Wpis z mikrobloga

@14latnawykopie: heheszki w komentarzach i też się dołączam do nich, ale z drugiej strony ten obrazek to byłaby poprawa sytuacji mieszkaniowej dla wielu osób w naszym kraju co jest smutne.
  • Odpowiedz