Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko115
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2plus1

2plus1

Dołączył 19 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4484
  • Znaleziska 129
  • Mikroblog 4355
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (179)
  • Komentowane (1826)
  • Plusowane (2350)
idzpanwuj
idzpanwuj
8 godz. i 16 min temu
  • 90
#pogoda nie no w chacie za gorąco, trzeba iść do sklepu posiedzieć przy lodówkach
idzpanwuj - #pogoda nie no w chacie za gorąco, trzeba iść do sklepu posiedzieć przy l...

źródło: IMG_2905

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arinkao
arinkao
8 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 14
@idzpanwuj: Polecam Lidla, warto zabrać jakąś bluzę jakby było za zimno.
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
8 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 12
@arinkao: jak sobota to tylko do lidla
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
przedwczoraj, 04:21:55
  • 2055
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieparzystokopytny - #takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" ...

źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zimowyporanek
zimowyporanek
przedwczoraj, 04:24:31 via Wykop
  • 1284
@nieparzystokopytny: Powiedzieć, że gołym okiem widać tu łapówkę, to jak nic nie powiedzieć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
przedwczoraj, 04:25:03 via iOS
  • 768
@nieparzystokopytny: architektura p0laka
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
24.06.2026, 06:39:48
  • 3106
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
24.06.2026, 06:45:32 via Wykop
  • 1035
@kankes: Na jednej imprezie firmowej w dawnej pracy dobierały się do mnie dwie mężatki z dziećmi. Odmówiłem, bo obcych bab nie ruszam. Kilka dni po tym w ramach zemsty zaczęły mnie obmawiać i rzucać jakieś fałszywe oskarżenia. Na szczęście byłem zbyt cenny dla firmy, więc one dostały karę.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
24.06.2026, 06:47:10 via Android
  • 1663
@kankes

Kilka razy pisałem już o przypadku kierowcy autobusu szkolnego z mojej rodzinnej miejscowości. Pewna nastolatka, prawdopodobnie zmagająca się z poważnymi problemami psychicznymi (albo po prostu szukająca atencji), fałszywie oskarżyła go o molestowanie. Kierowca został natychmiast zwolniony przez samego starostę (PKS polegał pod powiat), a jeszcze tego samego wieczoru wybito mu okna w domu. Dopiero gdy inne dzieci zeznały na policji, że dziewczyna ma wybujałą fantazję, a funkcjonariusze mocniej ją przycisnęli,
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
23.06.2026, 17:54:49
  • 1077
– Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
– Około 10 lat.
– Aż tyle?!
– Wie pani, to jest całkiem duża firma.

#heheszki #dowcipsurowowzbroniony #kawal #lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubako
kubako
23.06.2026, 19:49:25 via Wykop
  • 364
@ukojenie: Żona lekarza pyta go, gdy wrócił do domu ze szpitala:
- Dawid, kupiłeś arbuza czy airbusa bo jak dzwoniłeś to nie dosłyszałam. ....
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
23.06.2026, 22:35:32 via Wykop
  • 137
@ukojenie: okropne oszczerstwa lekarz nigdy by tak nie zrobił!!
(Tesla to firma z miejscami pracy i produktem, oni potrafią tylko wykupić mieszkania w całym województwie i skubać na wynajmie)
  • Odpowiedz
BezDobry
BezDobry
23.06.2026, 06:50:21
  • 1039
#heheszki #humorobrazkowy
BezDobry - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG_2194

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredikamionkagminaburzenin
fredikamionkagminaburzenin
23.06.2026, 08:42:37 via Wykop
  • 145
@BezDobry: jezu jakie prawdziwe
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
23.06.2026, 08:52:33 via Wykop
  • 278
@Akuzativ94: nawet jak facet trzyma linię no to ona schudnie co najwyżej po rozwodzie :)
  • Odpowiedz
konserwix
konserwix
23.06.2026, 06:39:21
  • 2210
#lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konserwix - #lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003879

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
23.06.2026, 07:30:32 via iOS
  • 506
@konserwix: to chyba lekarz starzysta. Panamere kupujesz ponizej 100k czyli za pierwsza pensje
  • Odpowiedz
szymonn226
szymonn226
23.06.2026, 08:01:06 via Wykop
  • 764
@konserwix: przychodzi baba do lekarza, a lekarz jest w trzech szpitalach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
18.06.2026, 08:47:23
  • 247
#lekarz #nfz #medycyna #heheszki #humorobrazkowy #lekarz100k #afera
anoysath - #lekarz #nfz #medycyna #heheszki #humorobrazkowy #lekarz100k #afera

źródło: 9548

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
18.06.2026, 09:06:05 via Wykop
  • 105
@anoysath: To zdjęcie przejdzie do historii! Dawid Kacprzyk po 40-godzinnym dyżurze udzielił krótkiego wywiadu o tym jak defraudować publiczne pieniądze
Nighthuntero - @anoysath: To zdjęcie przejdzie do historii! Dawid Kacprzyk po 40-godz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
xfin
xfin
18.06.2026, 10:25:09 via Wykop
  • 35
@anoysath: operacja się udała, budżet padł ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
18.06.2026, 03:28:24
  • 304
Waga zmierzona i wychodzi , że ubyło 11,55 kg chłopa od 5 maja kiedy było ważone wcześniej . Coraz @mniejmniejest
Kto wie, może i bym wygrał #igrzyskabebzonow , gdyby mnie nie wyrzucili
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Waga zmierzona i wychodzi , że ubyło 11,55 kg chłopa od 5 maja k...

źródło: image_picker_62D348C6-D9B7-4BAB-9804-A03809F62AE9-9674-00000A002BD6593A

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BialyMuszyn
BialyMuszyn
18.06.2026, 03:32:16 via Wykop
  • 27
@ChlopoRobotnik2137: huop coś ćwiczy, czy tylko mniej je?
  • Odpowiedz
szatanEK666
szatanEK666
18.06.2026, 03:33:22 via Wykop
  • 208
@BialyMuszyn: Chlop tylko nowe buty zalozyl i pyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
18.06.2026, 05:15:29
  • 632
Witam wszystkich entuzjastów płonącego kacapstanu na coczwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję. Raporty zamieszczam cyklicznie, co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Ściągnięcie ogromnej ilości OPL do Moskwy nie poprawia sytuacji w mieście a tworzy dla rosjan dodatkowe problemy - każdy radar pracuje na określonych częstotliwościach, emitując impulsy i czekając na ich powrót. W aglomeracji stłoczono bardzo blisko siebie kilkadziesiąt takich urządzeń których stacje radiolokacyjne działają na tych samych lub zblizonych
dqdq1 - Witam wszystkich entuzjastów płonącego kacapstanu na coczwartkowym podsumowan...

źródło: 17062026

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
18.06.2026, 05:24:13 via Wykop
  • 165
@dqdq1: Kawusia zrobiona i zabieram się do lektury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Freyu77
Freyu77
Freyu77
18.06.2026, 06:14:17 via Wykop
  • 121
Kolejne piękne wieści i super podsumowanie, dzięki Panie dqdq1! Najbardziej mi się podoba wstęp o radarach, no jednak te kacapy się nigdy nie zmienią :D Debile :D
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
14.06.2026, 19:41:42
  • 270
Witam serdecznie wszystkich
Pragnę poinformować, że od jutra rozpoczynam prywatny cykl rehabilitacji. Ponieważ limit zabiegów finansowanych przez NFZ został już wyczerpany, koszt każdego masażu barku wraz z ćwiczeniami wynosi 150 zł. Środki zgromadzone dzięki Waszej zbiórce https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów, za co z całego serca dziękuję
tommmekk - Witam serdecznie wszystkich
Pragnę poinformować, że od jutra rozpoczynam p...

źródło: 1000010613

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gandezz
Gandezz
14.06.2026, 19:42:35 via Wypiek
  • 64
@tommmekk no i super, zdrowiej, powodzenia, miłej nocy :)
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
14.06.2026, 19:43:41 via Android
  • 63
@Gandezz: bardzo dziękuję pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
14.06.2026, 11:02:58
  • 663
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: 6675a4dda89f7b3e200e409b013f230e5f4c07bc28ee67521d91d657f7613b78

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziadyga1
dziadyga1
14.06.2026, 12:02:18 via Wykop
  • 96
@programista30k: Tylko jeśli nasze Słońce Narodu, Donald Franciszek Tusk, obejmie władzę w Polsce, to na pewno spełni swoją obietnicę przywrócenia handlu w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
14.06.2026, 12:47:49 via Wykop
  • 99
Tylko jeśli nasze Słońce Narodu, Donald Franciszek Tusk, obejmie władzę w Polsce, to na pewno spełni swoją obietnicę przywrócenia handlu w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dziadyga1: Wystarczyło by chłopskie rozumki nie głosowały na populistów z konfederusi albo pisuarów. Inaczej ci wytłumaczę, w tej kwestii nie ma większości w koalicji. Oczywiście teraz konfekacapy będą głosować na KO by PiS znowu nie domknelo systemu i nie robili
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
12.06.2026, 22:42:02
  • 1010
wfyokyga

źródło: temp_file3432145863218951874

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
12.06.2026, 22:43:17 via Wykop
  • 1038
@wfyokyga:
Kakarot_Z - @wfyokyga:

źródło: 8359

Pobierz
  • Odpowiedz
HiMark
HiMark
12.06.2026, 23:11:24 via iOS
  • 806
@Kakarot_Z
HiMark - @Kakarot_Z

źródło: IMG_2713

Pobierz
  • Odpowiedz
blinkarA
blinkarA
blinkarA
07.06.2026, 18:29:35
  • 240
W 2017-2019 tag #wgw tętnił życiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
blinkarA - W 2017-2019 tag #wgw tętnił życiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogur_z_kafeterii
ogur_z_kafeterii
07.06.2026, 18:31:10 via Wykop
  • 101
@blinkarA: O tym samym ostatnio myślałem... fajne laski dorosły, młode i brzydkie przeniosly się na onlyfans
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
07.06.2026, 19:27:53 via Wykop
  • 74
@blinkarA:

W 2017-2019 tag #wgw tętnił życiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Bo potem na popularności zyskało onlyfans i atencyjne ladacznice doszły do wniosku że można robić to samo za pieniądze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
06.06.2026, 03:55:21
  • 1356
Mega_Smieszek

źródło: 1000016623

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GladysDelKarmen
GladysDelKarmen
06.06.2026, 05:38:06 via Wypiek
  • 691
@Mega_Smieszek przeciętny kierowca tego nie zrozumie. Dla niego D-40 to znak że śmiesznymi obrazkami, za którym można lecieć 100 km/h
  • Odpowiedz
Jachoslaw
Jachoslaw
Jachoslaw
06.06.2026, 06:01:26 via Wykop
  • 246
@Mega_Smieszek: projekt organizacji ruchu zrobiony i zatwierdzony na odwal się, bez inwentaryzacji. Kiedyś dojdzie do wypadku, to bagiety zawsze sprawdzają organizację ruchu
  • Odpowiedz
Ashram654
Ashram654
23.05.2026, 17:17:09
  • 25
Najlepsza podkładka pod myszkę ever, nawet z tym nie handlujcie.

#heheszki #roksa #divyzwykopem
Ashram654 - Najlepsza podkładka pod myszkę ever, nawet z tym nie handlujcie. 

#hehes...

źródło: 1000016011

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashram654
Ashram654
Autor
12.06.2026, 18:12:52 via Wykop
  • 2
@Sylwiusz_89: Roksa kiedyś miała taką akcje, że (nie pamiętam już) zakładało się konto/podawało tylko adres do wysyłki i wysyłali za darmoszkę podkładki :)
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
13.06.2026, 07:56:53 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: Znając życie to realne, bo oni wycofali ze stacji Orlen gazety P-----y/CKM i te gazety zamknięto, bo sporo kierowców ze Wschodu kupowało je, dla rozkładówek itd. Oni sami lubili https://dziennikzachodni.pl/stanislaw-pieta-i-izabela-pek-romans-stulecia-z-miesiecznicy-posel-pieta-zawieszony-w-prawach-czlonka-pis-i-wycofany-z-prac-w/ar/13219695 figle, ale oficjalnie to SE.S zdelegalizowaliby @thority @moll @vorky
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
01.06.2026, 19:21:46
  • 438
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
01.06.2026, 19:28:01 via Wykop
  • 547
@Naczelna_Hedonistka: ech standardowo:
Gdy gruba chwali się cyckami, to tak jak bezrobotny chwalący się dużą ilością wolnego czasu
  • Odpowiedz
Layopi
Layopi
Layopi
01.06.2026, 19:43:37 via Wykop
  • 157
@Naczelna_Hedonistka: ja bym nie uniusł emocjonalnie takiego ciężaru. szacunek dla krengosłupa, cichy bohater tej sytuacji
Pozdrawiam Mariusz Trzebnica
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4123
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1228
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 118
  • Strona 1 z 118
  • >
  • https://a.aliexpress.com/_vEdMjD

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.07.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking