Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2plus1

2plus1

Dołączył 19 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4450
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 4323
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (179)
  • Komentowane (1818)
  • Plusowane (2326)
JWRJWR
JWRJWR
13.03.2026, 05:05:46
  • 2203
Amerykanie właśnie nas wyruchali, jak ruchają ostatnio wszystkich sojuszników. Znoszą pomału sankcje na ruską ropę. Ukraina została sprzedana i nasze interesy zostały zdradzone. #polityka
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deletenomads
deletenomads
deletenomads
13.03.2026, 05:20:03 via Wykop
  • 1852
@JWRJWR: Śmieszne, że wszystko się już wydało, a pisowcy grają do końca, jak orkiestra na Tytaniku xd
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_
13.03.2026, 05:58:43 via Wykop
  • 1039
@JWRJWR: a my dzięki nawruskiemu możemy byc bezbronni wobec agresji putina
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
12.03.2026, 09:22:24
  • 3254
Polska policja to nieśmieszny żart. W sobotę w mojego trzylatka wjechał z dużą prędkością 12 latek na wielkiej, odblokowanej hulajnodze, był bez opiekuna. Sytuacja miała miejsce na placu zabaw, na ścieżce przy piaskownicy, pod kilkoma kamerami, dosłownie. Na miejscu była moja kobieta, wyciągnęła synka spod hulajnogi i kazała młodemu dzwonić po matkę. Po chwili na miejsce przyszły dwa wydziarane patologiczne glonojady, typowe wulgarne karyniska, były agresywne i pruły się o rysę na
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
12.03.2026, 09:27:39 via Wykop
  • 1797
@Ketrab77: Wołaj, zdrówka dla młodego.
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
Autor
12.03.2026, 10:02:51 via Android
  • 1676
@ch1va5: w tym czasie można przeprowadzić brawurową akcję przechwycenia 0.03 g trawki od jakiegoś szczyla albo złapać wczorajszego dziadka na składaku.
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
Kagernak
Kagernak
09.03.2026, 07:13:12
  • 1628
Pięknie nas Amerykanie urządzili wybierając tę pomarańczową małpę na swojego lidera. Już było dobrze, ropa na stabilnym poziomie i lekko spadała cena, Rosjanie zaczynali dokładać do tego interesu, no po prostu wszystko szło ku lepszemu...

A teraz c---a, wszystko na marne, ropa wzrosła jak po wybuchu wojny na Ukrainie, Putin chyba ze szczęścia na zawał zejdzie widząc, że jednak hajs będzie się zgadzał i będzie mógł kontynuować bezsensowną wojnę jeszcze jakiś czas,
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
09.03.2026, 07:16:05 via Wykop
  • 1364
@Kagernak: Teraz masz odpowiedź dlaczego tak pompowano w EU przez "przyjaciół kremla" anty-atomowe i anty-ekologiczne narracje, by UE wciąż była uzależniona od dostaw paliw kopalnych.
  • Odpowiedz
PanWojny
PanWojny
09.03.2026, 07:32:39 via Wykop
  • 541
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pepe_Roni
Pepe_Roni
08.03.2026, 23:02:36
  • 292
Lecąc Emirates nad atlantykiem w pewnym momencie na mapie Europy w oddali nie wyświetla sie Amsterdam, Paryż czy Berlin tylko Kielce XD #kielce #lotnictwo #ciekawostki #heheszki
Pepe_Roni - Lecąc Emirates nad atlantykiem w pewnym momencie na mapie Europy w oddali...

źródło: Screenshot_20260308_235946

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
08.03.2026, 23:05:52 via Wykop
  • 82
@Pepe_Roni: wszędzie Liroya znają w końcu ;)
  • Odpowiedz
Andr3v
Andr3v
Andr3v
08.03.2026, 23:15:26 via iOS
  • 57
@Pepe_Roni bo w Kielcach mieszka Mietek co go wszyscy znają #pdk
  • Odpowiedz
LepiejWcaleNizPozno
LepiejWcaleNizPozno
08.03.2026, 10:59:27
  • 269
Mirki i Mirabelki, wrzuciłem na główną znalezisko o serwisie, który zrobiłem - agreguje licytacje komornicze i pokazuje je na mapie, żeby łatwo znaleźć okazje w okolicy. Przy obecnych cenach mieszkań może się komuś przydać.

👉 https://wykop.pl/link/7903323/mlicytacje-licytacje-komornicze

Przy okazji małe #rozdajo:
🎁 2 × bon 100 zł na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
08.03.2026, 11:59:57 via Wykop
  • 22
@LepiejWcaleNizPozno: ma też informacje pod którymi licytacjami komorniczymi są bramkarze, którzy mnie nie wpuszczą do środka albo połamią nogi jak będę próbował sam wejść?
  • Odpowiedz
LepiejWcaleNizPozno
LepiejWcaleNizPozno
Autor
08.03.2026, 12:05:44 via Wykop
  • 7
@totem_lesnych_ludzi: jak spotka cię taka sytuacja to napisz do mnie, zaimplementuję moduł oceny komorników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kierowca-smieciarki
kierowca-smieciarki
08.03.2026, 00:50:56
  • 179
Każdemu plusującemu wyślę blikiem 1000 zł
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
08.03.2026, 00:56:22 via Wykop
  • 132
@kierowca-smieciarki: zaplusowane. Ciekawe skąd weźmiesz numer, bo na pewno Ci nie podam.
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
08.03.2026, 00:58:38 via Wykop
  • 27
@kierowca-smieciarki: nie, kombinuj sam.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
08.03.2026, 11:44:29
  • 400
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szalom
Szalom
08.03.2026, 13:33:13 via Wykop
  • 79
@jegertilbake: No tak wieku emerytalnego się nie odczuwa to wszystko incele wymyśliły.
  • Odpowiedz
Szalom
Szalom
08.03.2026, 13:53:27 via Wykop
  • 39
@jegertilbake:

Natomiast odnosnie emerytury to jesli dzisiaj masz mniej niz 40 lat i liczysz na państwowa emeryturę to czeka cie przykre zaskoczeni


Libkowe gadanie że nie ma co liczyć na emeryturę zawsze
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
08.03.2026, 11:43:57
  • 1770
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: 6b39fdf5743f162a9630e0527497128860fdaf5aa0396c038764a5a7f47b5689

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ksemidesdelos
Ksemidesdelos
08.03.2026, 12:27:23 via Wykop
  • 95
@programista30k:
Ksemidesdelos - @programista30k:
  • Odpowiedz
Silklash
Silklash
08.03.2026, 15:11:42 via Wypiek
  • 146
@programista30k trzeba mieć smutne życie, by co niedzielę spamować wykop wysrywem o niedzielach handlowych.
  • Odpowiedz
ExitMan
ExitMan
08.03.2026, 05:47:56
  • 1137
ExitMan

źródło: 1000021757

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzek
dzek
dzek
08.03.2026, 07:19:01 via Wykop
  • 214
@ExitMan: gdy pytasz o to samo pisowca
dzek - @ExitMan: gdy pytasz o to samo pisowca

źródło: 1000064671

Pobierz
  • Odpowiedz
vartan
vartan
08.03.2026, 08:07:49 via Android
  • 93
@ExitMan: a może wystarczyło nie r----ć małych dzieci?
  • Odpowiedz
No_mad
No_mad
08.03.2026, 08:39:42
  • 2379
Z okazji dnia kobiet, życzymy wam przede wszystkim równouprawnienia, czyli:
- tego samego wieku emerytalnego,
- komisji i ćwiczeń wojskowych,
- tych samych zasad przy rekrutacji gdziekolwiek,
- równego traktowania w sądach rodzinnych i karnych,
- równego wkładu do budżetu.
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anjay
Anjay
08.03.2026, 08:49:10 via Wykop
  • 499
@No_mad: Dziękuję za życzenia dla nas facetów. Niestety w cuckoldstanie nic się nie zmieni... Jeden cuckold powyżej już skomentował nawet. Polska nigdy nie będzie miała mentalu Europy zachodniej
  • Odpowiedz
blue-eyed
blue-eyed
08.03.2026, 09:37:51 via Wykop
  • 210
@No_mad: W sejmie większość mają mężczyźni. Dlaczego nie uchwalimy prawa, które przestanie nas dyskryminować?
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
07.03.2026, 10:58:08
  • 831
Na cyprze robi się gorąco :/

#wojna #cypr #iran
Rad-X - Na cyprze robi się gorąco  :/

#wojna #cypr #iran
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndrzejTrapper
AndrzejTrapper
07.03.2026, 10:59:15 via Wykop
  • 406
@Rad-X: niezły bombowiec
  • Odpowiedz
U.....n
konto usunięte 07.03.2026, 11:01:20 via Wykop
  • 391
@AndrzejTrapper: ja tam widziałem poduszkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bluzaHOODIE
bluzaHOODIE
07.03.2026, 05:28:14
  • 1642
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
07.03.2026, 05:59:09 via Wykop
  • 219
@bluzaHOODIE: nie rozumiem. Przecież Irańczycy używają dzieci jako żywych tarcz. Zabili ponad 30 000 swoich protestujacych obywateli i kto tam się tylko nawinął. Myślicie ze szkoda im będzie dzieci ? A szczególnie dziewczynek które wg ich wierzeń stoją niżej od wielbłąda?
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
07.03.2026, 06:12:56 via Wykop
  • 919
nie rozumiem. Przecież Irańczycy używają dzieci jako żywych tarcz. Zabili ponad 30 000 swoich protestujacych obywateli i kto tam się tylko nawinął. Myślicie ze szkoda im będzie dzieci ? A szczególnie dziewczynek które wg ich wierzeń stoją niżej od wielbłąda?


@PanieAreczku: Jedno nie wyklucza drugiego. To, że walczą dwa zbrodnicze reżimy nie oznacza, że musimy się za którymś opowiadać.
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
06.03.2026, 23:51:14
  • 688
Całą noc odpalił mi się autyzm i czytam artykuły naukowe które leki można brać, jeśli są przeterminowane.

Generalnie szukałem tego bo zrobiłem sobie 2 lata temu apteczkę na czarną godzinę i szkoda marnować leków, bo większość już zaczyna podchodzić pod przeterminowane. Ofc. na bieżąco z nich korzystam, głupio kupić leki i pozwolić im leżeć, trzeba wymieniać, ale kupiłem ich za dużo.

No i temat jest serio ciekawy xd Bo z reguły leki
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyoming_
Wyoming_
07.03.2026, 01:43:11 via Android
  • 142
@iErdo: ciekawe
  • Odpowiedz
Siwa_Baba
Siwa_Baba
07.03.2026, 05:55:10 via Wykop
  • 170
@iErdo: to jest fajne, dobre to jest
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
04.03.2026, 23:58:19
  • 82
wfyokyga

źródło: temp_file819201123326391163

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
05.03.2026, 00:18:48 via Wypiek
  • 36
@wfyokyga raz na weselu ziomka był ziomek co stanął na środku podjazdu, położył stary zniszczony portfel i go spalił. Mówił, że ma go od dzieciństwa ale był tak dziurawy, że już musiał kupić nowy, a to był pogrzeb starego. (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
RycerzSzaregoMelanzu
RycerzSzaregoMelanzu
RycerzSzaregoMelanzu
05.03.2026, 05:47:11 via Wykop
  • 13
@wfyokyga: Mi kupiła lecz nadal chodzę z tym dojechanym z liceum mając 35 lat xD
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
04.03.2026, 12:46:14
  • 392
jaki ten batyr to jest dzban. Wszystko byleby wylizać rowa #usa. Skoro chce abyśmy uczestniczyli w nuclear sharing, to dlaczego do tej pory nic z tym nie zrobił?

#wojna #bekazpisu #bekazprawakow
dobry-informatyg - jaki ten batyr to jest dzban. Wszystko byleby wylizać rowa #usa. S...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-4 o 13.41.32

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
04.03.2026, 12:47:44 via iOS
  • 300
@dobry-informatyg: widzą co się dzieje jak się działa z obecnym USA, a i tak wchodzą w dupę. Już ta Francja jest większym gwarantem bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
04.03.2026, 13:04:27 via Wykop
  • 152
@washington: ale on nie jest w stanie nic załatwić XD już poprzednik próbował, to amerykanie zaraz uwalili temat
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
04.03.2026, 10:34:12
  • 72
Dobrze, że #lidl ostrzega, bo bym jeszcze kupił to awokado

#izrael #wojna #iran
o__0 - Dobrze, że #lidl ostrzega, bo bym jeszcze kupił to awokado 

#izrael #wojna #i...

źródło: IMG_3619

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
Autor
04.03.2026, 10:39:53 via Wykop
  • 20
@ZionOfel: zajebiście silną
  • Odpowiedz
Spioszeq
Spioszeq
04.03.2026, 10:42:23 via Wykop
  • 13
@honorowy_dawca_nasienia:
To ja wezmę podwójna ilość za ciebie
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
04.03.2026, 08:09:34
  • 546
#poznan O 5 rano przy zakręcie na PST "Dworzec Zachodni" część torowiska(*) przebiła podłogę w tramwaju.

Nawet #wroclaw nie przebije (hehe) tego swoimi wykolejeniami. Siła! WLKP! 💪

(*) pokrywa grzałki zwrotnicy
wscieklykabanos - #poznan O 5 rano przy zakręcie na PST "Dworzec Zachodni" część toro...

źródło: HCjBHdMWYAA2Mm6

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

null_ptr
null_ptr
null_ptr
04.03.2026, 08:11:36 via Wykop
  • 76
@wscieklykabanos: Trochę jak https://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_kolejowa_w_Eschede
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
04.03.2026, 08:20:28 via Wykop
  • 141
@wscieklykabanos:
murison - @wscieklykabanos:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
01.03.2026, 19:42:32
  • 90
#zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #tinder #heheszki
Famine - #zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #tinder #heheszki

źródło: temp_file9185013416019516255

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kulfonix
Kulfonix
01.03.2026, 19:54:29 via Wykop
  • 21
@Famine: kutko i na temat, sami wizicie wicowie
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
01.03.2026, 20:06:59 via Wykop
  • 27
@Famine: fake and gay
zamiast używać tylu znaków mógł odpowiedzieć "tak" - lepszy efekt mniejszym wysiłkiem
  • Odpowiedz
Corranh
Corranh
Corranh
01.03.2026, 19:58:46
  • 807
Żona utknęła w Kuwejcie i dostała właśnie takiego smsa od Play. Miłe, niech mają reklamę;)

#play #roaming #kuwejt #iran #wojna
Corranh - Żona utknęła w Kuwejcie i dostała właśnie takiego smsa od Play. Miłe, niech...

źródło: 1000187097

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Charles96
Charles96
01.03.2026, 20:00:29 via Wykop
  • 582
@Corranh: co robiła tam sama? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FELIX90
FELIX90
01.03.2026, 20:05:43 via Wykop
  • 1120
@Moc90: @Charles96 nie wszystkie kobiety pracują jako nauczycielki albo wyrobnice zmianowe w fabryce smrodu. Podnieście swoje standardy panowie to nie będzie się wam wszystko kojarzyło z k-------m.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 117
  • Strona 8 z 117
  • >
  • https://a.aliexpress.com/_vEdMjD

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.07.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking