Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CoYoT85
CoYoT85

CoYoT85

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4672
  • Znaleziska 202
  • Mikroblog 4470
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
badreligion66
badreligion66
21.04.2026, 09:49:55
  • 272
#polityka Morawiecki z Bielanem nieźle dopakowali
badreligion66 - #polityka Morawiecki z Bielanem nieźle dopakowali

źródło: 1000044710

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 21.04.2026, 22:32:22 via Wypiek
  • 0
@badreligion66 Ten przekaz dla debili to może się podoba uczniom podstawówki, tylko "grzegorz prawdziwy Polak Z Polski" zapomniał, że oni głosować nie mogą.
  • Odpowiedz

261

Irański statek TOUSKA ostrzelany przez USA. Trump: Marines przejęli kontrolę

Pokaż treści 18+

Irański statek TOUSKA ostrzelany przez USA. Trump: Marines przejęli kontrolę

Irański statek towarowy próbował w niedzielę przełamać amerykańską blokadę - poinformował Donald Trump. Siły USA wezwały załogę do zatrzymania jednostki, a gdy ta odmówiła, okręt amerykańskiej marynarki otworzył ogień. "Obecnie jednostkę kontrolują marines" - przekazał prezydent.

santa-maria-de-la-rosa
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.04.2026, 20:55:25
  • 48
  • #
    gielda
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    trump
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 20.04.2026, 21:19:31 via Wypiek
  • 2
@qeti To Wy te paski traktujecie na serio? To wiele wyjaśnia. Ale fajnie jakbyście się przebadali.
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 21.04.2026, 15:14:41 via Wypiek
  • 0
@maniek-maniewski Jak trollujesz, to propsy. Jak Ty tak na poważnie, to przypominam że Republika twierdziła cały wieczór, że Orban wygrał. Jeszcze godzinę po tym jak on sam pogratulował Magyarowi zwycięstwa.
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
20.04.2026, 14:47:49
  • 189
Poczytaj komentarze, dowiesz się więcej.

Tymczasem sekcja komentarzy:
- Tusk nic nie znaczy
- Macron też nic nie znaczy
- Macron jest na smyczy Tuska
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 20.04.2026, 16:42:38 via Wypiek
  • 1
@fidelio-fidelio Zawsze mnie bawi to pisanie, że Tusk usłyszy jakieś zarzuty. Ciekawe za co. 8 lat PiSu z prezydentem i nawet nie dostał mandatu, a teraz nagle pójdzie siedzieć. No nie mogę.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
20.04.2026, 12:57:45
  • 131
Media kłamią, okazało się że prezydent również był na spotkaniu Tuska z Macronem
(Tylko wymaga wprawnego oka)

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #zagadka
ProstyKrzywy - Media kłamią, okazało się że prezydent również był na spotkaniu Tuska ...

źródło: 1000133615

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 20.04.2026, 16:37:38 via Wypiek
  • 0
@ProstyKrzywy "Co to za hałasy, k---a"
  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
18.04.2026, 03:51:36
  • 8
Renault Espace 2026 Full Hybrid 200 KM

+ bardzo oszczędny i dynamiczny napęd (średnia 6,4 litra/100)
+ wysoki komfort jazdy i znakomity system 4Control (skrętna tylna oś), mimo że to SUV to wręcz wgryza się w zakręty,
+ przestronne wnętrze 5+2

-
francuskie - Renault Espace 2026 Full Hybrid 200 KM

+ bardzo oszczędny i dynamiczny ...

źródło: espace-1-2

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 18.04.2026, 06:59:59 via Wypiek
  • 0
@francuskie Jak na auto takiej wielkości to piękny
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
17.04.2026, 20:03:51
  • 383
Najczęściej zadawane pytanie na zero.pl: Czy prezydent przyjdzie do WK DZIK i udowodni, że wyciska 150 kg. - Takich właśnie odbiorców ma zakolak

wy też jakbyście mieli szanse zapytac prezydenta o coś, to właśnie o to?

#stanowski #kanalzero #heheszki #bekazprawakow #polityka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 17.04.2026, 20:50:33 via Wypiek
  • 1
@Neobychno Bo nawet Mariusze wiedzą, że to jest kłamstwo i totalna bzdura. I chcą zobaczyć na żywo. Jak taki Mariusz chodzi od 10 lat na siłkę to wie jak wygląda taki dzik co wyciska 150kg.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
17.04.2026, 16:35:42
  • 43
#bekazpisu #polityka
Roman_Horsetych - #bekazpisu #polityka

źródło: 8594d86b3b489

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 17.04.2026, 18:45:31 via Wypiek
  • 15
@Roman_Horsetych
CoYoT85 - @Roman_Horsetych

źródło: 1000084538

Pobierz
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
17.04.2026, 07:36:04
  • 721
chłop żyje w tak urojonej rzeczywistości, że co raz mniej już przypomina siebie, a co raz bardziej swojego ojca TW "michu", który jako komunistyczny bezpiecznik sprzedawał kolegów na milicji w stanie wojennym.

#szmatecki #pis #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Salam-Abdul-Al-Stulejari - chłop żyje w tak urojonej rzeczywistości, że co raz mniej ...

źródło: 1000032814

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 17.04.2026, 09:11:05 via Wypiek
  • 18
@Salam-Abdul-Al-Stulejari
CoYoT85 - @Salam-Abdul-Al-Stulejari

źródło: 1000084538

Pobierz
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
16.04.2026, 11:15:30
  • 308
Ojej, to straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska
jaroty - Ojej, to straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

źródło: AISelect_20260416_131454_Samsung Browser

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 16.04.2026, 21:00:45 via Wypiek
  • 0
@jaroty Bo nikt w tej partii nie chce robić z siebie debila za marne grosze (czyt. parokrotność pensji przeciętnego Polaka)
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 16.04.2026, 20:10:22
  • 7
Polski Jason Statham
#bekazprawakow #heheszki

CoYoT85 - Polski Jason Statham
#bekazprawakow #heheszki
SPOILER

źródło: mozaika_mielismy_wtedy_inne_wlosy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

368

Kompromitacja Rady Pokoju Trumpa: pieniądze wpłaciły tylko 3 kraje

Kompromitacja Rady Pokoju Trumpa: pieniądze wpłaciły tylko 3 kraje

Z zapowiadanych 17 mld dolarów wpłynęło mniej niż 1 mld. Pieniądze przekazały jedynie trzy kraje: Stany Zjednoczone, Maroko i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

matixrr
z
wnp.pl
dodany: 11.04.2026, 12:48:48
  • 59
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 12.04.2026, 13:00:56 via Wypiek
  • 5
Czyli nawet USA nie wpłaciły całej kwoty? xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
09.04.2026, 10:07:51
  • 21
Dzisiaj p------ę, nie robię. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wieszam se lampki tylko i fajrant. Niech chociaż raz ta działka posłuży do odpoczynku. XD
#ogrodnictwo #dzialka #rod #czujedobrzeczlowiek
Krupier - Dzisiaj p------ę, nie robię. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wieszam se lampki tylko i fajran...

źródło: 1000004199

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 09.04.2026, 16:02:50 via Wypiek
  • 0
@Krupier Działka nie jest po to żeby na nie odpoczywać tylko żeby mieć gdzie z---------ć na drugi etat
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
08.04.2026, 23:54:25
  • 11
wfyokyga

źródło: temp_file6700932158797466027

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 09.04.2026, 05:38:32 via Wypiek
  • 2
@wfyokyga
CoYoT85 - @wfyokyga

źródło: 1000083912

Pobierz
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
06.04.2026, 07:36:54
  • 302
Pracownicy sklepów RTV/AGD tacy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy
Arbuzlele - Pracownicy sklepów RTV/AGD tacy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000003426

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 06.04.2026, 11:17:59 via Wypiek
  • 0
W nich są 2 wilki
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
06.04.2026, 01:22:29
  • 37
wfyokyga

źródło: temp_file733813423649581311

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 06.04.2026, 06:47:29 via Wypiek
  • 1
@wfyokyga Za to kwiatki u mnie w pracy zdychają jak je raz nie podlejesz
  • Odpowiedz
ayyy_lmao
ayyy_lmao
05.04.2026, 11:44:57
  • 16
Ale mnie pali ten krzan
#gownowpis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.04.2026, 16:46:52 via Wypiek
  • 2
@choochoomotherfucker To woda święcona!
  • Odpowiedz
Programista500plus
Programista500plus
05.04.2026, 07:52:42
  • 18
-Jaki majonez wariacie?
-a jakie są?
-Winiary, Kielecki, Ocetix i jakiś z Biedronki
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wielkanoc #heheszki #salatka #jedzenie #kebab
Programista500plus - -Jaki majonez wariacie?
-a jakie są?
-Winiary, Kielecki, Ocetix ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-05 094940

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.04.2026, 11:59:48 via Wypiek
  • 0
@Programista500plus Kielecki i Ocetix to nie to samo?
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.04.2026, 15:19:42 via Wypiek
  • 0
@Programista500plus OK, w smaku pewnie to samo
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
05.04.2026, 14:45:05
  • 49
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/c9aa45

od 0.15
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/c9aa45

od 0.15
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.04.2026, 15:19:23 via Wypiek
  • 80
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.04.2026, 12:57:03
  • 168
w przyszłym roku murowany oskar za krótkometrażową animację
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - w przyszłym roku murowany oskar za krótkometrażową animację
#polityka #b...

źródło: 1000023322

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.04.2026, 11:29:08 via Wypiek
  • 1
@Boleslawealesa

@splinter96: mnie smieszy bardziej od pisowskich spotow pekanie platformerskich nadetych dup na wykopie xd


Typowy pisowiec. Mógłby żreć gruz, najważniejsze, że lewakom pęka d--a.
Jesteście tacy sami jak ruskie onuce, które popieracie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • Strona 3 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 25.10.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia