Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CoYoT85
CoYoT85

CoYoT85

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4737
  • Znaleziska 206
  • Mikroblog 4531
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
donatien-de-sade
donatien-de-sade
wczoraj, 07:04:15
  • 361
A prawactwo i tak napisze coś o „szkodliwych ustawach” zupełnie ignorując fakt, że rolą prezydenta nie jest rządzenie przy pomocy weta a każda ustawa na jego biurku została przegłosowana większością głosów w parlamencie.

Szybko wam obrzydła demokracja. A może nigdy jej nie chcieliście?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - A prawactwo i tak napisze  coś o „szkodliwych ustawach” zupełnie i...

źródło: IMG_7695

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 wczoraj, 11:12:05 via Wypiek
  • 7
@Pan_krecik Mi wystarczy, że nie podpisał SAFE. Pokazał tym, że interes kraju ma głęboko w dupie i liczy się tylko lizanie po jajkach partii
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 10.06.2026, 14:28:51
  • 11
#gielda
Jak przedtem wchodziliście parę razy dziennie na XTB czy co tam macie dla małego zastrzyku dopaminy - nic straconego. Ja dalej wchodzę, tylko dopaminę zamieniłem na adrenalinę i kortyzol. Też daje kopa.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Feedersick
Feedersick
Feedersick
10.06.2026, 14:49:43 via Wypiek
  • 1
@CoYoT85 chciałeś powiedzieć raczej parę razy na godzinę?
  • Odpowiedz

677

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

Szafa wnękowa może mieć 8% VAT, a identyczna konstrukcja z plecami z płyty już 23%. W Polsce o wysokości podatku często nie decyduje produkt, tylko urzędnicza interpretacja szczegółu, którego klient nawet nie zauważy

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 08.06.2026, 07:02:08
  • 124
  • #
    vat
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 08.06.2026, 13:40:26 via Wypiek
  • -9
@Milegodniawszystkim Jakby mieli cofać każdą debilną decyzję, która zrobił PiS przez te 8 lat to sejm nie zajmowałby się niczym innym
Kempes
Kempes
07.06.2026, 06:39:20
  • 27
#gdansk #trojmiasto #lgbt #marszrownosci #bekazkatoli #bekazprawakow #katolicyzm

A mogli na transparent wrzucić znanego gdańszczanina, prałata Jankowskiego. Ale nie, woleli wybrać jakiegoś mało znanego w Gdańsku faceta z zagranicy to i mało ludzi przyszło na ich protest XD
Kempes - #gdansk #trojmiasto #lgbt #marszrownosci #bekazkatoli #bekazprawakow #katoli...

źródło: 1000078953

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 07.06.2026, 10:15:53 via Wypiek
  • 4
@Kempes Mogli dać Trumpa jak chcieli mieć duże zasięgi
  • Odpowiedz

267

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów prowadzi śledztwo w sprawie znieważających wpisów, które pojawiły się w internecie na temat siedmioletniej córki prezydenta Karola Nawrockiego, Kasi Nawrockiej.

darino
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 14:02:45
  • 142
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polska
  • #
    polityka
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 06.06.2026, 07:54:55 via Wypiek
  • 25
Zakład, że 90% tych kont to boty Mateckiego, które hejtują aby Republika mogła grzać temat?
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 06.06.2026, 10:35:16 via Wypiek
  • -4
@Kot_w_butach7 xD To teraz jak ktoś jest anty-Nawrocki to jest onucą? Chyba na odwrót, bo to Batyr robi wszystko aby osłabić Polskę względem Rosji.
haxx
haxx
haxx
05.06.2026, 17:40:16
  • 24
na szczęście wczoraj zakupiłem s&p 500 z lewarem 3x, timing to podstawa

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.06.2026, 19:20:12 via Wypiek
  • 2
@haxx Spoko, ja nabyłem CFD na AVGO, bo miałem przeczucie. Skończyło się na stop loss przy -7k.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 06:23:23
  • 730
Jakiś kundel ugryzł dziecko pod lidlem.

Psiara: po co dziecko przechodziło tak blisko psa?

Przypominam, że tacy żyją wśród nas, codziennie ich mijamy na ulicy.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #truestory #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Jakiś kundel ugryzł dziecko pod lidlem.

Psiara: po co dziecko przechodzi...

źródło: 1000131458

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.06.2026, 07:50:14 via Wypiek
  • 11
@WielkiNos Plot twist - kundel nie miał szczepienia, właściciel się nie odezwie, biedny dzieciak będzie miał kłucie
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 05.06.2026, 17:34:47 via Wypiek
  • 1
@ACM04 O c--j Ci chodzi?
  • Odpowiedz

381

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Musk i Altman chcą przebudować gatunek ludzki. Nikt cię nie pytał

Elon Musk napisał wprost, że ludzkość to tylko "biologiczny program rozruchowy" dla AI, a Sam Altman już zapisał się do startupu obiecującego upload świadomości do chmury. Decyzje o przyszłości miliardów ludzi podejmuje garstka miliarderów z Doliny Krzemowej, bez żadnego demokratycznego mandatu.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:24:32
  • 189
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 01.06.2026, 17:07:01 via Wypiek
  • 2
@armin-van-kutonger Nie da się w żaden sposób udowodnić czy to działa czy nie. Będzie to prawdopodobnie idealna kopia, która będzie święcie wierzyć, że jest oryginalną świadomością.
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
30.05.2026, 15:58:45
  • 45
#kosiniakkamysz #polityka #polska #bekazpisu #wojsko #bekazkonfederacji #codziennynawrocki
"Będziesz siedział....Dziś w oślej ławce siedzi PiS, Nawrocki i Konfederacja"
Wcześniej wstawiłem jak się Kosiniak wkurzł
Tutaj jedzie WALCEM
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 30.05.2026, 21:32:00 via Wypiek
  • 1
@CipakKrulRzycia Pisowcy, którzy oglądają Republikę to mogą nie skojarzyć, że to ten sam program. Tam się mówił "safe", tak jak się czyta po polsku. Bo to przekaz dla debili i musi być maksymalnie spłycony. Niestety typowy widz tej stacji nie ma tych paru zwojów mózgowych żeby skojarzyć, że "safe" to to samo co "sejf".
  • Odpowiedz
Mariusz30
Mariusz30
30.05.2026, 15:31:37
  • 84
W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle jaka klitka.

#nieruchomosci #praca #polska
Mariusz30 - W wieku niemal 50 lat dopialem swego i mam swoj dom. I to nie jakas byle ...

źródło: 1000041305

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 30.05.2026, 21:26:53 via Wypiek
  • 1
@Mariusz30 Fajny, ale już nie buduj
  • Odpowiedz

375

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Na Steam zadebiutował wyczekiwany symulator mechanika z otwartym światem. Nostalgiczny powrót do Polski z lat 90. stał się faktem.

Victor_Manzon
z
gry-online.pl
dodany: 28.05.2026, 22:57:32
  • 71
  • #
    steam
  • #
    grykomputerowe
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    pc
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 30.05.2026, 07:46:34 via Wypiek
  • 6
@bletoja To może po prostu nie kupuj zamiast oddawać?
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 30.05.2026, 12:56:25 via Wypiek
  • 0
@bletoja Chodzi o sam fakt, że takie praktyki bierzesz pod uwagę - grać 2h i oddać, wiedząc że gra nie jest dla Ciebie
Zulf
Zulf
Zulf
01.04.2026, 14:31:27
  • 9
#gielda #lunr

To jest ten infinite money glitch ? Teraz znowu xzekac na 16/17$ …( ͡° ͜ʖ ͡°) niecaly tydzien i 40k wlozone
Zulf - #gielda #lunr

To jest ten infinite money glitch ? Teraz znowu xzekac na 16/17...

źródło: IMG_6303

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 28.05.2026, 20:03:07 via Wypiek
  • 0
@Frwrd05 2 miesiące prawie minęły, a Roth Capital ustawił target na 75$
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 27.05.2026, 16:26:30
  • 1
#gielda
Miałem nosa żeby się załadować po same kule w LUNR.US
Kontrakt od NASA potwierdzony, teraz już będzie tylko rosło.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85
Autor
27.05.2026, 17:17:08 via Wypiek
  • 1
@beatboxer_z_tworek
CoYoT85 - @beatboxerztworek

źródło: 1000087598

Pobierz
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85
Autor
27.05.2026, 17:21:23 via Wypiek
  • 1
@beatboxer_z_tworek Dzięki. Najpierw kupiłem za 1000 w lutym i był spory skok (koło 60-70%) do tego tygodnia. Śledziłem wiadomości, analizowałem i doszedłem do wniosku, że nie ma szans żeby nie dostali dużej porcji kontraktu LTV. I na razie siadło. :)
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85
Autor
27.05.2026, 17:31:41 via Wypiek
  • 1
@beatboxer_z_tworek Wczoraj przyznali kwotowo dopiero lekko ponad 400 mln z ponad 4 miliardów. To jest duży tort do podziału. Ale LUNR.US jest już wspomniany Moon Base III:
CoYoT85 - @beatboxerztworek Wczoraj przyznali kwotowo dopiero lekko ponad 400 mln z p...

źródło: 1000087605

Pobierz
  • Odpowiedz

545

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

279 720 zł to maksymalna kwota, jaką każdy poseł mógł rozliczyć w ramach ryczałtu na prowadzenie biura poselskiego za 20

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 25.05.2026, 06:21:04
  • 104
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    biuraposelskie
  • #
    poslowie
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 26.05.2026, 05:42:30 via Wypiek
  • 13
W większości widzę, że kupowali telefony, drukarki, translator AI, laptopy. Nie rozumiem co w tym dziwnego. To takie rzeczy nie przydają się w pracy posła?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cyberdyne
Cyberdyne
22.05.2026, 00:23:37
  • 3
#spacex #starlink #elonmusk #technologia
Cyberdyne - #spacex #starlink #elonmusk #technologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 22.05.2026, 10:30:15 via Wypiek
  • 0
@Cyberdyne Ja jebię. Co to jest. Daj jeszcze
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
21.05.2026, 06:06:20
  • 441
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 21.05.2026, 09:55:17 via Wypiek
  • 2
@straszny_cham Ten typ ma jakąś obsesję na Twoim punkcie? Widzę, że wyzywanie Cie to jakiś regularny sport u niego.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
19.05.2026, 09:02:25
  • 324
#polityka #bekazkonfederacji #berkowicz #konfederacja #bekazprawakow #heheszki

Patelniarz "dostał" mokrą ścierą w swój zakłamany ryj XD
Kempes - #polityka #bekazkonfederacji #berkowicz #konfederacja #bekazprawakow #hehesz...

źródło: 1000078164

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 19.05.2026, 14:20:19 via Wypiek
  • 1
@Basiura89 Był sądowy nakaz, że Twoja stara to kopara a Twój stary musi ja odpalać
  • Odpowiedz
Famine
Famine
19.05.2026, 03:26:52
  • 109
#heheszki #humorobrazkowy #historia #historycznememy
Famine - #heheszki #humorobrazkowy #historia #historycznememy

źródło: temp_file1111517734705245631

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 19.05.2026, 05:34:56 via Wypiek
  • 0
@AVEMORDO Dziwne nie?
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
18.05.2026, 14:48:44
  • 269
Z cyklu - Michał Wójcik jest debilem bo tak się składa że te rakiety jak i większość podobnych tego typu składa się ręcznie, z części wykonanych (oczywiście) maszynowo.

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka #wojna
ProstyKrzywy - Z cyklu - Michał Wójcik jest debilem bo tak się składa że te rakiety j...

źródło: 1000134078

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 18.05.2026, 18:13:54 via Wypiek
  • 16
@fujiyama To napisz do firmy Patek, że ich zegarki nie są produkowane ręcznie, bo kółko zębate jest wycinane na maszynie.
  • Odpowiedz
CoYoT85
CoYoT85
CoYoT85 19.05.2026, 05:32:03 via Wypiek
  • 0
@StalowyNos Kiedy masz następną rozprawę, Darek?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.03.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 25.10.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking