nikt nie cierpi to daj swoje zdjecie, wygeneruje cie nago z małym siurkiem i opublikuje w necie na gejowskiej stronie. nie ma to dla ciebie znaczenia, w końcu to nie ty, tylko twoja twarz jest prawdziwa.
Według prokuratora rozbieranie dziecka przez AI to tylko żart!

Polska prokuratura właśnie dała oficjalne, zielone światło na rozbieranie dzieci przez sztuczną inteligencję. Śledczy uznali wygenerowanie nagich zdjęć czternastolatki za niewinny, nastoletni żart i po prostu umorzyli postępowanie. Ta decyzja to kuriozalna farsa!
z- 154
- #
- #
- #


















Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
@Seraficzna2: a co Cię powstrzymuje przed wrzuceniem źródła danych? bo skoro podajesz tak precyzyjnie to na pewno masz linki z badaniami styli przywiązywania akurat w Polsce.
swoją drogą do zmiany stylu przywiązywania nie potrzeba koniecznie psychoterapii
to jest pytanie o źródło danych. jeden z pierwszych komentarzy.
prośba to na pewno nie jest, jednak cała ta wypowiedź dosyć jasno sugeruje, że ktoś pyta o to źródło.
biorąc pod uwagę, zę nie podałaś źródła jak ktoś chyba w 3 komentarzu o nie pytał to bym uznał to za uzasadnioną sugestię.
@Seraficzna2
ależ odpisałaś mu na źródło danych. "Raczej moje wielogodzinne zainteresowanie tematem.", podając niewłaściwe źródło, ale odpisałaś.
konieczność proszenia jaśnie pani o uzasadnienie tego co głosi jest nieco absurdalne, to w zasadzie jest niezbędne minimum aby w ogóle traktować to co ktoś napisał poważnie.
strojenie fochów o to, że ktoś napisał o IDZD na wykopie w wątku bez jakichkolwiek źródeł tez jest absurdalne. To część wykopowej kultury i nikt nie
mi to obojętne czy je podasz, po prostu jak nie ma ktoś źródła to zakładam, ze wymyślił sobie i tyle - dlaczego miało by mi zależeć na tym aby losowa osoba udowodniła prawdziwość swoich wpisów? nie wiem jaki jest sens pisania