanych, a odtłuszczoną wodę wylać do zlewu. Pojemnik przemyć i wyrzucić do tworzyw.

Serio co raz bardziej się zastanawiam czy nie płacić więcej za brak segregacji i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 23:33:42 via Android
  • 0
@czwartafaza: serio czy słaby bait?
  • Odpowiedz
ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 23:48:45 via Android
  • 0
@czwartafaza: weź puszkę, czy w czym to tam jest. Idź do pierwszego, lepszego lasu, parku, ogródka (najlepiej jakby ktoś miał kompostownik na ogódku) i wywal pod drzewo. A opakowanie już dalej zgodnie z tworzywem. Co jest naturalne niech wraca do natury. Tak robiła moja mam, babcia, prapra(x10^n) babcia i świat się nie skończyl.

A jak nie to zawartość cała do bio.

Tak czy siak sortowanie śmieci, to jeden wielki blef
  • Odpowiedz
Peppe_theFrogg_enjoyer
Peppe_theFrogg_enjoyer
22.06.2026, 23:27:29
  • 1
#przegryw miałem kiedyś urojenia ksobne, a wy?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 23:36:42 via Android
  • 1
@Peppe_theFrogg_enjoyer: to chyba ma każdy, kto pracuje/pracował w korpo (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

420

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 11:52:32
  • 251
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 22:40:48 via Android
  • -7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 23:20:37 via Android
  • -2
@Otete:

ciężki alkoholizm to się odstawia pod kontrol


No a czego nie zrozumiałeś we fragmęcie o stopniowym odstawianiu alkoholu lub przede wszystkim
Boxdelszukam-14
Boxdelszukam-14
22.06.2026, 22:53:17
  • 8
#bonzo #patostreamy
Boxdelszukam-14 - #bonzo #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 23:05:23 via Android
  • 0
@Boxdelszukam-14: r.i.p.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
22.06.2026, 22:38:25
  • 16
Sztuka nowoczesna

Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.
wfyokyga - Sztuka nowoczesna

Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- ...

źródło: temp_file8782344282617375490

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 22:51:08 via Android
  • 3
@wfyokyga: że też jeszcze ktoś pamięta tę pastę :) aż się wspomnienia odezwały :)
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 22:22:37 via Android
  • 1
@scriptum_nox: przed 30 może i tak, ale nie wiem jakiego masz GiePeeSa, jeśli ufasz mu bardziej niż mapie. Szczególnie właśnie w lesie, górach czy innym zadupiu.

Mapa (nie GPS), booking czy inne airbnb, blablacar to akurat fajne wynalazki.

Poza tym. Narzędzia, to narzędzia. Ja zbyt często ich nie używam. To nie jest obowiązek. Jak mam czas się zgubić to "idę na pałę", bo jeszcze wschód od zachodu odróżniam.

Paniętaj. To
  • Odpowiedz

284

Bony turystyczne jak świeże bułeczki. Rozeszły się w 152 sekundy

Bony turystyczne jak świeże bułeczki. Rozeszły się w 152 sekundy

Do wzięcia było 3 tys. voucherów o wartości 300 zł każdy. Ta pula została rozdysponowana w 2,5 minuty. Rząd rozdał 9 mln złotych dla 3000 osób, które zdążyły kliknąć najszybciej (albo wiedziały kiedy) w formularz na stronie.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 22.06.2026, 10:24:56
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
ECMAlover
ECMAlover 22.06.2026, 22:09:01 via Android
  • 11
@Dupa01: eeee ale czy to właśnie nie Ci ludzie dający się omamić propaganda TV, głosujący na Kaczora albo Donalda, PO(d)PiSujący pod każdym podatkiem i myślących, że 500 a właściwie 800 plus to manna z nieba i wcale nikt im wcześniej nie zabiera, żeby "dać"... Czy to nie właśnie oni tworzą ten kraj?

Przykro mi ale są większością

34

63 lata temu Opole zostało stolicą polskiej piosenki

63 lata temu Opole zostało stolicą polskiej piosenki

19 czerwca 1963 roku w Opolu startował pierwszy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. Zrodził go pomysł trojki dziennikarzy Polskiego Radia. Na scenie stanęły Ewa Demarczyk, Bohdan Łazuka i Piwnica pod Baranami. W 2026 roku festiwal obchodzi już 63. edycję.

real_scoria
z
polskieradio24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:49:49
  • 4
  • #
    rocznica
  • #
    muzyka
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    kultura
  • #
    opole
ECMAlover
ECMAlover 21.06.2026, 08:24:22 via Android
  • -1
Łazuka, Piwnica pod baranami .. co dalej poszło nie tak?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

401

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Wiceszef MON Paweł Zalewski stwierdził, że po stronie ukraińskiej nie ma zainteresowania przekazaniem jej MiG-ów. Według niego, Ukraińcy chcieliby, aby te samoloty były dopasowane do bardziej nowoczesnych warunków bojowych, tymczasem Polska nie jest zainteresowana ponoszeniem kosztu ich modernizacji

ty_O
z
bankier.pl
dodany: 17.06.2026, 10:05:14
  • 225
  • #
    wojna
  • #
    lotnictwo
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    mig
ECMAlover
ECMAlover 17.06.2026, 23:16:25 via Android
  • 3
@Michal9788: nie za darmo. Nie da się za darmo. Mamy zapłacić z własnej kieszeni.

No ale to też kwestia błędnego tłumaczenia, na co mało, kto zwraca uwagę.

Dziękuję - bezpośrednie tłumaczenie na język ukraiński: daj więcej.
Proszę - Daj

1

Prezentacja bloatware'u na stronach internetowych

Prezentacja bloatware'u na stronach internetowych

Soydewy niszczą internet a teraz nawet nie dają człowiekowi zjeść. Strony internetowe stają się tak przeładowane, że wykonywanie najbardziej podstawowych czynności w normalnym życiu stało się wielką sprawą i udręką. Chcę po prostu przeglądać treści informacyjne w Internecie bez nadmiernego obciążeni

osetnik
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 21:49:26
  • 10
  • #
    oprogramowanie
  • #
    programowanie
  • #
    webdev
  • #
    dev
  • #
    www
  • #
    bloatware
ECMAlover
ECMAlover 14.06.2026, 13:17:51 via Android
  • 0
@osetnik: się zorientowałeś. Pisze webdev z hexadecymalnym doświadczeniem, od 5 lat poza tą z-----ą branżą :)
ECMAlover
ECMAlover 14.06.2026, 14:01:37 via Android
  • 1
@osetnik: historia internetu w skrócie: lata 90. PopUp jeden na drugim. Kiedyś ktoś dla zabawy wymyślił uciekający "x". Zaimplementowali to do "reklam". Fundacja Mozilla zablokowała odpalanie tego przez JS. Chwilę był spokój. Powstały adBlockery. Obecnie cały internet Tworzy się (szczególnie front) w JS a szczególnie masowo we frameworkach takich jak Tracy (meta) angular (google) etc. Z resztą musiałbym do rana pisać, co się stało w internet.

Co do drugiego pytania:

614

Niemiecka prasa: Polska ma rację. Ukraina oddala się od Europy

Niemiecka prasa: Polska ma rację. Ukraina oddala się od Europy

Komentując polsko-ukraiński spór niemieckie media piszą, że decyzja Zełenskiego jest niezgodna z europejskimi wartościami i oddala Ukrainę od UE. "Ta sytuacja pokazuje, że Kijów nie jest jeszcze gotowy do stania się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej".

Takiseprzecietniak
z
dw.com
dodany: 13.06.2026, 10:20:11
  • 97
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
ECMAlover
ECMAlover 14.06.2026, 11:59:33 via Android
  • 4
@jest_agrest-nie_ma: zapomnieli? Żeby zapomnieć, trzeba najpierw pamiętać. Przecież "im się to należało" i nawet dyakuyu nie usłyszysz, bo w ich słowniku strona z tym słowem nie istnieje
ECMAlover
ECMAlover 14.06.2026, 12:15:16 via Android
  • 1
@dziabonq: ten rak jest nieuleczalny

37

8 GB RAM wraca do laptopów

8 GB RAM wraca do laptopów

Producenci laptopów ponownie stawiają na 8 GB RAM. Dell, Acer i Microsoft chcą obniżyć ceny nowych urządzeń. Jeszcze niedawno wydawało się, że 16 GB pamięci RAM na dobre stanie się standardem w laptopach ze średniej i wyższej półki.

Victor_Manzon
z
ithardware.pl
dodany: 07.06.2026, 04:56:10
  • 38
  • #
    technologia
  • #
    pcmasterrace
  • #
    laptopy
  • #
    komputery
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
ECMAlover
ECMAlover 08.06.2026, 18:02:29 via Android
  • 4
@Czill23: wystarczy używać Linuxa :)
ECMAlover
ECMAlover 08.06.2026, 17:23:15
  • 0
#programowanie #programista15k #sztucznainteligencja Próbuję postawić OpenClaw (ciekawość). Sam w sobie nie krzyczy na mnie, ale jakikolwiek model (niby darmowy) czy to Gemini, czy to deepseek, czy open router, czy cokolwiek i za każdym razem krzyczy, że nie mam tokenów lub inny podobny komunikat. Ktoś miał podobny problem? Btw stawiałem ollama lokalnie, ale to bez sensu na serwerze w sumie bez GPU :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ECMAlover
ECMAlover
Autor
08.06.2026, 17:59:55 via Android
  • 0
@EmJakMarian: klucze wklejone, rolę ów nie kupowałem, bo niby miało być za darmo (albo przynajmniej darmowa jazda próbna) l
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.07.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.06.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking