Wpis z mikrobloga

#gielda
Fajnie się czyta ten tag, ale jak się gra z kolegami np. w kosza, to emocje są zawsze większe jak gra się choćby o 5 zł.
Dlatego też kupiłem parę śmieciuchów żeby dołączyć do tego elitarnego klubu.
A żeby emocje były naprawdę mocne to na deser CFD Take Two za tysiaka. Niech się dzieje wola nieba.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale jak się gra z kolegami np. w kosza, to emocje są zawsze większe jak gra się choćby o 5 zł.


@CoYoT85: oczywiście, że tak.
dlatego oglądając czasami jakiś sport o psi c--j gram sobie u buka za 2-5zł i zawsze jest ciekawiej jako można zarobić na p--o (najczęściej stracić to p--o xD)
  • Odpowiedz
@CoYoT85: Cieszę się że jest nas coraz więcej w tych śmieciuchach, zawsze to człowiekowi jakoś lżej na sercu, gdy nie tylko on traci pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz