Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2plus1

2plus1

Dołączył 19 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4449
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 4322
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (179)
  • Komentowane (1817)
  • Plusowane (2326)
keep_it_real
keep_it_real
22.03.2026, 16:01:56
  • 2027
#wojna #iran #usa #izrael

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez do Izraela:

„Nie można rozpalić ognia, a potem narzekać na dym. Przestańcie udawać ofiarę”.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
22.03.2026, 16:12:37 via Wykop
  • 975
@keep_it_real: ratunku, antysemityzm!
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
22.03.2026, 16:36:00 via Wykop
  • 289
„Nie można rozpalić ognia, a potem narzekać na dym. Przestańcie udawać ofiarę”.


Wow, premier Hiszpanii sam o sobie podczas sprowadzania przybyszy z południa?
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
22.03.2026, 06:43:14
  • 1383
#warszawa I o co się tak przypiedalasz, społeczniaku? Ja tylko na chwilkę, a poza tym wszyscy tak robią. A tak w ogóle to jest "wypas" auto, więc mogę więcej, frajerze!
#polskiedrogi a raczej chodniki i ścieżki rowerowe xD
wscieklykabanos - #warszawa I o co się tak przypiedalasz, społeczniaku? Ja tylko na c...

źródło: MiastoUrsynow HCbbgfobsAAS3-J

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
22.03.2026, 06:43:29 via Wykop
  • 803
@wscieklykabanos:
wscieklykabanos - @wscieklykabanos:

źródło: MiastoUrsynow HClE451WIAAEnCG

Pobierz
  • Odpowiedz
kutokalipsa67
kutokalipsa67
22.03.2026, 06:54:47 via Wykop
  • 821
Co trzeba mieć we łbie, żeby tak stawać?


@z0mb1e:
kutokalipsa67 - >Co trzeba mieć we łbie, żeby tak stawać?

@z0mb1e:

źródło: Screenshot_20260322_075404_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte 21.03.2026, 21:07:31
  • 766
Żymianie teraz: wielki lament, ojej, 80 osób rannych, uderzyli w blok mieszkalny, Iran to zbrodniarze
Tymczasem dla przypomnienia Strefa Gazy:

#wojna #izrael #usa #iran
t.....a - Żymianie teraz: wielki lament, ojej, 80 osób rannych, uderzyli w blok miesz...

źródło: 20260321_220436

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

essos
essos
essos
21.03.2026, 21:27:29 via Wykop
  • 182
@tujepolska: A tymczasem zastępca sikorskiego
essos - @tujepolska: A tymczasem zastępca sikorskiego
  • Odpowiedz
jast
jast
21.03.2026, 22:09:00 via Android
  • 81
@kamilejjwjw: akurat to jest ta jedna jedyna rzecz w której PiS i KO są zgodni
  • Odpowiedz
miret210
miret210
19.03.2026, 10:01:11
  • 226
#gielda
No, musze sie pochwalic ze to moj pierwszy tysionc na giełdzie, oczywiście na minusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thisguy1
thisguy1
19.03.2026, 10:04:32 via Wykop
  • 83
@miret210: pierwszy i nie ostatni
  • Odpowiedz
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
19.03.2026, 11:06:46 via Wykop
  • 49
@miret210: zazwyczaj ten pierwszy się dłuży, później jest już z górki.
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
18.03.2026, 20:08:57
  • 334
Białek do cholery, nie, nie kupię tego zasranego lidlomixa, przestań mi tym spamić
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
18.03.2026, 20:10:12 via Android
  • 62
@vulcanitu: ufff a już się bałem że ta reklama jest targetowana ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
18.03.2026, 20:17:08 via Android
  • 37
@vulcanitu: ile razy ja to przypadkowo kliklem. Albo skroluje i lapie wtf ze co op wrzuca zdjecie lidlomixa xD
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
18.03.2026, 11:02:09
  • 313
Za takie pieniadze to pisac sie nie chce #medycyna #lekarz #lekarz100k
RomanKarburator - Za takie pieniadze to pisac sie nie chce #medycyna #lekarz #lekarz1...

źródło: 1000111079

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kustosz_karuzeli_sperdolenia
kustosz_karuzeli_sperdolenia
18.03.2026, 11:35:08 via Wykop
  • 202
@pieknylowca: dobrze jakby robił to poprawnie. w tym przypadku nawet nie czytał co wkleja, nie mówiąc o potencjalnych aspektach wykorzystywania danych pacjenta w zewnętrznym modelu językowym
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
18.03.2026, 11:43:44 via Wykop
  • 125
Do takich kwesti powinny być dedykowane modele


@kustosz_karuzeli_sperdolenia: w szpitalu.w którym pracowałem nie było rękawiczek rozmiarze L więc o czym ty mi tu mówisz? Ze któryś szpital wyda kasę na program AI?
  • Odpowiedz
koronawirus
koronawirus
18.03.2026, 22:49:41
  • 920
Cudowne jest to zdjęcie. Jakiej kary by nie dostał to samo zderzenie tego chowanego pod kloszem banana z rzeczywistością jest cudowne. I ta bezradność cwaniaków z rodzinki, ktora myslala ze jak pila wódkę z politykami to ma juz układy, a jednak budzą sie z ręką w dupie, cos pięknego.
#majtczak
koronawirus - Cudowne jest to zdjęcie. Jakiej kary by nie dostał to samo zderzenie te...

źródło: 1000022701

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToksycznyArek
ToksycznyArek
ToksycznyArek
18.03.2026, 23:39:02 via Wykop
  • 789
@koronawirus: Dałby się osądzić jak szarak, to by były zawiasy i 500 zł nawiązki. Sprawa zrobiła się medialna - ulica chce krwi, sprawa trochę śmierdzi polityką - tamci bronili, to ci dla przykładu przeciorają leszcza. Nie wygląda to dobrze dla niego.
  • Odpowiedz
sandal
sandal
18.03.2026, 23:55:04 via Android
  • 544
@kocurrek32: to nie jego głowa odrzuca tylko on to odrzuca, bo dla niego te ofiary to tylko jakiś plebs, a on teraz przez nich musi siedzieć.
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd
18.03.2026, 11:13:37
  • 2129
Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie.
Wpisowe: osoby - 60zł, kobiety - 55zł. Czy to ta słynna pozytywna dyskryminacja? ¯\(ツ)/¯

#szachy #pozytywnadyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn #pieklokobiet #patologia
arasxdd - Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie. 
Wpisowe: osoby - 60zł, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 121141

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
18.03.2026, 11:20:23 via Wykop
  • 617
@arasxdd: Zgłaszaj.
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
18.03.2026, 12:24:57 via Wykop
  • 1701
@arasxdd: już o te 5 ziko to by sobie wstydu mogli oszczędzić
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
17.03.2026, 11:06:42
  • 447
Mój dziadek dostał mieszkanie od miasta.

Mój tata dostał mieszkanie od zakładu pracy.

Ja dostałem 30 letnią pętle w banku i depresję.

#demografia #nieruchomosci
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
17.03.2026, 11:18:50 via Wykop
  • 273
@Umciaumciapeklagumcia: a pozniej boomer przyjdzie i w telewizji powie „za naszych czasow to tego nie bylo, bralo sie slub i jakos to bylo, dom sie zbudowalo” xD
  • Odpowiedz
GOHAN
GOHAN
17.03.2026, 11:27:32 via Wykop
  • 299
Mój dziadek dostał mieszkanie od miasta.


Mój tata dostał mieszkanie od zakładu pracy.


@Umciaumciapeklagumcia: Znaczy, że w niedalekiej przyszłości będziesz miał 3 mieszkania. Gratki.
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
17.03.2026, 14:07:04
  • 614
*PILNE*
Czechy zapowiedziały iż ich okręt podwodny pozostaje na miejscu i nie będzie przykładać ręki do interwencji w Cieśninie Hormuz! Priorytetem jest Kraj královecký
#iran #wojna #heheszki #czechy
Saeglopur - *PILNE*
Czechy zapowiedziały iż ich okręt podwodny pozostaje na miejscu i...

źródło: First Czech Submarine - Dalešice

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
17.03.2026, 14:12:42 via Wykop
  • 327
@Saeglopur: okręt podziemny klasy krecik
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
Autor
17.03.2026, 14:13:27 via Wykop
  • 312
*okręt podziemny


@omicronns: |૦ઁ෴૦ઁ|
Saeglopur - >*okręt podziemny

@omicronns: |૦ઁ෴૦ઁ|

źródło: comment_XLgYSmbSpXy8C269JV3iHAUORz72ZKkG

Pobierz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
17.03.2026, 23:32:26
  • 1092
wfyokyga

źródło: temp_file830504278348795838

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobinSchudl
RobinSchudl
RobinSchudl
17.03.2026, 23:38:09 via Wykop
  • 77
@wfyokyga: wsparłes janusza ze "sklepem".
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
17.03.2026, 23:41:07 via Wykop
  • 275
@wfyokyga: heh... jak pamiątki z Zakopanego zrobione przez gòroli spod zamiućkich tater hej, z naklejką Made in China
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
16.03.2026, 19:57:05
  • 323
Wygrzebałem w szufladzie stary odtwarzacz mp3, z ciekawości włożyłem baterię i włączyłem, a tam piękna kapsuła czasu sprzed kilkunastu lat

#gownowpis
Trzesidzida - Wygrzebałem w szufladzie stary odtwarzacz mp3, z ciekawości włożyłem ba...

źródło: temp_file4171131365583941187

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzesidzida
Trzesidzida
Autor
16.03.2026, 20:02:30 via Android
  • 128
Podłączyłem nawet pod kompa. Zawsze wiedziałem, że schowany w szufladzie z kablami stary kabel mini usb w końcu się przyda xD
Trzesidzida - Podłączyłem nawet pod kompa. Zawsze wiedziałem, że schowany w szufladzi...

źródło: temp_file4716043868821064866

Pobierz
  • Odpowiedz
JestemKaspi
JestemKaspi
16.03.2026, 20:54:23 via Wykop
  • 39
@Trzesidzida: przypomina mój stary iriver, to była najlepsza rzecz jaką udało mi się zdobyć w czasach gimnazjum, dwa gniazda jack i całkiem dobry dyktafon
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi
23.12.2025, 09:57:01
  • 191
Chłopski garaż tego typu. Chłop elektryk, chłop majsterkowicz. Stolik z recyklingu, oprawa lampy tez. Może jako tako, za to tanio

#chwalesie #budujzwykopem #diy
GrammarNazi - Chłopski garaż tego typu. Chłop elektryk, chłop majsterkowicz. Stolik z...

źródło: 7942

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
23.12.2025, 10:00:37 via Wykop
  • 77
@GrammarNazi: legancko
  • Odpowiedz
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
23.12.2025, 11:06:44 via Wykop
  • 40
@GrammarNazi: garaż gitówa, ale mnie już boli głowa jak pomyślę o tym zapachu osb
  • Odpowiedz
ciekawskie_jajo
ciekawskie_jajo
ciekawskie_jajo
17.03.2026, 05:44:42
  • 512
Udało mi się dożyć. Nie sądziłem , że się uda. Teraz już z górki.

Więcej info po 16.00 jak wrócę z pracy.

#chwalesie #zalesie #urodziny
ciekawskie_jajo - Udało mi się dożyć. Nie sądziłem , że się uda. Teraz już z górki.

...

źródło: 1000010602

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
17.03.2026, 05:49:30 via Android
  • 485
@ciekawskie_jajo: przecież ludzie tyle nie żyją...
  • Odpowiedz
Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy
17.03.2026, 05:54:31 via Android
  • 244
@ciekawskie_jajo: napisałbym dzień dobry proszę Pana, ale za rok to samo u mnie, pozdro Mireczku i do przodu!!
  • Odpowiedz
Pettev
Pettev
16.03.2026, 18:20:02
  • 636
Mirki i Mirabelki

Pijcie ze mno kompot.
Zostałem ojcem (ʘ‿ʘ)

#chwalesie #rodzicielstwo
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....m
M.....m
konto usunięte 16.03.2026, 18:23:40 via Wykop
  • 711
@Pettev: Wychowaj jak swoje.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
16.03.2026, 18:23:45 via Android
  • 82
@Pettev: gratulacje 👍

  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
Mintaa
Mintaa
15.03.2026, 11:44:53
  • 1344
TVN w materiale naganiającym na dopłaty do mieszkań złapało całkowicie przypadkową młodą parę "z marzeniami o własnym M."
#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #gielda #inflacja #pkb
Mintaa - TVN w materiale naganiającym na dopłaty do mieszkań złapało całkowicie przyp...

źródło: obraz

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pmaniek
pmaniek
pmaniek
15.03.2026, 12:05:35 via Wykop
  • 630
@Mintaa: Ta młoda para była młoda 50 lat temu lol
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
15.03.2026, 12:31:56 via Wykop
  • 617
@Mintaa:
Foxbat - @Mintaa:

źródło: TVN to dno

Pobierz
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
15.03.2026, 13:42:31
  • 1740
Niesamowite, że ponad 20 lat temu, biedny, wyssany przez komunizm naród potrafił zrozumieć moment historii i zagłosować ZA obecnością Polski w Unii Europejskiej. Chwila, gdy stanęliśmy w sojuszu z wszystkimi największymi Europejskimi potęgami, to moment przełomowy w dziejach Polski i najlepsza sytuacja geopolityczna od 1000 lat.

Teraz - gdy bezrobocie mamy najniższe w UE, a poziom życia Polaków zbliżył się do poziomu życia na zachodzie - naród oczadzony propagandą na tiktoku, TvZaRublika
KRZYSZTOFDZONGUN - Niesamowite, że ponad 20 lat temu, biedny, wyssany przez komunizm ...

źródło: 1000085820

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
15.03.2026, 13:59:25 via Wykop
  • 658
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: i niezmanipulowani żadnym Tik Tok tylko tym:
MistrzKowalski - @KRZYSZTOFDZONGUN: i niezmanipulowani żadnym Tik Tok tylko tym:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
15.03.2026, 14:00:25 via Wykop
  • 372
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: i tym:
MistrzKowalski - @KRZYSZTOFDZONGUN: i tym:

źródło: 367442475_248609588099830_9142053194514187817_n

Pobierz
  • Odpowiedz
z0mb1e
z0mb1e
14.03.2026, 07:07:30
  • 2191
Nikt tak nie oszukuje jak chinol.

Chiński producent laptopów Chuwi został przyłapany na sprzedawaniu procesorów 5500U podszywających się pod 7430U. Zmienili nawet identyfikację na poziomie firmware’u, więc nie dało się tego zauważyć, dopóki nie rozebrało się laptopa. Chuwi twierdzi, że to był błąd xD Przy czym grozi pozwami i żąda aby artykuł na ten temat został usunięty.

#komputery
z0mb1e - Nikt tak nie oszukuje jak chinol.

Chiński producent laptopów Chuwi został p...

źródło: _DSC3036-q82-w2560-h

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
14.03.2026, 07:21:14 via Wykop
  • 969
@z0mb1e:
Może to faktycznie pomyłka, Chujwi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
makrofag74
makrofag74
14.03.2026, 07:25:44 via Wykop
  • 364
Zanany youtuber de8auer też nie ogarnął jak się z Chińczykami robi interesy.

https://www.youtube.com/watch?v=as2KoDtsS_0
makrofag74 - Zanany youtuber de8auer też nie ogarnął jak się z Chińczykami robi inter...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 117
  • Strona 7 z 117
  • >
  • https://a.aliexpress.com/_vEdMjD

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.07.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking