Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BeginEnd
BeginEnd

BeginEnd

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2245
  • Znaleziska 1042
  • Mikroblog 1203
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 14
  • Dodane (213)
  • Komentowane (814)
  • Plusowane (176)
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 941
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
23.04.2026, 20:28:08
  • 1354
Aż mi się wyjątkowo przykro zrobiło.

Dramatyczna interwencja policji w Łomży rozpoczęła się wczoraj około godziny 11. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od kobiety, do której drzwi zapukała zapłakana i wystraszona mała dziewczynka, około 2-letnia. Jak relacjonowała zgłaszająca, dziecko przyszło z sąsiedniego mieszkania i nie chciało tam wracać, bało się. Było bardzo głodne, brudne, z licznymi odparzeniami.

Jakiś czas później do mieszkania kobiety przyszła młoda kobieta, która lekko bełkocząc twierdziła, że jest matką dziewczynki. Siłą zabrała
thorgoth - Aż mi się wyjątkowo przykro zrobiło.

Dramatyczna interwencja policji w Ło...

źródło: 591119444153_n

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smk666
smk666
23.04.2026, 20:33:09 via Wykop
  • 615
@thorgoth:
Jako ojciec dwulatka uroniłem łzę czytając to. No ja p------ę, jak można tak skrzywdzić dziecko, do tego własne!
  • Odpowiedz
terrapin
terrapin
23.04.2026, 20:34:43 via Wykop
  • 704
@thorgoth: takie dziecko 2 lata to sama miłość i szczerość. Odrzucić coś tak pięknego i czystego to najbardziej ponura zdrada tego, co najlepsze w człowieku
  • Odpowiedz
Djelon
Djelon
17.04.2026, 07:31:29
  • 2
Najnowszy spam z mojego maila:
Cena chyba bezkonkurencyjna
#fotowoltaika #oze
Djelon - Najnowszy spam z mojego maila:
Cena chyba bezkonkurencyjna
#fotowoltaika #oz...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zibizz1
zibizz1
zibizz1
17.04.2026, 07:56:46 via Android
  • 2
Dla osób które sie napala taka rada aby zweryfikować ile falownik obsługujący taki magazyn zużywa energii rocznie w trybie bypass (najczęściej podawane w specyfikacji) i w trybie inverter (zazwyczaj nie podawane a tu już może być już 60-120W).
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
17.04.2026, 20:24:04 via Wykop
  • 1
@magawek: a co byś polecił?
  • Odpowiedz
groznaglizda303
groznaglizda303
12.04.2026, 13:45:32
  • 6
#fpv #drony #diy
Taki chwali post, zrobilem ground station tracker rssi, naped silnikiem krokowym, i nadajnikiem elrs a do tego wszytko leci swiatlowodem wprost do mojej aparatury razem z wideo :) teraz moge umiescic tabpuszke na dachu a pilotowac z piwnicy jak przystalo na wykopka :D
groznaglizda303 - #fpv #drony #diy  
Taki chwali post, zrobilem ground station tracke...

źródło: 1000015262

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

algus
algus
07.04.2026, 11:11:16
  • 722
Małe #chwalesie Przebiłem 8k netto w mieście gminnym 25k mieszkańców. Przed skończeniem 30 lat. Ja wiem, że wszyscy tutaj #programista15k ale ja jestem tylko skromnym kierasem niższego poziomu w małym zakładzie produkcyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza

algus - Małe #chwalesie Przebiłem 8k netto w mieście gminnym 25k mieszkańców. Przed s...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maceprotariusz
maceprotariusz
07.04.2026, 11:15:53 via Wykop
  • 426
@algus: tak, tak, na wykopie same zarobasy XD szczere gratulacje mordo :)
  • Odpowiedz
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
07.04.2026, 11:31:13 via Wykop
  • 99
@algus: super gratki
  • Odpowiedz
ciekawskie_jajo
ciekawskie_jajo
ciekawskie_jajo
17.03.2026, 05:44:42
  • 512
Udało mi się dożyć. Nie sądziłem , że się uda. Teraz już z górki.

Więcej info po 16.00 jak wrócę z pracy.

#chwalesie #zalesie #urodziny
ciekawskie_jajo - Udało mi się dożyć. Nie sądziłem , że się uda. Teraz już z górki.

...

źródło: 1000010602

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
17.03.2026, 05:49:30 via Android
  • 485
@ciekawskie_jajo: przecież ludzie tyle nie żyją...
  • Odpowiedz
Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy
17.03.2026, 05:54:31 via Android
  • 244
@ciekawskie_jajo: napisałbym dzień dobry proszę Pana, ale za rok to samo u mnie, pozdro Mireczku i do przodu!!
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
12.03.2026, 09:22:24
  • 3254
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
12.03.2026, 09:27:39 via Wykop
  • 1797
@Ketrab77: Wołaj, zdrówka dla młodego.
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
Autor
12.03.2026, 10:02:51 via Android
  • 1676
@ch1va5: w tym czasie można przeprowadzić brawurową akcję przechwycenia 0.03 g trawki od jakiegoś szczyla albo złapać wczorajszego dziadka na składaku.
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
03.02.2026, 05:29:25
  • 1430
#heheszki #humorobrazkowy #pdk
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #pdk

źródło: temp_file6435190420406572329

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane
03.02.2026, 05:49:12 via Android
  • 183
@Sonny86: zolwie lub kevin sam w domu
  • Odpowiedz
ej_mordo
ej_mordo
03.02.2026, 05:55:47 via Wykop
  • 1246
@Sonny86: ja tak mialem z garfieldem i lazania
  • Odpowiedz
hermetyczniee
hermetyczniee
20.01.2026, 23:56:42
  • 2779
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 262
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
21.01.2026, 00:03:33 via Wykop
  • 1264
@hermetyczniee: zgłaszaj na Policję, najlepiej by było mieć świadka tego elektryka. Jakieś zdjęcia czy nagranie robić - chociaż teraz za późno chyba. Jak Ci tak nabijało, to interesujące co tam sąsiad ciekawego w garażu trzymał - przychodzi mi na myśl trawa albo koparka.
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
21.01.2026, 00:13:27 via Wykop
  • 471

Komentarz usunięty przez moderatora

Soothsayer
Soothsayer
17.01.2026, 21:21:56
  • 10
Tętno before spanko 44
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Soothsayer
Soothsayer
Autor
17.01.2026, 21:39:30 via Wykop
  • 1
@Jestem_Tutaj: nie wiem co napisać to normalne, małe dla mnie by było poniżej 40
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
Autor
18.01.2026, 06:08:07 via Wykop
  • 0
@5KYN3T: tak
  • Odpowiedz
kszych
kszych
17.01.2026, 15:18:32
  • 627
Czy mój domowy potwór może plusa?

#burger #gzw #gotujzwykopem #jedzenie
kszych - Czy mój domowy potwór może plusa?

#burger #gzw #gotujzwykopem #jedzenie

źródło: IMG_4268

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
17.01.2026, 15:20:59 via Wykop
  • 103
@kszych: a gdzie ma otwór ten potwór? Hehe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
kszych
kszych
Autor
17.01.2026, 15:26:55 via iOS
  • 91
@NaczelnyAgnostyk: ten wszedł w mój otwór (gębowy) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
13.01.2026, 14:51:04
  • 3750
Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam znać, czy to była dobra decyzja xD
#praca #pracbaza #yolo
iniacz - Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam...

źródło: 1000038041

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.01.2026, 14:53:03 via Wykop
  • 538
@iniacz: to co zrobiłaś jest durne ale łap plusa za White Lotus
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
13.01.2026, 15:02:46 via Wykop
  • 4005
@mar-kar-583: Za 3 miesiące (13/04/2026, 16:02:41 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
29.12.2025, 07:46:49
  • 13
#1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W XY Z +111

The Life of Chuck - Życie Chuka

Reżyseria: Mike Flanagan
IMDb: 7.3/10
WLADCA_MALP - #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K...

źródło: life-of-chuck-blu-ray

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cooles
cooles
29.12.2025, 23:34:44 via Wykop
  • 1
@WLADCA_MALP: Dopiero co skończyłem oglądać. Przysypiałem i przewijałem na przemian. 4/10.

  • Odpowiedz
toodrunktofuck
toodrunktofuck
31.12.2025, 06:43:52 via Android
  • 1
@WLADCA_MALP: a mi się podobał, różowej tak samo. Ciekawy, chociaż na początku nie bardzo wiadomo o co chodzi. Klimat lekko kojarzył mi się z Sekretnymi życiem Waltera Mitry, który to film uwielbiam. Muszę sobie przypomnieć opowiadanie Kinga na podstawie którego ten film powstał bo czytałem je niedługo po premierze książki, ale kompletnie go nie pamiętam.
  • Odpowiedz
delinquencia
delinquencia
23.12.2025, 10:13:45
  • 70
Mireczki, szybka weryfikacja: czy te kilka lat na uczelni faktycznie przełożyło się na Waszą karierę? Pracujecie w zawodzie, czy dyplom kurzy się w szufladzie, a wszystkiego i tak musieliście uczyć się od zera w „pracbazy”?

Dajcie znać w ankiecie i napiszcie w komentarzu: co kończyliście, a co robicie dzisiaj!

#studia #studbaza #pracbaza #wyksztalcenie #ankieta

Czy Twoje wykształcenie wyższe realnie przydaje Ci się w obecnej pracy?

  • Tak, pracuję w zawodzie (studia były niezbędne) 21.0% (1970)
  • Raczej tak (dały podstawy, reszta to praktyka) 23.5% (2205)
  • Średnio (dyplom pomógł tylko przejść przez HR) 13.6% (1276)
  • Zupełnie nie (robię coś totalnie innego) 20.5% (1925)
  • Nie mam studiów (i jest git) 17.1% (1611)
  • Nie mam studiów (i to mój problem) 3.1% (289)
  • Jeszcze studiuję (zobaczymy, co z tego będzie) 1.3% (125)

Oddanych głosów: 9401

  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Malganis882
Malganis882
Malganis882
23.12.2025, 13:05:19 via Wykop
  • 21
@delinquencia: trudne pytanie.
Praktycznie w każdej pracy uczesz się od zera wszystkiego.
Studia dają jakieś tam minimalne podstawy, ale ma się to nijak do praktyki.
Są zawody zamknięte typu medycyna, budownictwo gdzie żeby pracować w zawodzie trzeba mieć skończone studia kierunkowe, mieć odpowiednią praktykę i zdać jeszcze egzamin zawodowy albo kilka. Po zdaniu tego wszystkiego trzeba jeszcze płacić roczne haracze i być członkiem odpowiedniej izby.
  • Odpowiedz
RopuchYtong
RopuchYtong
RopuchYtong
23.12.2025, 13:15:51 via Wykop
  • 74
@delinquencia: Studia przede wszystkim nauczyły mnie myśleć. W szkole to były same schematy, wszystko robiło się algorytmicznie na jedno kopyto, na studiach niejako wymuszono na mnie umiejętność wnioskowania. Matury miałem najwyższe w moim gminnym liceum, a umiejętności wyciągania wniosków prawie brak.
Nauczono mnie też robić bardzo sprawne sprawozdania, co przekłada się na umiejętność artykułowania ładnych wiadomości mailowych, co wpływa na możliwość wspinaczki w korpo. Serio, ludzie nietechniczni naprawdę lubią takie
  • Odpowiedz
Misaka
Misaka
12.12.2025, 16:12:29
  • 2207
W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dolarów miesięcznie za stanowisko.
1,4 miliona dolarów rocznie.
Nazwałem to „transformacją cyfrową”.
Zarządowi spodobało się to określenie.
Zatwierdzili je w ciągu jedenastu minut.
Misaka - W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dol...

źródło: image

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cherrycherrylady
cherrycherrylady
12.12.2025, 18:18:28 via Wykop
  • 790
@Misaka: Nie uwierzę, że nie pisał tego ktoś pracujący w moim korpo.
W tym roku firma kupiła sztuczną inteligencję. Nasz dział wypadał najsłabiej - zaledwie kilkanaście procent osób użyło jej od czasu implementacji. Nic dziwnego, zajmujemy się danymi wrażliwymi, często skrajnie. 95% pracy dosłownie nie ma prawa znaleźć się w AI. Niedawno dostaliśmy polecenie, że mamy JAKOŚ używać, bo procenty źle wyglądają dla głowy działu XD
  • Odpowiedz
oSsStanMarsh
oSsStanMarsh
12.12.2025, 20:46:38 via Android
  • 276
@Misaka: gdybym mógł tylko raz cofnąć się w czasie do dowolnego momentu historii wszechświata, cofnąłbym się 15 minut, żeby jeszcze raz przeczytać to pierwszy raz xd Złoto!
  • Odpowiedz
erni13
erni13
13.12.2025, 08:43:55
  • 560
Dostałem dzisiaj nowinę, że zostanę ojcem i mam totalną mieszankę uczuć we łbie.

Z jednej strony się cieszę, bo mam cudowną kobietę, z drugiej strony nigdy nie miałem pozytywnego wzorca ojca, i mały głosik w głowie podpowiada mi, że będę jak mój stary.

Jeśli mieliście podobne sytuacje, to chętnie bym poczytał wasze doświadczenia, najlepiej dla otuchy ¯\(ツ)/¯

#wykopplus30club #rodzicielstwo #ciaza #zwiazki
erni13 - Dostałem dzisiaj nowinę, że zostanę ojcem i mam totalną mieszankę uczuć we ł...

źródło: image_picker_7CA83F42-8FF0-474C-AB0E-9E9DDEBED4B5-22339-00004E8D0F61B5E3

Pobierz
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuroszczur
kuroszczur
13.12.2025, 08:46:00 via Android
  • 829
@erni13 Spokojnie, jeszcze nic nie jest przesadzone. To wcale nie Ty musisz być ojcem
  • Odpowiedz
erni13
erni13
Autor
13.12.2025, 08:47:48 via Wypiek
  • 622
@Kapppa111 Masz anime na profce, myślę, że nie jesteś zagrożony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
groman43
groman43
12.12.2025, 18:23:20
  • 6
#czarnokodzenie Ej, programujemy coś?

#jezykc #cplusplus #bash #linux #embedded #programista #pasjonat15k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walokid
walokid
12.12.2025, 18:27:36 via Wykop
  • 2
@groman43: no, ja mam libe(którą używają całe dwie osoby poza mną) do esp do refactoru.
  • Odpowiedz
BeginEnd
BeginEnd
BeginEnd 12.12.2025, 19:38:15 via Wykop
  • 2
@groman43: chętnie tylko zanim zaczniemy powiedzcie ilu nas jest (w sumie 3? dobrze widzę?) i jak stoicie czasowo (w sensie ile jesteście się w stanie zaangażować). No i esenconalna wiadomość: jakie skille mamy w teamie?

Moje mocne strony Linux (prawie wszystko), empbedded, C, C++, bash, trochę Python (ale nie za bardzo), git, github, gilab, forgejo, docket, LXD, VM itp, itd.

Dysponuję też czasem w postaci 3-4h dziennie.

@walokid Można
  • Odpowiedz
zt_im
zt_im
zt_im
25.11.2025, 10:23:42
  • 2411
Minęły 4 lata od kiedy docieplałem poddasze, żona dalej nie wie że kroi chleb nożem do wełny mineralnej xD
#zonabijealewolnobiega
zt_im - Minęły 4 lata od kiedy docieplałem poddasze, żona dalej nie wie że kroi chleb...

źródło: image

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
25.11.2025, 10:27:50 via Wypiek
  • 930
@zt_im takim kozakim nożem to sam bym kroił
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
25.11.2025, 10:33:34 via Wykop
  • 2513
@zt_im: az strach zapytac, jak wyglada u was noz do kupy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
19.11.2025, 07:49:00
  • 35
A pochwale się co spłodziłem w swoim małym garażu.

Miało być wymyślnie, z fajnymi organizerami i tablicami a koniec końców poszedłem w low cost i kupiłem jedną OSB na blat (z odpadów castoramy) i jedna płytę przyciętą na wymiar co dało mi tablice nad blatem, podłużną na narzedzia ogrodowe i trzecią na rowerowy szpej (w trakcie wieszania). Wszystko powieszone na wkrętach do drewna i mam wrażenie działa to lepiej niż jakieś dedykowane
ATAT-2 - A pochwale się co spłodziłem w swoim małym garażu. 

Miało być wymyślnie, z ...

źródło: 1

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
19.11.2025, 07:49:28 via Wykop
  • 8
@ATAT-2:
ATAT-2 - @ATAT-2:

źródło: 3

Pobierz
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
19.11.2025, 07:56:43 via Android
  • 14
@ATAT-2 ten stolik to podeprzyj nogą bo to strach cbhba dotknąć? Dzięki za info
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking