Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wilczynski

Wilczynski

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19167
  • Znaleziska 1563
  • Mikroblog 17604
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 0
Wilczynski
Wilczynski 4 godz. i 23 min temu
  • 1
#primemma
Wilczynski - #primemma

źródło: 430

Pobierz

Ekiert to

  • bardzo dobry dziennikarz. 16.2% (12)
  • hiena. 83.8% (62)

Oddanych głosów: 74

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hunchbacked
Hunchbacked
6 godz. i 36 min temu
  • 5
W pierwszych sekundach starcia Maciej Szuba zademonstrował technikę S'enfuir co miało pokazać jego respekt jakim darzy Jacka Murańskiego
#primemma
Hunchbacked - W pierwszych sekundach starcia Maciej Szuba zademonstrował technikę S'e...

źródło: b8a36

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski 4 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@Hunchbacked: A ludzie się dziwią, jakim cudem 6 mln Żydów z Izraela ustawia 100 mln Arabów w regionie.
Odpowiedź jest prosta - Araby to nie sa wojownicy. Moga wydawać miliardy w USA na najnowocześniejsze uzbrojenie i tyle pokazać co Czeczen z Temu.
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski 18 godz. i 59 min temu
  • 3
#polityka Ale ludzie mają ból d--y, że członkowie Platformy Obywatelskiej i ich rodziny chodzą se do lekarza poza kolejką.
To się zapisz jeden z drugim do PO i problem rozwiązany. Też będziesz tak wchodził, a nie czekał.jak plebs.
Wilczynski - #polityka Ale ludzie mają ból d--y, że członkowie Platformy Obywatelskie...

źródło: 1000033112

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
18 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Wilczynski: słaby bait
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski wczoraj, 13:32:37
  • 12
#primemma Takich ludzi promuje Jóźwiak w Prime. Nasterydowany przygłup, znęca.sie nad słabszymi, nic nie umie, ustawia walki.
Wilczynski - #primemma Takich ludzi promuje Jóźwiak w Prime. Nasterydowany przygłup, ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski
Autor
wczoraj, 14:16:14 via Wykop
  • 1
@GibolXD: jeszcze ten brat araba, Czeczen z temu.
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski wczoraj, 12:48:26
  • 0
#primemma

Jak sprawić, zeby Prime było zyskownym interesem?

  • Wywalić Jóźwiaka Pawła. 70.2% (127)
  • Wywalić Tańculę. 2.8% (5)
  • Więcej Tańculi. 9.9% (18)
  • Pokaż zgody dziewczyn zboczeńcu. 17.1% (31)

Oddanych głosów: 181

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski
Autor
wczoraj, 13:20:27 via Wykop
  • 3
@HawankenSzenkin: koń trojański Fame.
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
wczoraj, 08:29:34
  • 17
My z Dawidem nigdy nie byliśmy jakimiś turboziomkami.

A tak poza tematem koleś jest z wyglądu stereotypowym bananowym Oskarkiem, który głosuje na PO (coś jak dresiarz za Konfa, moherowa babcia za PiS czy alternatywka za Lewicą). No nie powinno się oceniać po wyglądzie, ale po twarzy widać, że typ jest cwaniaczkiem.

#polityka #primemma
Pomorski_Wilk - My z Dawidem nigdy nie byliśmy jakimiś turboziomkami.

A tak poza tem...

źródło: 3641

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski wczoraj, 09:27:30 via Wykop
  • 2
@donaldJretard: Zdjęcia nic nie dowodzą. Głosuj dalej grzecznie na PoPis i nie pytaj się tyle, bo kociej mordy dostaniesz.
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski wczoraj, 12:46:16 via Wykop
  • 1
@donaldJretard: ojej. Jak mi teraz głupio. Chciałem cie tak sprytnie przekonać, żebyś głosował na Konfederację. Ale okazałeś się sprytniejszy i inteligentniejszy ode mnie. Ojej. Ojej. Ojej.
A teraz idz grzecznie zagłosować na PoPiS i noe pytaj się więcej, bo kociej mordy dostaniesz.
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski wczoraj, 13:19:54 via Wykop
  • 1
@donaldJretard: jak już ustaliśmy nie chcialem cię obrazić tylko przekonać do głosowania na konfederację. Jestes na to za inteligentny, zeby sie nabrać na.takie numery.
A teraz idz grzecznie głosować na PoPiS. Masz juz kociąt mordę.
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
przedwczoraj, 23:02:04
  • 95
Tyle lat była ciśnięta beka z Murana, że to mitoman, a dzisiaj wyszło, że kolejny raz Jaca nie kłamał. Talerzyk przyznał, że jego brat faktycznie nagrał tik-toka jak udaje że leży w trumnie i ciśnie bekę ze śmierci Matiego. A tak temu zaprzeczał xD Za rok wyjdzie, że Jaca faktycznie był w legii cudzoziemskiej i pokaże dowody xD
#primemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski wczoraj, 00:35:37 via Wykop
  • 16
@marv0oo: Nam się oczy otworzą jak jemu zamkną.
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
przedwczoraj, 10:14:32
  • 14
#kiszak nie chciało mi się już szukać nagrania gdzie pada potwierdzające zdanie że eoe jest na unity. Jak ktoś pamięta gdzie, to mogę dociąć i dokleić
Bujak - #kiszak nie chciało mi się już szukać nagrania gdzie pada potwierdzające zdan...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski przedwczoraj, 12:43:52 via Wykop
  • 2
@Bujak: żyjemy naprawdę w pięknych czasach.
  • Odpowiedz
drogba90
drogba90
15.06.2026, 16:51:12
  • 2
Jaca ma jakiś zakaz opuszczania kraju? Bo jeszcze nigdy nie wrzucił na sociale zadnego filmu ani zdjęcia z wakacji. Nie wierze, ze go nie stać jechać na tydzień na urlop gdziekolwiek na świecie jak 2-3 razy w roku zarabia po 150-200k. Plus podobno ma nieruchomości i jakiś biznes. Chyba, że to wszystko plotki...rozkminka #primemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski 15.06.2026, 18:01:11 via Wykop
  • 3
@drogba90: muran byl za granicą, ale obowiązuje klauzula tajności. O wszystkim dowiesz z książki.
  • Odpowiedz
HamujPiety
HamujPiety
15.06.2026, 15:19:46
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski 15.06.2026, 15:39:14 via Wykop
  • 4
@HamujPiety: to byłby absolutny top topów.
  • Odpowiedz
szubke
szubke
szubke
14.06.2026, 21:13:58
  • 7
dopiero po ostatniej walce, zauwazylem ze raszid zawsze skipowal leg day ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma
szubke - dopiero po ostatniej walce, zauwazylem ze raszid zawsze skipowal leg day ( ͡...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 21:37:31 via Wykop
  • 45
@szubke: Takie nogi wystarczyły, żeby uciekać przed Muranem przez trzy rundy.
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 19:02:42
  • 7
#primemma Jóźwiak d--a cicho. Taki charakternik, a w praktyce to ratlerek z podkulonym ogonem.
Wilczynski - #primemma Jóźwiak d--a cicho. Taki charakternik, a w praktyce to ratlere...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawul
Dawul
Dawul
14.06.2026, 19:08:25 via Wykop
  • 10
@Wilczynski: nie interesuje mnie kto zaczal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rsksjs
rsksjs
14.06.2026, 19:42:39 via Wykop
  • 15
@eldo1234: ja j---e pomysl ze musisz sie uzerac z takimi ludzmi za normalną pensje
  • Odpowiedz
FenrisVonUlfer
FenrisVonUlfer
14.06.2026, 16:17:31
  • 3
#primemma najgorsza gala od dłuższego czasu. Jakbym chciał Fame/ksw oglądać to bym je oglądał. Odgrzewani emeryci profesjonaliści. Do tego jakieś napinacze. Totalnie nie moje klimaty - oglądam tylko dla fresków te zawody, a tutaj poza muranem i wampirkiem nikogo ciekawego nie było. Dobra decyzja o oglądaniu Szwajcarii i później Brazylia Maroko. Tancula jak to czytasz to weź k---a przestań takie coś nam serwować bo to nie są freak fights.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 16:57:24 via Wykop
  • 6
@FenrisVonUlfer: najsłabszy bait ever. Aż tak wam baton słabo płaci przygłupy?
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 15:28:54
  • 15
#primemma Chciałbym to zobaczyćraz jeszcze. Muran - Tańcula. Trylogia zostaje zakończona. Szczur czekający pod klatką. I Pan Jacek rozprawia się z tym skazanym prawomocnym wyrokiem przestępcą. Cykl może zostać zakończony. Tak zacząłem z freakami. Tylko tak mogę skończyć. Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina.
Wilczynski - #primemma Chciałbym to zobaczyćraz jeszcze. Muran - Tańcula. Trylogia zo...

źródło: Jacek rozszarpuje szczura

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Buuucz
Buuucz
14.06.2026, 18:01:28 via Wykop
  • 0
@Wilczynski: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Buuucz - @Wilczynski: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 14:28:55
  • 79
Protokół jest prosty:
- zgrywaj chojrakę
- napinaj się
- sadź się do każdego
- bądź bezwzględny wobec słabszych i mniejszych
- pręż muskuły
Wilczynski - Protokół jest prosty:
- zgrywaj chojrakę
- napinaj się
- sadź się do każ...

źródło: Miklasz szuba

Pobierz

Kto jest większym przegrywem?

  • Kacper Miklasz 40.2% (181)
  • Barosz Szuba 59.8% (269)

Oddanych głosów: 450

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski
Autor
14.06.2026, 14:53:02 via Wykop
  • 4
@DestroDevil: Nie będzie nachodźca mówił Polakowi na świętej polskiej ziemi mówił jak ma być.
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 14:52:10
  • 3
#primemma Poznajmy prawdę.
Wilczynski - #primemma Poznajmy prawdę.

źródło: 5f209d7f15029dcec19f3be3fa879207c449da293d537aa6b894dee08950b69c

Pobierz

Prime 17

  • Kupiłem PPV 21.8% (49)
  • Oglądałem na streamach. 14.7% (33)
  • Nie oglądałem. 27.6% (62)
  • Żebrałem wczoraj o linka. Jestem śmieciem. 2.7% (6)
  • Nie kupiłem PPV, bo Jóźwiak Paweł. 11.6% (26)
  • Nigdy nie kupuję PPV. 8.9% (20)
  • Pokaż zgody dziewczyn zboczeńcu. 9.3% (21)
  • Obejrzałem dzisiaj. 3.6% (8)

Oddanych głosów: 225

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asmobot
Asmobot
Asmobot
14.06.2026, 13:09:38
  • 101
#primemma

Następna gala Muran vs Arab - mma na zasadach Vive la mort (łokcie, główki, soccer kicki, dobijanie w parterze, palce w oczy, kopy w jaja, wykręcanie sutków, podwójny palec w dupę, przy trzecim nokaucie można skręcić kark przeciwnikowi. Arab ręce zabetonowane w podłodze. Może używać główki i nóg, które zamiast butów mają balony. Muran w kolczudze + kastety.
Asmobot - #primemma 

Następna gala Muran vs Arab - mma na zasadach Vive la mort (łok...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 14:30:53 via Wykop
  • 1
@Asmobot: Musi być klatka rzymska. Bez klatki rzymskiej oni wszyscy uciekają przed Muranem. A Pan Jacek nie jest mistrzem w biegach.
  • Odpowiedz
fleep1337
fleep1337
14.06.2026, 14:19:31
  • 4
walki takie sobie, dobrze że komentatorka wczoraj dowiozła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma
fleep1337 - walki takie sobie, dobrze że komentatorka wczoraj dowiozła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#...

źródło: juras

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 14:29:46 via Wykop
  • 0
@fleep1337: Tomasz jest jaki jest.
  • Odpowiedz
Wilczynski
Wilczynski 14.06.2026, 09:54:44
  • 5
#primemma Brudna Ryta by zabił Jóźwiakova.
Wilczynski - #primemma Brudna Ryta by zabił Jóźwiakova.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Sławomir Wilczyński

  • Emerytowany starszy sierżant 1 Warszawskiej Brygady Zmotoryzowana im. Czwartaków AL. Oficer Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatleskiej. Szanuję trzech wielkich Polaków: Bolesława Piaseckiego, kardynała Stefana Wyszyńskiego i Edwarda Gierka. Szkoda, że nie ma już Mieczysława Moczara. To jedyny Ukrainiec jakiego szanuję.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 29.09.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking