Jak przedtem wchodziliście parę razy dziennie na XTB czy co tam macie dla małego zastrzyku dopaminy - nic straconego. Ja dalej wchodzę, tylko dopaminę zamieniłem na adrenalinę i kortyzol. Też daje kopa.
Jak przedtem wchodziliście parę razy dziennie na XTB czy co tam macie dla małego zastrzyku dopaminy - nic straconego. Ja dalej wchodzę, tylko dopaminę zamieniłem na adrenalinę i kortyzol. Też daje kopa.














Szybko wam obrzydła demokracja. A może nigdy jej nie chcieliście?
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
źródło: IMG_7695
Pobierz