Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
patykiem_pisane

patykiem_pisane

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54998
  • Znaleziska 14582
  • Mikroblog 40416
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 7

viking25cc
viking25cc
viking25cc
08.06.2026, 17:19:56
  • 351
Coraz częściej widać w komentarzach narracje, ze Kosiniak-Kamysz, Sikorski no i oczywiście Herr Tusk mają iść siedzieć do więzienia jak pis wroci do władzy XD

Czy są tu obecni pisowcy lub konfedopisowcy i wyjaśnia jakie dokładnie dostaną zarzuty? Xd

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
viking25cc - Coraz częściej widać w komentarzach narracje, ze Kosiniak-Kamysz, Sikors...

źródło: 1000043510

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane przedwczoraj, 04:08:51 via Android
  • 2
@stan-tookie-1: @FeyNiX
Przeciez SAFE zostal przepchniety dzieki ustawie o Obronie Ojczyzny, nawet tam jest ladny podpis prezydenta z 18 marca 2022 roku. Wszystko zgodnie z prawem. Trzeba bylo myslec nad konsekwencjami kiedy dawalo sie takie uprawnienia ministrowi obrony. A wlasnie Blaszczak tez pojdzie siedziec za branie pozyczek od Usa i Korei bez podpisu prezydenta?
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane przedwczoraj, 17:32:41 via Wykop
  • 0
nie dokonca skoro premier spękał i kazał się komu innemu podpisać


@stan-tookie-1: Nie spękał tylko zgodnie z wspomniana ustawą, czyli prawem, umowy zawiera minister obrony. Myślisz ze kto podpisywał umowy z Koreańczykami i Amerykanami w latach 2022-23 - Morawiecki czy Błaszczak? Strzelaj...(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane wczoraj, 13:24:51 via Wykop
  • 0
nie manipuluj, chodzi o sam fakt brania gównianych pożyczek z wątpliwym oprocentowaniem a nie zakupów.


@FeyNiX: Masz na myśli pożyczki z Korei i USA? Wzięte w obcej walucie, na wysokie i zmienne oprocentowanie?
  • Odpowiedz

N331
N331
wczoraj, 10:19:13
  • 19
Głównym argumentem na zagraniczne zakupy Błaszczaka, na zagraniczny kredyt, na nieznany producent i z mechanizmem warunkowości była pilna potrzeba uzbrojenia Polski w razie W.

Co sam Błaszczak obala. Kupował uzbrojenie z półki, bez amunicji, bez serwisu, bez logistyki, bez szkolenia. Te jedno razowe wojska nadawały się na defilade i pikniki wyborcze przed wyborami. Wojna to system, bez systemu Abrams, K2, K9... nadaje się tylko jako ścianka do zdjęć dla polityków.

I dlatego
N331 - Głównym argumentem na zagraniczne zakupy Błaszczaka, na zagraniczny kredyt, na...

źródło: 1000173275

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane wczoraj, 11:49:17 via Wykop
  • 3
Co sam Błaszczak obala. Kupował uzbrojenie z półki, bez amunicji, bez serwisu, bez logistyki, bez szkolenia. Te jedno razowe wojska nadawały się na defilade i pikniki wyborcze przed wyborami. Wojna to system, bez systemu Abrams, K2, K9... nadaje się tylko jako ścianka do zdjęć dla polityków.

@N331: Masz racje Kamilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

typ_tego_typu
typ_tego_typu
wczoraj, 05:59:12
  • 60
Użytkownik @Aldona_Lipska znalazł winnych rzezi wołyńskiej, w których zginęło od 50 do 120 tysięcy Polaków, w tym od 10 000 do nawet 20 000 polskich dzieci. Tfu ci na ryj

#polityka #wojna #ukraina #rosja
typtegotypu - Użytkownik @Aldona_Lipska znalazł winnych rzezi wołyńskiej, w których z...

źródło: {2BA810E2-61C6-4B94-B5D1-70D2259A8277}

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane wczoraj, 07:50:41 via Wykop
  • 3
@typ_tego_typu: Jeśli już to bardziej 2RP i sanacyjne rządy polonizujące Ukraińców oraz zwalczające kościół prawosławny. Ale to dalej żaden argument usprawiedliwiający mordy dokonane na niewinnych ludziach, którzy często nic nie mieli wspólnego z akcjami polskiego rządu w latach międzywojennych. Szczególne ze Ukraina rękami i nogami nie chce przyznać i przeprosić za zbrodnie dokonane przez UPA.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane wczoraj, 08:05:38 via Wykop
  • 0
a Ukraińców Polska przeprosiła?


@Aldona_Lipska: Nie tak jak ruscy nie przeprosili za rusyfikację w czasach zaboró - nie ta skala. To Ukraińcy z UPA dopuścili się ludobójstwa, więc pierwszy ruch jest po stronie Ukrainy.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
przedwczoraj, 05:09:24
  • 15
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane przedwczoraj, 06:11:41 via Android
  • 27
@Lukardio: Stała, czyli jedynka konfederacji z Czestochowy. Gosc ktory sprzedawał koszulki z symbolem dywizji ss totenkopf i podpisem ze "wykonywali dobra robote". Dla niewiedzacych dywizja zaczynala od pilnowania obozow koncetracyjnych w ktorych mordowano Polakow. Ej #konfederacja dobra robota to zabijanie Polakow w obozach podczas 2ws?
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
08.06.2026, 09:27:21
  • 12
#polskieonuce
GdzieSoLody - #polskieonuce

źródło: 1000056705

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 08.06.2026, 09:47:06 via Android
  • 18
@GdzieSoLody: Ruscy przyjma z wdziecznoscia slonine i bimber, a w zamian wezma sobie zegarek, telefon i pralke oraz zaopiekuja sie coreczka zdrajcy (choc to najpewniej ruski bot)
  • Odpowiedz

334

80 lat temu odbyła się londyńska Parada Zwycięstwa. Bez Polaków.

80 lat temu odbyła się londyńska Parada Zwycięstwa. Bez Polaków.

8 czerwca 1946 roku Londyn świętował zwycięstwo nad III Rzeszą. Przez ulice miasta maszerowali Amerykanie, Kanadyjczycy, Australijczycy, Francuzi, Hindusi, Brazylijczycy, żołnierze z Afryki i Bliskiego Wschodu. Dlaczego nie było Polaków.

Historia_Podcast
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 15:11:36
  • 74
  • #
    polityka
  • #
    film
  • #
    podcast
  • #
    emigracja
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    wojna
patykiem_pisane
patykiem_pisane 08.06.2026, 08:59:36 via Android
  • 0
@EmDeCe: Kolega troche przeszacowal. W trakcie operacji smierc ponioslo okolo 110 000 Polakow
https://operacja-polska.pl/nkw/o-operacji-polskiej-nkw/statystyka-zbrodni/616,Statystyka-zbrodni.html
WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:13:27
  • 555
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 08.06.2026, 07:42:06 via Android
  • 7
@WielkiNos: Czyli facet musi dolozyc 3500 do budzetu i reszta jest dla niego. Milo z jej strony, taka kobieta to skarb乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
05.06.2026, 13:40:29
  • 427
Obok Borsuków, Rosomaków czy Krabów (wszystko produkowane w Polsce) z programu SAFE będzie zakupione również 300.000 hełmów dla wojska, co wywołało w PiSie nieopisany ból d--y. Bo jak się jest samemu zakutym łbem to naturalnie może się wydawać że żołnierzowi hełm niepotrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka
Jabby - Obok Borsuków, Rosomaków czy Krabów (wszystko produkowane w Polsce) z program...

źródło: IMG_20260605_153713

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 05.06.2026, 15:29:52 via Wykop
  • 6
@Jabby:

Generał Gromadziński przypomniał ponadto, że zgodnie z obietnicami Ministerstwa Obrony Narodowej "pożyczka SAFE miała budować realne zdolności Sił Zbrojnych RP".


Ciekawe. Generał na emeryturze twierdzi ze inwestowanie w nowoczesne środki ochronny indywidualnej dla żołnierza nie jest budowaniem realnych zdolności obronnych? Ja wiem że to nie jest tak efektowne jak drony, pojazdy czy rakiety ale błagam, to nie rakiety czy drony zajmują lub bronią teren, tylko trepy w kamizelkach i hełmach.
  • Odpowiedz
N331
N331
05.06.2026, 10:06:53
  • 56
I dlatego wyborcy PiS oraz Konfederacji warto użyć rakiety za miliony na drona za setki tysięcy złotych. Ta rakieta jest tańsza niż naprawa okrętu albo wybudowanie nowego.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #rosja #wojna
N331 - I dlatego wyborcy PiS oraz Konfederacji warto użyć rakiety za miliony na drona...

źródło: 1000172901

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 05.06.2026, 11:44:42 via Wykop
  • 4
Ja wiem, że matematyka nie jest przyjacielem wyborców Tuska i akolitów Giertycha ale policzmy.

Przyjmując, że rakieta kosztuje 2 mln zł i strąca 1 drona, w jednym ataku rosja wysyła około 350 dronów.

2 000 000 x 350 = 700 000 000 zł przepalone w jeden dzień.

Za tę kwotę można kupić 3 takie okręty.

I to przypominam jest koszt jednego dnia ataku.


@
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane 05.06.2026, 12:51:16 via Wykop
  • 2
Ja wiem, że logika nie jest najmocniejszą stroną tuskobotów i akolitów Giertycha ale na załączonym zdjęciu nie widnieje polska fregata ze zmarnowanym hajsem.

Ma to sens w waszej sekcie?


@PanAlbert: Ja wiem że logika nie jest najmnocniejszą strona botów szMateckiego i sekciarzy Kaczyńskiego, ale takie właśnie będziemy mieli fregaty które trzeba bedzie jakos bronić ¯\(ツ)/¯

Poza tym skoro pieniądze zostały zmarnowane przesz pis na fregatę to rozumiem, teraz można przepalać hajs strzelając rakietami
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane 05.06.2026, 14:19:47 via Wykop
  • 0
ale co ty mi tu typie tłumaczysz?

pisz takie rzeczy do opa, to on sugeruje że normalną procedurą jest zestrzeliwanie dronów rakietami za miliony zł i że PiS i Konfederacja źli bo to podważają.

Pisz do opa, nie do mnie.


@PanAlbert: Pisze do ciebie, bo twoim zdaniem będziemy w ostateczności musieli bronic rakietami ruskich okrętów (bo z tego wynika te twoje porównanie do tej nieszczęsnej korwety za 700 milionów) a nie polskich. Przy
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane 05.06.2026, 14:38:05 via Wykop
  • 0
No i widzisz Tuskobocie, nie jesteś najostrzejszym romanem w stajni Giertycha xD

Pokazałem tym wyliczeniem opowi, że jego podejście do eliminowania dronów jest bzdurne i słusznie PiS Konfederacja czy ktokolwiek inny wytykał rządzącym że jest absurdalne opieranie obrony przeciwdronowej na rakietach za kilka milionów podczas gdy sam dron jest rzędy wielkości tańszy.


@PanAlbert: No i widzisz bocie szMateckiego, nie jestes najostrzejszym dareczkiem ze Szczenina XD
No właśnie nie pokazałeś, bo popełniłeś podstawowe błędy
1.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane 05.06.2026, 14:52:47 via Wykop
  • 0
Hahaha co się tuskobot zaciął xDD


@PanAlbert: HAHAHA bocik szMateckiego rozjechany jak baba na pasach przez pewnego piłkarza i komentatora sportowego XDD

No ale służba nie drużba, trzeba trzymać wachtę
  • Odpowiedz
Kompot12
Kompot12
Kompot12
05.06.2026, 07:47:18
  • 643
#ukraina #wojna #rosja
Kompot12 - #ukraina #wojna #rosja

źródło: image_picker_591E97F0-AC76-4C5E-AECC-F63F8D4C9FA7-59650-00000595CD9DF5C0

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 05.06.2026, 09:24:00 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
04.06.2026, 06:31:20
  • 448
Antena o gigantycznym zasięgu, w czasach Spotify puszcza ludziom muzykę, której nie da się zapauzować albo pominąć. I ktoś za to bierze pieniądze.
#kanalzero #polityka #bekazpisu
Tommy__ - Antena o gigantycznym zasięgu, w czasach Spotify puszcza ludziom muzykę, kt...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-4 o 08.29.20

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 04.06.2026, 08:43:43 via Wykop
  • 25
@Tommy__: Każdy kanał polskiego radia jest skierowany do innej grupy odbiorczej.
Jedynka - To głównie stacja informacyjna (jak ktos wspomniał wyżej jeszcze nadaje na falach długich) skierowana domyslnie do starszego odbiorcy nie do końca dobrze odnajdującego sie w nowych technologiach
Dwójka - Stacja skierowana do koneserów muzyki powaznej, jazzu i muzyki ludowej. Mocno nastawiona na kulturę
Trójka - Na przestrzeni lat zmieniał się często profil i grupa docelowa. Ale mozna
  • Odpowiedz
wykoppltakastronazobrazkami
wykoppltakastronazobrazkami
03.06.2026, 14:41:22
  • 163
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna
wykoppltakastronazobrazkami - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #ukraina #wojna

źródło: de1cae3a708eb792873104a9d456b62c3fb0e5acec2e4f3000d2079031a58ee3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 03.06.2026, 16:45:27 via Wykop
  • 5
@wykoppltakastronazobrazkami: Jedna na rosjan, druga na orków
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
03.06.2026, 12:42:51
  • 35
Sankt Petersburg (Rosja)

03.06.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Sankt Petersburg (Rosja)
03.06.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo ...

źródło: 1000013353

Pobierz
Mikuuuus - > Sankt Petersburg (Rosja)
03.06.2026
Filmik opublikowany przez Dowództwo ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 03.06.2026, 13:37:46 via Android
  • 14
@Mikuuuus: Szkoda ze nie dostal na morzu, ale i tak naprawa bedzie kosztowna i zajmie sporo czasu.
  • Odpowiedz

4

Sondaż zaufania. Ścisk na szczycie, jest nowy wicelider

Sondaż zaufania. Ścisk na szczycie, jest nowy wicelider

Według najnowszego sondażu IBRiS dla Onetu prezydent Karol Nawrocki lideruje, lecz zdecydowanie traci unikalną przewagę pozytywnego bilansu zaufania. Na drugą pozycję awansował Radosław Sikorski, a znaczny wzrost zanotował Krzysztof Bosak, przesuwając się tuż za czołówkę liderów.

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.06.2026, 11:24:20
  • 2
  • #
    sondaz
  • #
    polityka
  • #
    polska
patykiem_pisane
patykiem_pisane 03.06.2026, 13:19:42 via Android
  • -3
Nawrocki na pierwszym miejscu - jedyne zaskoczenia ze tak niski wynik, prezydent od zawsze (no moze walesa) byl na szczycie rankingow zaufania.
Dziwie sie ze tak wysoki jest Tusk i Morawiecki.
Kosiniakowi po ostatnim dobrym PR moze jeszcze podskoczyc, co jest o tyle wazne ze PSL jest na granicy progu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funkmess
funkmess
03.06.2026, 06:58:25
  • 1088
Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukraina #antykomunizm
funkmess - Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukrai...

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 08-57-09 kv86drtskh4h1.png (obraz PNG 579×505 pikseli)

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 03.06.2026, 07:56:16 via Android
  • 139
@funkmess: Paaaaanie jest nowa narracja jest. Jedni i drudzy sa siebie warci, nie trzeba sie wtracac, niech sami rozstrzygna to miedzy soba.
I ok. Ale jak to samo napiszesz o Izraelu i Iranie/Palestynie to nagle "nasi symetrysci" dostaja wscieklizny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
02.06.2026, 12:44:15
  • 126
#stobanowdlaprawakow #bekazprawakow #bekazpisu
A zastanawiałem się co ten bot od Mateckiego tak nagle zamknął mordę, a tu proszę. Macie widok jaki powód i do kiedy?
Zaraz inne konto się uaktywni, ciekawe które ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #stobanowdlaprawakow #bekazprawakow #bekazpisu
A zastanawiałem się co ten bot...

źródło: obraz_2026-06-02_144252489

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 02.06.2026, 13:20:40 via Android
  • 80
@Krs90: konfopisowcom nerwy puszczaja w zwiazku z safe i ogolnie slabym okresem dla prawicy w ostatnich miesiacach. Eduardo zamilkł, kolegamamy kwili z bezsilnosci, rafalek wylapal bana, albercik tez jakos schowal sie pod kamieniem i rzadko wylazi, boty szmateckiego krotko zyja.
Nawet na glownej wiecej ostatnio znalezisk walacych w pis.
To nie dziwcie sie ze gotuja sie nasze ananasy xD
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
02.06.2026, 07:34:53
  • 17
Soothsayer

źródło: 1000004471

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 02.06.2026, 09:00:19 via Android
  • 8
@Soothsayer: Dermatolog pilnie potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
02.06.2026, 07:13:06
  • 193
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #polska
PiSowiec Schrödingera, równocześnie wie wszystko i nie wie nic bo mu Tusk nie mówi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie jak rozpoznać kłamiącego PiSowca? Oddycha.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #polska
PiSowiec Schrödingera, ...

źródło: HJvUYIzWUAECQvO

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 02.06.2026, 07:33:21 via Android
  • 7
zdecydowanie zakup za gotówkę. Dwudziestą gospodarka świata powinno być stać na to ¯\(ツ)/¯


To czemu pisowcy nie kupowali za gotowke tylko brali kredyty z UE, Korei i USA

chyba że pieniądze idą na rzeczy typu ministerstwo przemysłu, kilometrówki posłów i finansowanie emerytur nieudaczników którzy nazywają siebie artystami ¯\(ツ)/¯


@Ravau23: zgadzam sie, dodam placenie poslom ktorzy nie pracuja i nie wypelniaja swoich obowiazkow wobec kraju jak Ziobro xD
patykiem_pisane - >zdecydowanie zakup za gotówkę. Dwudziestą gospodarka świata powinn...

źródło: 1000004113

Pobierz
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane 02.06.2026, 07:37:00 via Android
  • 6
@Ravau23: Gdzies juz to widzialem xD

Ci tez mieli byc inni ¯\(ツ)/¯
patykiem_pisane - @Ravau23: Gdzies juz to widzialem xD

Ci tez mieli byc inni ¯\(ツ)/¯

źródło: 1000004114

Pobierz
  • Odpowiedz

codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
02.06.2026, 05:44:14
  • 45
Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@salo91

#wojna #rosja #ukraina
codziennaKasia - Patrzcie jakiego ładnego ruskiego trolla upolowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sa...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 02.06.2026, 06:45:51 via Android
  • 12
@codziennaKasia: Olgino istnieje od dobrych 10 lat, a te ruskie cymbały jeszcze się nie nauczyły xD
  • Odpowiedz
duperele
duperele
02.06.2026, 04:06:36
  • 96
Matkobosko, co ten wykop. Nie będę się rozwodzić nad upadkiem, bo zrobiono to za mnie już wiele razy. Ale serio? Jedno wrzucone znalezisko z płomieniem i BORDO?! Mamo, ja nie chcę xD

Kiedyś na bycie wykopowym nołlajfem trzeba było zapracować.

#wykop #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane 02.06.2026, 05:35:50 via Android
  • 56
@duperele: Aktualne stawki to:
Znalezisko na glownej - bordo
Glowna z plomieniem - top 100/200

Ten portal juz zdechl
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.09.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.07.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking