Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2plus1

2plus1

Dołączył 19 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4451
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 4324
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (179)
  • Komentowane (1818)
  • Plusowane (2327)
ntdc
ntdc
06.02.2026, 04:56:30
  • 193
ntdc

źródło: 1000010221

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrasierCrane
FrasierCrane
06.02.2026, 05:38:33 via Wykop
  • 47
@ntdc: trochę zrozumienia, przy takim kinolu to baba jest bardzo wrażliwa na zapachy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
06.02.2026, 06:42:42 via iOS
  • 64
@ntdc: wystarczy spojrzec na flakon sauvage u przegrywa. To jakas chamska podroba.
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
06.02.2026, 05:23:02
  • 256
#zdrowie badajcie się Mireczki i Mirabelki. Przypadkowo odkryte 2 tętniaki mózgu i rozwarstwienie tętnicy głównej szyjnej, niedrożnej w 90%, wszystko porobione przedwczoraj. Został jeszcze jeden w szyi ale to za 3 miesiące, bo nie jest aż tak groźny. Pozdrawiam doktora Macieja Misia, który chyba nie wiedząc, że nikt tego nie robi za jednym zamachem, zrobił to (a jakże) za jednym zamachem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śniadanko
Momento83 - #zdrowie badajcie się Mireczki i Mirabelki. Przypadkowo odkryte 2 tętniak...

źródło: IMG_20260206_061346

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks
06.02.2026, 05:59:01 via Wykop
  • 28
tomograf głowy, poszedłem kontrolnie, nic mnie nie bolało wcześniej


@Momento83: tomograf kontrolnie to nie jest najlepszy pomysł, promieniowanie jonizujące jest jedynym potwierdzonym czynnikiem kancerogennym dla glejaka.

Nie mniej zdrowia, dobrze, ze znalazłeś wcześniej i obyło się bez większych problemów.
  • Odpowiedz
not_me
not_me
not_me
06.02.2026, 06:31:48 via Wykop
  • 181
@mvmxks: Nie zgadzam się. Jakbyś latał na tomograf co tydzień to owszem, ale nawet gdyby to było raz na rok to nie jest na tyle dużo, żeby się bać.
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
05.02.2026, 12:50:26
  • 1658
XDDDDDD
#gielda
BrakWolnegoLoginu - XDDDDDD
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mir_anonim
mir_anonim
05.02.2026, 12:51:40 via Wykop
  • 1137
@BrakWolnegoLoginu: Prętem po kratach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Eremites
Eremites
05.02.2026, 13:23:07 via Wykop
  • 893
poważna firma xDD


@fenomen12: no racja, jaka poważna firma na prezesa bierze burmistrza pcimia na przykład xd
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 01.02.2026, 08:28:10
  • 2308
#memy
F....._ - #memy

źródło: memy_ze_lezysz__2025-10-02T100440.000Z

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
01.02.2026, 08:33:38 via Wykop
  • 506
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.02.2026, 09:23:12 via Wykop
  • 695
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD


@game_changer: Ludzie używają tych samych, sprawdzonych rzeczy, np. drewniane domki w lesie z ażurowymi płytami do utwardzenia podjazdu, p--------e.
Gwarantuję, że tak jest tylko w Polsce XDDD
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
01.02.2026, 09:48:01
  • 1852
Dino zatrudnia muzułmanki, no nie.... tego to już za dużo.

A nie, czekaj. To po prostu polka, która owinięta się czymkolwiek, by się ogrzać, bo najbogatszy człowiek w Polsce nie potrafi zapewnić minimalnej, rozsądnej temperatury w swoich marketach #dino

Neobychno - Dino zatrudnia muzułmanki, no nie.... tego to już za dużo.

A nie, czekaj...

źródło: dino

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....e
j.....e
konto usunięte 01.02.2026, 09:51:53 via Wykop
  • 1594
@Neobychno: kasa przy samych drzwiach wejściowych xD Gorzej niż praca na mrozie
  • Odpowiedz
Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
01.02.2026, 09:55:59 via Wykop
  • 1302
@Neobychno: Mogli te kasy na zewnątrz postawić, nie byłoby różnicy xD
  • Odpowiedz
lukija
lukija
31.01.2026, 01:48:01
  • 1130
ile plusów tyle dni nie zmieniam gaci i wysyłam je do losowego użytkownika komentującego ten wpis
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomgTp
TomgTp
31.01.2026, 01:53:25 via Android
  • 342
@lukija: absolutnie obrzydliwe.
  • Odpowiedz
Chardkor
Chardkor
Chardkor
31.01.2026, 03:01:51 via Wykop
  • 446
@lukija: znikąd sie te reklamy na leki na grzybice pisdy nie biorą
  • Odpowiedz
KociTata
KociTata
30.01.2026, 20:19:03
  • 912
Powiem wam, że kocham życie i kocham je za nieprzewidywalność, ale kocham też siebie za konsekwencję oraz to, że się nie poddaje. W 2024 roku w wieku 27 lat powiedziałem sobie, że zdam maturę i pójdę na studia. Nie była to łatwa droga, bo jeżdżę ciężarówką i jestem tylko na weekendy w domu. Jeździłem na kurs maturalny w każdy weekend, gdzie wracałem o 21 do domu w piątek, a w sobotę trzeba
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Squanto
Squanto
30.01.2026, 20:21:13 via Wykop
  • 227
@KociTata: Gratulacje! Nie zwalniaj, idź do przodu 😀🤝.
  • Odpowiedz
tonawegla
tonawegla
tonawegla
30.01.2026, 22:05:02 via Wykop
  • 287
@KociTata: gratulacje, z ciekawości daj znać co studiujesz, ja będąc dekadę ponad starszy to teraz idę w drugą stronę i myślę czy nie zacząć jeździć ciężarówką...
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
30.01.2026, 13:57:11
  • 2244
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
30.01.2026, 14:00:17 via Wykop
  • 1347
@Jamniki2: nie za mocno. Mam nadzieję że pan Kacper się przemyśli swoje zachowanie i zrozumie że słowa mają wagę
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
30.01.2026, 14:01:12 via Android
  • 231

Komentarz usunięty przez moderatora

Afrobiker
Afrobiker
30.01.2026, 04:19:29
  • 389
#dziendobry #heheszki
Afrobiker - #dziendobry #heheszki

źródło: 1000003992

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyszniarz
pyszniarz
30.01.2026, 04:21:15 via Wykop
  • 29
@Afrobiker: szczęśliwy houp
  • Odpowiedz
Kruk_98
Kruk_98
30.01.2026, 05:15:13 via Wykop
  • 223
@Afrobiker: 3, bo jeszcze trump ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
30.01.2026, 04:29:29
  • 283
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plyty_chodnikowe
plyty_chodnikowe
30.01.2026, 04:49:51 via Wykop
  • 752
@skeeto666: ten pajac musi być wytworem rosyjskich służb, bo jego teksty skrajnie szkodzą relacjom PL-UA.
  • Odpowiedz
Skowyrny_Johnny
Skowyrny_Johnny
30.01.2026, 04:52:08 via Wypiek
  • 138
@skeeto666 najlepiej od razu po przekroczeniu granicy do urny wyborczej zwozić. Po co się rozdrabniać. Daj palca to wezmą całą rękę. HIV, odra i ksztusiec w gratisie.
  • Odpowiedz
Konigstiger44
Konigstiger44
29.01.2026, 18:56:26
  • 277
#gielda To nie jest śmieszne nic a nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Konigstiger44 - #gielda To nie jest śmieszne nic a nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: IMG_1912

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamBeliar
SamBeliar
29.01.2026, 19:05:38 via Wykop
  • 38
@Faraluch: W Polsce żadna. To wygląda jak mem przetłumaczony z USA.
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
29.01.2026, 20:24:32 via Wykop
  • 11
@SamBeliar: watermark jbzd I wszystko jasne
  • Odpowiedz
dowujawafla
dowujawafla
dowujawafla
28.01.2026, 08:45:54
  • 855
#antykapitalizm #nieruchomosci #heheszki
dowujawafla - #antykapitalizm #nieruchomosci #heheszki

źródło: aikfp0

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
28.01.2026, 09:37:59 via Wykop
  • 252
@dowujawafla: 12 w tym roku, a mamy styczeń XD
  • Odpowiedz
wloczykij83
wloczykij83
wloczykij83
28.01.2026, 09:55:49 via Wykop
  • 448
@dowujawafla: blokowanie dobrego rozwiązania ograniczającego patologie bo zostawia furtkę na opodatkowanie wszystkich. Tak jakby takie ryzyko nie istniało przez cały czas w różnych innych podatkach o których po prostu nie mówi się albo ludzie nie wiedzą. Słuchamy dalej kwiku landlordow i spekulantów jako głosu ludu.
  • Odpowiedz
kutang__pan
kutang__pan
28.01.2026, 06:05:17
  • 818
kutang__pan

źródło: 1000003991

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
28.01.2026, 06:06:31 via Android
  • 930
@kutang__pan
JestemTutaj - @kutang_pan

źródło: temp_file3387492510181563774

Pobierz
  • Odpowiedz
jackpir
jackpir
jackpir
28.01.2026, 06:11:49 via Wykop
  • 642
@kutang__pan: szkoda chłopa, troche
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
27.01.2026, 09:29:32
  • 237
Jakiś plusik dla człowieka który ma dzisiaj 15 rocznicę ślubu? ¯\(ツ)/¯
#zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
27.01.2026, 09:33:34 via Wykop
  • 216
@ja_tu_tylko_na_moment: na mężowe to będzie 30 lat
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
27.01.2026, 09:34:51 via Wykop
  • 99
@ja_tu_tylko_na_moment: wiele przetrwałeś, trzymaj się tam
  • Odpowiedz
YolonezFSO
YolonezFSO
27.01.2026, 06:31:53
  • 1625
Na wykopie widać wpisy, jakoby ICE zatrzymywało TYLKO przestępców, wobec których mają pewność o ich nielegalnym pobycie. W minionym roku ICE zatrzymało 3800 dzieci. Wśród nich jest 5 letni Liam Ramos. Chłopiec został zatrzymany w drodze ze szkoły do domu i wywieziony do ośrodka detencyjnego. Liam wraz z ojcem, bratem oraz ciotką przebywają w USA legalnie. Prawa strona nie widzi w zatrzymaniu nic złego, bo przecież "jeśli jest legalnie to go wypuszczą".
YolonezFSO - Na wykopie widać wpisy, jakoby ICE zatrzymywało TYLKO przestępców, wobec...

źródło: 15848

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98
27.01.2026, 06:33:45 via Wypiek
  • 733
@YolonezFSO mordo, ale co mnie to w sumie interesuje xD

Interesuje mnie czy u nas zatrzymano inżyniera na granicy, czy lata na wolności, a to co się u nich dzieje zarówno ja, jak i inni powinni mieć w to głęboko wywalone

Może jeszcze będziemy klękać na stadionach z tego tytułu jak po uduszeniu tego złodziejaszka dżordża florydy…
  • Odpowiedz
YolonezFSO
YolonezFSO
Autor
27.01.2026, 06:40:29 via Wykop
  • 1323
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
25.01.2026, 08:18:27
  • 309
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
25.01.2026, 08:25:48 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
Autor
25.01.2026, 10:28:35 via Android
  • 18
@SuawekMemcon: w tym wszystkim tylko kał ci przeszkadza, ale bycie podnóżkiem pomarańczowego debila już nie.
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
25.01.2026, 07:39:40
  • 496
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron
25.01.2026, 07:58:18 via Wykop
  • 211
@Kraina_Wiecznej_Saszety: jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość
  • Odpowiedz
malinq
malinq
25.01.2026, 09:11:40 via Wykop
  • 84
@Kraina_Wiecznej_Saszety: Panie Prezydencie Trump nie mam miliarda dolarów ale przywiozłem Panu tego oto Oskara.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 117
  • Strona 10 z 117
  • >
  • https://a.aliexpress.com/_vEdMjD

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.07.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking