Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ketrab77

Ketrab77

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7131
  • Znaleziska 1112
  • Mikroblog 6019
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 13

524

Bartosiak 4 lata temu przewidział kto zarobi na odbudowie Ukrainy

O tym, jak Polska wyszła na tej wojnie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle". Zderzenie polskiego romantyzmu z niemieckim i ukraińskim pragmatyzmem.

wykopowicz_ka
z
youtube.com
dodany: 25.06.2026, 16:24:42
  • 181
  • #
    bartosiak
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
Ketrab77
Ketrab77 przedwczoraj, 04:47:48 via Android
  • 1
@kacper-gorski-12: fakt, na zachodzie w obwodzie Lwowskim i Tarnopolskim jest najwięcej Fanów ZiZi top i innych formacji około rockowych.
kobiaszu
kobiaszu
20.06.2026, 16:09:45
  • 756
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 21.06.2026, 12:06:16 via Android
  • 1
@kobiaszu: we wtorek zakładam i siebie skrzynkę elektryczną, zamawiam pompę i basen i zrobię dokładnie to samo na Rodos
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
20.06.2026, 18:15:25
  • 42
Nuk jebnął we #wroclaw
#fallout #burza
Rad-X - Nuk jebnął we #wroclaw 
#fallout #burza

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 20.06.2026, 19:56:59 via Android
  • 2
@Rad-X:
Ketrab77 - @Rad-X:

źródło: IMG_20260614_152122

Pobierz
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
19.06.2026, 15:38:42
  • 79
#koty #kitku #wiadomosci
Łamiąca wiadomość
TakiSeLogin - #koty #kitku #wiadomosci
Łamiąca wiadomość

źródło: animation (1)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 19.06.2026, 16:09:12 via Android
  • 50
@TakiSeLogin: kotuch
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
18.06.2026, 04:09:30
  • 1166
#rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O

źródło: Screenshot 2026-06-18 at 11.06.40 am

Pobierz
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 18.06.2026, 16:47:40 via Android
  • 1
@Nusantara:
Ketrab77 - @Nusantara:

źródło: file_000000000b28720a94c94ecf575c70a1

Pobierz
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77 16.06.2026, 09:32:51
  • 6
Ketrab77

źródło: IMG_20260616_113221

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef
11.06.2026, 06:16:23
  • 626
I to jeszcze na odcinkowym na lewym z maksymalną. BMWiarze to podludzie. #samochody #motoryzacja #bmw
Reanef - I to jeszcze na odcinkowym na lewym z maksymalną.    BMWiarze to podludzie. ...

źródło: 1000029659

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 11.06.2026, 08:02:53 via Android
  • 19
@Reanef: mooxe i siedzi 25 zm od zderzaka za to mruga i jeździ od krawędzi do krawędzi, dzisiaj widziałem dzbana w jakimś tłustym suvie Audi, jadąc lewym pasem z lewym kierunkiem, chyba chciał jechać szybciej niż 15 samochodów przed nim.
  • Odpowiedz

1118

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Nie tylko Kapela. Na liście stypendystów ministerstwa są inne kwiatki

Artyści nie chcą głosowych emerytur, więc rząd próbuje rozwiązać ten problem. Ale skąd wziąć pieniądze, gdy jest się twó

starnak
z
telepolis.pl
dodany: 07.06.2026, 08:40:11
  • 197
  • #
    kapela
  • #
    artysci
  • #
    emerytury
  • #
    podatki
Ketrab77
Ketrab77 07.06.2026, 16:46:04 via Android
  • 4
@zune:
Ketrab77 - @zune:

źródło: IMG_20260607_184352

Pobierz
johann_10
johann_10
03.06.2026, 19:04:19
  • 45
Słuchajcie muszę być cicho, cicho muszę być żeby matki nie obudzić

#kononowicz #patostreamy
johann_10 - Słuchajcie muszę być cicho, cicho muszę być żeby matki nie obudzić

#kono...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-3 o 21.03.45

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 03.06.2026, 20:46:53 via Android
  • 11
@johann_10: patostreamerzy nie dorastają do pięt bobolakowi z początku kariery
  • Odpowiedz
miksu2
miksu2
03.06.2026, 06:37:20
  • 28
#kononowicz #patostreamy
miksu2 - #kononowicz #patostreamy

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 03.06.2026, 07:58:00 via Android
  • 2
@miksu2: cwel borzy
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77 03.06.2026, 08:01:07 via Android
  • 1
Patron hasioków i kryptogejów Białostockich, w luźnym związku partnerskim z jednym z kojarzonych publicznie nazioli,coś podobnego jak szefowa AfD w De.
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
02.06.2026, 13:23:53
  • 157
JaNieGejJaPapiesz

źródło: 1000005257

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 02.06.2026, 20:17:27 via Android
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: "pyzy" z frytami, pachną jak duże.
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77 01.06.2026, 09:27:44
  • 10
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #pijzwykopem
Ketrab77 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #pijzwykopem

źródło: file_00000000d01071f78c1de27e5d542f61

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77
Autor
01.06.2026, 09:48:10 via Android
  • 1
@M4rcinS: sundajdkoje
  • Odpowiedz

1926

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

Pokaż treści 18+

Kolejna seksistowska reklama (od Google): przestraszony, niezaradny biały facet

"Nowoczesne i postępowe" korpo od lat tworzą reklamy wyśmiewające białych mężczyzn. W reklamie nowego głośnika Google "Facecik" zachowuje się nieporadnie, robi wszystko źle i boi się nietoperza. Silna i niezależna kobieta ratuje sytuację, a on obiecuje, że pozmywa. Propaganda i seksizm odc. 2137

UzytkownikHejto
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 10:58:52
  • 230
  • #
    zydkrecikorba
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
Ketrab77
Ketrab77 27.05.2026, 04:52:00 via Android
  • 1
Ketrab77

źródło: 9cQ2riyVPkIFEjAPrCXziiqKuWALgXCp

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paczelok
paczelok
15.05.2026, 09:46:38
  • 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 16.05.2026, 05:49:12 via Wykop
  • 1
@paczelok: najlepsze jest to, że taka maniera jest teraz normą wśród kobiet, każdy szanujący sie facet mający coś do zaoferowania kopnie w dupę taką jebniętą babę a potem będzie zesrańsko, że faceci to zło pod picie wina co wieczór z kotem na kolanach.
  • Odpowiedz

820

Skandynawska awantura w centrum Gdańska

Pokaż treści 18+

Skandynawska awantura w centrum Gdańska

Czterech "Szwedów" napadło z nożem na dwóch Norwegów. Warto spojrzeć na imiona obywateli Szwecji ;) Wielki świat dociera i tutaj.

DoubleAxxis
z
trojmiasto.pl
dodany: 11.05.2026, 10:22:00
  • 111
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
Ketrab77
Ketrab77 12.05.2026, 10:43:26 via Android
  • 1
Mokry sen calergiego
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pierdziawa
Pierdziawa
10.05.2026, 12:53:48
  • 42
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 10.05.2026, 14:55:30 via Android
  • 6
@Pierdziawa: nazwa tej strony jest jak imię żółwia ninja, który nie załapał się do ekipy.
Ketrab77 - @Pierdziawa: nazwa tej strony jest jak imię żółwia ninja, który nie załapa...

źródło: R

Pobierz
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
09.05.2026, 16:02:24
  • 450
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 09.05.2026, 17:07:25 via Android
  • 65
@krystian-stepaniak: można wychwycić dumę z tego, że gorąca noc była z przystojnym pajeetem a nie z polskim zakolakiem, dla niej to trochę wygryw, "po angielsku" czaicie robale!?
  • Odpowiedz
re5ublimacja
re5ublimacja
09.05.2026, 04:03:06
  • 864
Niezły śmietnik umysłowy się dziś trafił xD

#polskieonuce
re5ublimacja - Niezły śmietnik umysłowy się dziś trafił xD

#polskieonuce

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 09.05.2026, 05:27:56 via Android
  • 326
@re5ublimacja: zasłużyła na lokum w baraku awaryjnym z 1920, takim typowym, który nigdy nie widział remontu, zaraz za gownostalagmitem w samym centrum Muchosrańska, powietrze z siarczami i rosyjską emeryturę, Matuszka rasyja czeka Doruota.
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
09.05.2026, 03:10:46
  • 7
Nawet w grze mnie robota prześladuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WolnyBLN - Nawet w grze mnie robota prześladuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 09.05.2026, 05:23:13 via Android
  • 0
@WolnyBLN: UDT Pan masz?
  • Odpowiedz
Randy_the_Ram
Randy_the_Ram
08.05.2026, 18:18:01
  • 1138
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko

#praca #pracbaza
RandytheRam - Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w----...

źródło: 1000016724

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ketrab77
Ketrab77 08.05.2026, 20:31:25 via Wykop
  • 12
@Randy_the_Ram: chłop się warszawiaka dorobił i teraz może rzucać tynkiem na trzecie piętro i malować podbitki, kilka leveli wyżej niż uprawnienia na wózki widłowe, szacunek.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 23.08.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 27.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking