Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Anamo

Anamo

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4175
  • Znaleziska 4116
  • Mikroblog 59
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

338

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Kardynał Stanisław Dziwisz od niemal dekady pozostaje na emeryturze, jednak jego codzienne życie niewiele przypomina spo

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 15.06.2026, 14:47:54
  • 47
  • #
    polska
  • #
    kler
Anamo
Anamo przedwczoraj, 08:34:03 via Wykop
  • 4
Wiadomo że biskup ma drogie drzwi....ale dla wiekszości to wystarczy żeby wykopywać takie klikbajtowe znaleziska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

596

Dzień z życia londyńskiej policji

Dzień z życia londyńskiej policji

Progresywność w praktyce.

kami888
z
streamable.com
dodany: 13.06.2026, 23:49:12
  • 105
  • #
    uk
  • #
    policja
  • #
    funny
  • #
    humor
Anamo
Anamo 14.06.2026, 15:14:41 via Wykop
  • 17
@osetnik: Biała policjantka z tym kolesiem na ziemi całkiem dobrze sobie radziła.
Gdyby mogła stosować coś więcej niż chwyty obezwładniające mogłaby go szybko uspokoić skoro już leżał.¯\(ツ)/¯
Hindus w mundurku to ostatni patałach, i ta czarna mogłaby go położyć jednym ciosem z liścia gdyby chciała.

68

Thorgal: Alinoe

Thorgal: Alinoe

Opis z You Tube. Zapraszam na podróż do świata Thorgala. Przedstawiam swój największy fanowski projekt - ekranizacje komiksu Alinoe. Jest to efekt mojej długiej pracy - tym razem poszedłem w stylistykę realistyczną. Zawsze chciałem zobaczyć ekranizacje Thorgala na dużym ekranie.

FrankDelgado
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:49
  • 24
  • #
    thorgal
  • #
    alinoe
  • #
    rosinski
  • #
    komiks
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    animacja
Anamo
Anamo 10.06.2026, 14:52:02 via Wykop
  • 8
W sumie fajnie obejrzeć po latach, wtedy dobrą, teraz prostą historię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koszt produkcji pewnie symboliczny względem kręcenia filmu, niemniej efekt uncanny valley w ludzkich postaciach bardzo odczuwalny.
AI jednak sporo brakuje do wiernego naśladowania ludzi.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

15

Dziecko wbiega na jezdnię, i refleks kierowcy.

Pokaż treści 18+

Dziecko wbiega na jezdnię, i refleks kierowcy.

This was in Australia, and despite how the footage looks, the car was doing less than 40km (and under the speed limit). He was cleared by the Police. Incident 100% inattentive parenting.

spere
z
x.com
dodany: 08.06.2026, 13:39:48
  • 8
  • #
    australia
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    wypadek
  • #
    dzieci
  • #
    kierowcy
Anamo
Anamo 09.06.2026, 14:00:27 via Wykop
  • 1
Materiał chyba z przed dekady....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

37

Zanim powstał Matrix, był Dark City. Dlaczego o nim zapomnieliśmy?

Zanim powstał Matrix, był Dark City. Dlaczego o nim zapomnieliśmy?

Zanim świat oszalał na punkcie Matrixa, powstał film, który przewidziało niemal wszystko. Dlaczego "Dark City" (Mroczne Miasto) zostało zapomniane i czy faktycznie jest lepsze od filmu Wachowskich?

krokodyl_Hermann
z
youtube.com
dodany: 05.06.2026, 16:53:32
  • 14
  • #
    kino
  • #
    nostalgia
  • #
    lata90
Anamo
Anamo 06.06.2026, 11:41:52 via Wykop
  • 3
@Besticandois0: Dark City w przeciwieństwie do Matrixa który dobrze siadł jest prawie nierozpoznawalny poza entuzjastami takich klimatów. Pomimo że doskonały.
Spytaj znajomych ilu z nich wie co to za film.
Anamo
Anamo 06.06.2026, 13:25:09 via Wykop
  • 1
@Besticandois0: W sumie tak, ale w naszej historii każdy discopolowiec słyszał i często oglądał Matrixa.
Dark City jest generalnie nieznany, sam usłyszałem o nim po raz pierwszy po latach od produkcji dlatego że ktoś mi polecił.

545

Rozbito 3 fałszywe call center na terenie Ukrainy

Rozbito 3 fałszywe call center na terenie Ukrainy

W sprawie występuje co najmniej 2 tys. osób pokrzywdzonych, gdzie poniesione straty wynoszą co najmniej 80 mln. zł.

AlbertWesker
z
cbzc.policja.gov.pl
dodany: 03.06.2026, 16:07:40
  • 63
  • #
    ukraina
  • #
    scam
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
Anamo
Anamo 04.06.2026, 09:50:33 via Wykop
  • 20
@Kanusz_Morwin_Jikke: To typowe zachowanie oszukanej osoby. W bankach jak ktoś chce wysłać forse przez Western Union pracownicy są szkoleni żeby wyperswadować takie akcje bo to prawie zawsze scam.
Oszukany idzie w zaparte, nawet jak się mu pokazuje google że adres to jakaś pralnia chemiczna w Berlinie a nie żaden perski książe czy gorąca azjatka. Mówienie że po drugiej stronie siedzi jakiś obleśny mugabe nie działa wcale. Jak pracownik odmówi przyjęcia

2104

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 14:57:09
  • 263
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    polityka
Anamo
Anamo 04.06.2026, 09:25:29 via Wykop
  • 33
@WaltherW: W prawie każdej firmie nawet takiej która sra pieniędzmi wywalili by kogoś takiego dyscyplinarnie, poszłyby kwity do prokuratury a potem gadali by przez pół roku na szkoleniach co odwaliła.
A Żukowska nie poczuje nawet małego stresu, pieniędzy nie odda, a ludzie i tak na nią zagłosują bo jej paplanina trafia do niektórych.
Chyba jedyny polityk który za coś beknął to Nowak za zegarek z oświadczenia majątkowego (a to sprawa

316

Rozwód i opieka naprzemienna, a 800 plus? Czyli, jak z 800 zrobić 400 zł

Rozwód i opieka naprzemienna, a 800 plus? Czyli, jak z 800 zrobić 400 zł

Mało znany przepis w programie 800 plus pozwala ZUS-owi na dzielenie świadczenia po połowie (po 400 zł) w przypadku opieki naprzemiennej. Przekonał się o tym ojciec z Wrocławia, któremu urzędnicy nie tylko rozbili świadczenie, ale też nakazali zwrot połowy pieniędzy za kilka miesięcy wstecz mimo ż

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 05:59:09
  • 41
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Anamo
Anamo 01.06.2026, 13:35:33 via Wykop
  • -1
@Fomalhaut: I niby dla kogo to miałoby być dobre?
Chyba tylko dla osoby na którą nikt inny nigdy nie poleci i dodatkowo wizja zmarnowania życia z kimś totalnie niewłaściwym wydaje się ok.

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Anamo
Anamo 26.05.2026, 18:23:08 via Wykop
  • 0
@Altar: Kilka zielonych baniek piechotą nie chodzi, każdy nierozpoznawalny aktor by brał.
To działa tak że wybierać role może tylko absolutny top, reszta musi brać odział w castingach.
A że Nolan odleciał na inną planetę i chciał czarną aktorkę no to taką znalał.
Anamo
Anamo 26.05.2026, 18:37:47 via Wykop
  • 0
@Altar: Jesli śnieżka dostała bańke minus podatek i dola managera to faktycznie cienizna i długo z to nie pożyje w stanach. Ale może jeszcze jakaś woke produkcja ją zatrudni dla ideii... Nolan jak widać nie wyciągnął wniosków.
Incepcja i Interstelar to dla mnie jedne z najlepszych filmów ever, tego gniota nawet nie mam zamiaru oglądać.
Anamo
Anamo 26.05.2026, 18:50:54 via Wykop
  • 0
Może Nolana ktoś do tego przymusił, w sumie to się nie dowiemy


@Altar: A może poprostu będąc na szczycie tak długo zwyczajnie zdziwaczał na starość pływając tak długo w sosie odrealnionego Hollywood.
Anamo
Anamo 26.05.2026, 19:00:56 via Wykop
  • 0
@Altar: O fuck...on jest tylko 7 lat starszy odemnie a wygląda dość poważnie wiec myślałem że to stary boomer( ͡° ʖ̯ ͡°)

2184

Ukrainka z lubelskiego ratusza chwali się sprowadzaniem rodzin Afrykańczyków

Ukrainka zatrudniona jako wicedyrektor w lubelskim ratuszu, zachwala sprowadzanie trzeciego świata do miasta nad Bystrzycą, mówi że sprowadzają "studentów" z trzeciego świata razem z rodzinami, żonami, dziećmi, szukają dla nich mieszkań, pomagają.

Makavlani
z
x.com
dodany: 23.05.2026, 20:53:29
  • 294
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    prawo
  • #
    lublin
  • #
    polityka
Anamo
Anamo 24.05.2026, 13:49:31 via Wykop
  • 1
pracuje na uczelni medycznych, żaden student english division nie miał do tej pory dziecka na dzień dobry jak zaczynał studia w Polsce. Dorabiają się na 3-4 roku nie raz z Polkami. Więc skąd masz dane o tych studentach z dziećmi.


@mariusz2721: Mówisz o medycyne gdzie po pierwsze żeby się dostać trzeba być na wysokim poziomie już na starcie i w dodatku większość obcokrajowców na tym kierunku pochodzi z cywilizowanych krajów.
Anamo
Anamo 24.05.2026, 14:00:04 via Wykop
  • -3
@zqad3: Tak......o niczym innym polki nie marzą jak o czarnym kolesiu z bogatej afryki który siedzi na kupie w jakimś ośrodku z dwudziestoma innymi lub w najlepszym razie rozwozi jedzenie dla Glovo rowerem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

336

Wystrzał głośnika na wrocławskiej komendzie. Policjantka oddała strzał

Wystrzał głośnika na wrocławskiej komendzie. Policjantka oddała strzał

Niekontrolowany wystrzał na komisariacie we Wrocławiu. Policjantka oddała strzał podczas pobierania broni służbowej

Rad-X
z
24wroclaw.pl
dodany: 12.05.2026, 10:22:52
  • 94
  • #
    policja
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    heheszki
Anamo
Anamo 13.05.2026, 15:27:25 via Wykop
  • 2
@bl33p33r: W Polsce jest sto tysięcy policjantów + inne służby z bronią.
Jakie są szanse że w tak dużej grupie ktoś odda przypadkowy strzał w magazynie powiedzmy w ciągu roku?
Pewnie bliskie 100%.
Czyli takie same jak bicie piany z tego powodu na wykopie.

283

Słodziki zakłócają pracę układu regulującego apetyt w mózgu.

Słodziki zakłócają pracę układu regulującego apetyt w mózgu.

Badacze z uniwersytetu Keck USC zbadali wpływ słodzików na układ regulujący sytość i apetyt. W badaniu wzięło udział 75 osób, które zaczęły regularnie pić napoje diet i zero. Badanie odkryło, że regularne picie napojów z słodzikami powodowało znaczący wzrost poziomu głodu i aktywność mózgu.

KIaudik
z
keck.usc.edu
dodany: 12.05.2026, 17:57:11
  • 213
  • #
    medycyna
  • #
    dieta
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ciekawostki
  • #
    odchudzanie
Anamo
Anamo 13.05.2026, 06:08:15 via Wykop
  • 68
Grupa badawcza 75 osób ( ͡° ᴥ ͡°)
Często słyszę najczęściej od osób mających nadwagę że słodzik to sama chemia a cukier naturalny które próbują sobie uzasadnić swoje nawyki żywieniowe.
I nie żeby cola zero była zdrowa, ale to i tak lepszy wybór niż kilka łyżek cukru i insulina wywalona w kosmos.
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anamo
Anamo 13.05.2026, 06:46:25 via Wykop
  • 0
@ArtVSS: Cukier działa tak jak napisałeś, pod warunkiem że, jesz zdrowo, jesteś młody i aktywny, nie masz problemu z wagą i przede wszystkim spożywasz mało i nieregularnie.
Jednorazowe / dzienne wypijanie stu gramów cukru z litra coli to prawie same szkody dla organizmu.
Anamo
Anamo 13.05.2026, 07:44:04 via Wykop
  • 3
@icojamamtuwpisac: Jakby był sam cukier i olej palmowy utwardzony to by kupiła i powiedziała że zdrowe

1015

Dlaczego społeczeństwo drwi z męskich kryzysów?

Dlaczego społeczeństwo drwi z męskich kryzysów?

"Faceciki się spłakały" z taką reakcją często spotykają się mężczyźni szukający pomocy. Ciekawy artykuł o znieczulicy na męskie cierpienie, podwójnych standardach i tym, dlaczego empatia w dzisiejszych czasach zdaje się mieć określoną płeć.

Famine
z
tokfm.pl
dodany: 10.05.2026, 19:11:47
  • 306
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    pieklomezczyzn
Anamo
Anamo 11.05.2026, 05:39:35 via Wykop
  • 11
"Faceciki się spłakały"

Z innych ...mężczyzna powinien mieć pieniądze (słyszane prawie zawsze od kobiety zarabiającej najniższą krajową)
Ale to raczej mimo wszystko wyjątki... które szybko się z tym ujawniają z poglądami na pierwszej czy drugiej randce.
Dziwi minie tylko że ktoś chce się z takimi typami kobiet iść do łóżka lub co gorsza wchodzić w relacje...
Szanujcie się...
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anamo
Anamo 11.05.2026, 08:31:13 via Wykop
  • 4
@Aster1981: To żeby druga strona była ambitna i nieźle sobie radziła to spory atut także dla mnie jako faceta.
Ale to coś zupełnie innego niż szukanie kogoś kto będzie nam sponsorował życie swoim kosztem.
Niektóre kobiety dalej nie odróżniają tych dwóch rzeczy.

2131

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Zbigniew Ziobro uciekł do USA

Były minister sprawiedliwości ma sformułowane zarzuty w śledztwie dot. nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości.

Endrula83
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.05.2026, 07:12:24
  • 416
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    ziobro
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
Anamo
Anamo 10.05.2026, 18:23:59 via Wykop
  • 0
Pieniedzy na skromne, spokojne zycie do konca mu pewnie nie braknie.


@cotozazycie: Zależy ile ma tych pieniędzy. Jak została mu jakaś polska bańka to nie pożyje z tego za długo w stanach. A jak nowotwór wróci lub wciąż wymaga terapi to będzie bankrutem w ciągu roku.

643

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Mała podwarszawska wieś liczy już 15 tys. mieszkańców, a wieczorem nie ma wody.

testa_di_moro
z
architektura.muratorplus.pl
dodany: 08.05.2026, 18:21:41
  • 338
  • #
    deweloperka
  • #
    budownictwo
  • #
    warszawa
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    architektura
Anamo
Anamo 09.05.2026, 11:05:49 via Wykop
  • 16
@rolnik_wykopowy: Patrząc na te zdjęcia moja pierwsza myśl była taka że...tu mieszka biedota zapakowana w kosmiczny kredyt przy zarobkach 6k netto na osobe.
Trudno mi uwierzyć że ktoś szukający swego miejsca na ziemi przejadając przez te okolice lub widząc te zdjęcia stwierdził "ooo czegoś takiego właśnie szukałem!"
Anamo
Anamo 09.05.2026, 11:13:13 via Wykop
  • -1
Wyście klasy średniej nie widzieli, wy głąby.


@werfogd: W mentalnosci polaka "klas średnia" to zarobki conajmniej 30k+ netto.
A prawda jest taka że medaina w tym kraju to ok 5k a tych wchodzących w drugi próg podatkowy jest mniej niż 8%.

1406

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

W trakcie procesów analizowano zarówno emeryturę Rutkowskiego, jak i jego oszczędności, które na dzień wyroku wynosiły według "Super Expressu" 6 tys. zł. Sędzia Robert Adamczyk w ogłoszonym wyroku zdecydował o podwyższeniu alimentów do wysokości 3 tys. zł miesięcznie. Jak podkreślił sędzia, "kwota,

airaG
z
pudelek.pl
dodany: 07.05.2026, 07:19:33
  • 258
  • #
    rutkowski
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    cyrk
  • #
    sadownictwo
Anamo
Anamo 08.05.2026, 06:30:14 via Wykop
  • 1
syn Rutkowskiego zużywa dużo papieru toaletowego i potrzebuje tych 30 tys. alimentów


@buont666: Bo to złoty papier toaletowy, od Christiana Diora...
Swoją drogą gdyby taki istniał to Rutkowski sam pewnie by go używał i wstawiał na instagrama rolkę z kibla.

244

Skandal w polskiej numizmatyce. Wirtualne "laboratorium" oszukiwało klientów?

Skandal w polskiej numizmatyce. Wirtualne "laboratorium" oszukiwało klientów?

Zaczęło się od grupy "Łowcy falsyfikatów" gdzie pewna "firma" Lebiedzinski Lab zarzucała domom aukcyjnym i prywatnym kolekcjonerom, że ich monety to fałszywki. Jednocześnie właściciel twierdził że monety należy wysłać... do niego. I tu się robi ciekawie. Bo prawda okazała się zupełnie inna.

LordSlavic
z
youtube.com
dodany: 29.04.2026, 08:54:29
  • 35
  • #
    numizmatyka
  • #
    monety
  • #
    srebro
  • #
    oszustwo
  • #
    scam
Anamo
Anamo 29.04.2026, 14:46:35 via Wykop
  • 5
@LordSlavic: Wygląda boleśnie nawet dla mnie jako niekolekcjonera.
Dobrze że w jakieś dwudziestokilowe imadło ślusarskie nie wkręcił...

711

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

45% mężczyzn z pokolenia Z nigdy nie zaprosiło dziewczyny na randkę.

Najnowsze badania wskazują, że prawie połowa młodych mężczyzn z Gen Z nie ma doświadczenia w bezpośrednim zapraszaniu na randki. Naukowcy sugerują, że wpływ na to mają m.in. media społecznościowe, komunikacja przez wiadomości oraz zmiany społeczne po pandemii. Eksperci podkreślają, że to...

robert-kuzba
z
facebook.com
dodany: 25.04.2026, 12:22:38
  • 502
  • #
    zwiazki
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    socjologia
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
Anamo
Anamo 26.04.2026, 11:48:05 via Wykop
  • 4
Nadal dużo osób chce jasne komunikaty i jasne intencje, dla tych pewnie "randka" będzie czymś lepszym niż spotkanie na mieście.


@Neobychno: Randka to dla mnie "spotkajmy się i zobaczymy czy się polubimy"
Czyli spotkanie towarzyskie o potencjalnym zabarwieniu romantyczno-seksualnym. Podkreślam słowo potencjalnym.
Anamo
Anamo 26.04.2026, 12:00:46 via Wykop
  • -1
Problem dotyczy obojga płci.
Jedni i drudzy są niewyrobieni w obcowaniu nawet z ludźmi tej samej płci a co dopiero przeciwnej.
Efekt jest taki że jeśli już znajdują się obydwoje nago sam na sam, to raczej najczescie po pijaku a nie świadomie z osoba którą się lubi.
Incele to tez często kobiety, które nie chcą iść do łóżka z kimś kto nie potrafi ani trochę ogarnąć tego czasu "przed sypialnią"
I nie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

348

Dała się zamknąć w zakładzie psychiatrycznym. Ujawniła szokującą prawdę

Dała się zamknąć w zakładzie psychiatrycznym. Ujawniła szokującą prawdę

Redaktor Joseph Pulitzer zaproponował Nellie Bly, by zbadała cieszący się złą sławą szpital psychiatryczny dla kobiet na Blackwells Island. W tym celu w 1887 roku zgłosiła się do placówki jako pacjentka. To, co w niej zobaczyła, okazało się straszniejsze niż najgorsze głosy o nowojorskim szpitalu.

Histmag
z
histmag.org
dodany: 24.04.2026, 13:39:32
  • 27
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    zainteresowania
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Anamo
Anamo 25.04.2026, 05:05:48 via Wykop
  • 3
Opis znaleziska zmanipulowany, a wykopki dają plusy bez czytania
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2064

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

Chcieliście podatek katastralny od trzeciego mieszkania?

To będziecie mieć od pierwszego!

Login_login
z
infor.pl
dodany: 24.04.2026, 07:29:31
  • 609
  • #
    podatki
  • #
    podatekkatastralny
  • #
    nieruchomosci
Anamo
Anamo 24.04.2026, 09:43:51 via Wykop
  • 25
@R187: A skad masz pomysł że podatek od nieruchomości będzie zlikwidowany?
Myślisz że ten podatek jest po to żeby ludzie płacili X razy mniej niż obecnie.
A te 0,02% to tak na zachętę żeby zrobić w kolejnych latach 0,5 1, 2.... a wtedy jak się ludzie zesrają to może zlikwidują podatek od nieruchomosci który wtedy bedzie wynosił wzgledem kastratu

tyle co nic


@R187:
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking