Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
amath
amath

amath

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32220
  • Znaleziska 13502
  • Mikroblog 18718
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 42

250

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI

Arłukowicz u Prusinowskiego

TomTom7770
z
youtube.com
dodany: 22 godz. i 8 min temu
  • 72
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    egipt
amath
amath
amath 51 min temu via Wykop
  • 0
@Ranger: mówisz, że sprawdzasz taktykę udawania debila nie tylko w tematach braterstwa ?

@tibijczyk_z_edron wie i rozumie doskonale :)
amath
amath
amath 42 min temu via Wykop
  • 0
Zadajcie sobie pytanie co by było, gdyby mówiąc kolokwialnie 'nie było internetu', a do wyboru byłyby klasyczne media czyli tvp oraz tvn ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

457

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie

Obcokrajowiec nagabuje dzieci pod szkołą na poznańskim Grunwaldzie, rozdaje cukierki

bin-bash
z
epoznan.pl
dodany: wczoraj, 06:53:05
  • 143
  • #
    poznan
  • #
    polska
  • #
    migracja
  • #
    dzieci
amath
amath
amath wczoraj, 08:37:13 via Android
  • 2
@awcalezenie: nieodpowiedni kolor skóry oraz brak obywatelstwa :) to aż dwie podstawy

464

Lwów wraca z Gdańska z milionami euro. Polskich firm wśród partnerów nie ma

Lwów wraca z Gdańska z milionami euro. Polskich firm wśród partnerów nie ma

Lwów zdobył miliony #euro wsparcia i podpisał 6 umów z zagranicznymi partnerami. Wśród nich nie znalazła się ani jedna polska firma czy instytucja. Wszystko wydarzyło się w Gdańsku, tuż przed startem konferencji ws.odbudowy Ukrainy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: wczoraj, 06:22:16
  • 75
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    firma
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
amath
amath
amath wczoraj, 07:53:57 via Android
  • 6
@armiakrolewska: dokladnie, przeciez 1000 euro to na waciki nie wystarczy

chcecie ruskie czołgi pod [wpisz random owe miasto europy]

355

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

Pełnomocnik Kacprzyka, mecenas Jacek Dubois zapowiedział pozew przeciwko byłemu ordynatorowi oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym w Warszawie. - Jeżeli w ciągu najbliższych godzin Emil Jędrzejowski nie odwoła zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji wówczas czeka go proces

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 11:15:11
  • 96
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    prawo
amath
amath
amath wczoraj, 07:46:50 via Android
  • 7
@bardzokiepskotowidze: oni już p--------i wybory

to znaczy, twarde elektoraty popisowe są nienaruszalne, nawet jakby tusk / Kaczyński wyszli i oficjalnie powiedzieli

SRAM NA WAS J----I DEBILE BO I TAK NA MNIE

390

Johannesburg w RPA zanim czarni doszli do władzy.

Johannesburg w RPA zanim czarni doszli do władzy.

Tak wyglądał Johannesburg jak jeszcze rządzili biali. Dzisiejszy Johannesburg jest cieniem samego siebie. Niektóre europejskie stolice dzisiaj idą tym samym śladem.

eeeedzinnn99
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 14:55:30
  • 113
  • #
    swiat
  • #
    imigranci
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
amath
amath
amath wczoraj, 06:47:47 via Android
  • 1
@Ice_Glaze: nie, nie ma

słaby ma tyle praw, ile silny pozwoli mu mieć :)

263

Produkcja nanografenu bez metali. Przełomowe odkrycie polskich naukowców

Produkcja nanografenu bez metali. Przełomowe odkrycie polskich naukowców

Naukowcy z UJ opracowali przełomową technologię syntezy grafenu bezpośrednio na izolatorach i półprzewodnikach, bez konieczności jego kłopotliwego transferu. Ta nowatorska produkcja nanografenu eliminuje drogie metale szlachetne i znacznie obniża koszty wytwarzania komponentów.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: przedwczoraj, 11:04:33
  • 44
  • #
    nauka
  • #
    technologia
  • #
    elektronika
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
amath
amath
amath przedwczoraj, 20:47:59 via Android
  • 3
W końcu odpowiedni materiał do budowy zderzaka łągiewki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

365

Ile zarabia lekarz w Polsce. Porównanie z Niemcami i Szwecją

Ile zarabia lekarz w Polsce. Porównanie z Niemcami i Szwecją

Młody lekarz rozpoczynający specjalizację w Niemczech zarabia 5 722 euro brutto (ok. 3 492 euro netto, czyli ok. 15,4 tys. zł), a na koniec szkolenia dochodzi do około 7 300 euro brutto (4 334 euro netto 19,1 tys. zł). Świeżo upieczony specjalista zaczyna od 7 552 euro brutto (4 463 euro netto, tj

airaG
z
pro.medonet.pl
dodany: przedwczoraj, 09:20:58
  • 65
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
amath
amath
amath przedwczoraj, 20:41:22 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

480

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Lekarz i radny Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku mazowieckim Krzysztof Żochowski jest od 18 lat dyrektorem szpitala w Garwolinie, gdzie w ubiegłym roku zarobił ponad milion złotych Xd Ten to potrafi zdefraudować publiczne pieniądze

Vraagno
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.06.2026, 23:28:32
  • 116
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    pis
amath
amath
amath przedwczoraj, 07:46:34 via Android
  • 22
@Pawel993: tak jest, skoro już się tak w----------o że nie da się absolutnie tego posprzątać, pozostają do zrobienia dwie rzeczy

- A ZA PISU TO BYLO GORZEJ
- STANOWSKI MOWI TYLKO JAK PO KRADNIE, JAK PIS KRADNIE TO JUZ NIE MOWI

twarde elektoraty pisu i po, nie różnią się absolutnie niczym :)
amath
amath
amath przedwczoraj, 07:59:52 via Android
  • 6
@Pawel993: jeszcze jakies celne i szybkie uwagi pawełku, czy nie ma więcej wytycznych?
amath
amath
amath przedwczoraj, 08:02:33 via Android
  • 3
@eSUBA94: pytał cie ktos ?
amath
amath
amath przedwczoraj, 08:18:29 via Android
  • 2
@Miesiaczny_Prosze: to jest w ogóle zabawne, bo jak definiuje się że ktoś 'ogląda stanowskiego' , akurat o tych tematach zacząłem czytac najpierw na skrótach androida w telefonie :)
amath
amath
amath przedwczoraj, 09:44:40 via Android
  • 1
@Pawel993: miały być celne i szybkie pawełku, teraz idź zobacz pod inne znaleziska czy cie tam nie ma
amath
amath
amath przedwczoraj, 12:19:22 via Android
  • 0
@Pawel993: są tutaj osoby, które je znają bo i mnie znają - osobiście ;)
amath
amath
amath przedwczoraj, 13:05:32 via Android
  • 0
@Pawel993: nie

pawełku :)
amath
amath
amath przedwczoraj, 15:35:29 via Android
  • 0
@Pawel993: nie :)
amath
amath
amath przedwczoraj, 15:35:42 via Android
  • 0
@Pawel993: wait for it
amath
amath
amath przedwczoraj, 16:43:44 via Android
  • 0
@Pawel993: bo nie chcę, pawełku :)
amath
amath
amath przedwczoraj, 16:54:49 via Android
  • 0
@Pawel993: pawełku, ciężko znaleźć coś co mam bardziej w dupie niż to co ty sobie o mnie myślisz:)

1807

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

Miasto Lwów odsunęło polską spółkę Control Process od budowy, 40 milionów wydane, nie ma komu płacić.

Chuopijak
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 14:16:28
  • 166
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
amath
amath
amath przedwczoraj, 16:24:35 via Android
  • 9
ruskie to ruskie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

348

"Zmierzamy w otchłań". Ukraińcy dziennikarze apelują do Zełenskiego

Ukraińscy dziennikarze apelują do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, aby ten wziął udział w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. W ocenie redaktorów w kontekście kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich obecność Zełenskiego w Polsce jest kluczowa. "Nie chodzi o nagrody.

znin
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.06.2026, 20:34:30
  • 109
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    inwestycje
  • #
    polityka
amath
amath
amath przedwczoraj, 09:00:22 via Android
  • 8
@LodyDlaPaliwody: mówisz... a rosja już została poinformowana, o tej odbudowie co będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

898

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik z Teksasu przekazał 35 ha organizacji ekologicznej z myślą o stworzeniu parku dla mieszkańców. Ekolodzy ziemię sprzedali gminie, ta firmie IT. Zamiast parku będą mieli wielki data center, który wywinduje ceny energii i wody.

roman-swoboda
z
farmer.pl
dodany: 23.06.2026, 10:51:41
  • 82
  • #
    farmer
  • #
    rolnik
  • #
    texas
  • #
    ekolodzy
  • #
    datacenter
  • #
    inwestycje
amath
amath
amath 23.06.2026, 13:34:35 via Android
  • -6
@outdust: jest frajerem i to kompletnym :)
amath
amath
amath 23.06.2026, 13:48:05 via Android
  • -10
@outdust: tak sobie tłumacz :)
amath
amath
amath 23.06.2026, 14:01:45 via Android
  • -4
@outdust: hahahhahaha Paulo Coleho ?

p--------z bajki dla dzieci, kolo dorosłości to ty nawet nie stałeś:)
amath
amath
amath 23.06.2026, 14:53:59 via Android
  • 0
@outdust: odezwał się fan primemma :) przywitaj się z innymi porażkami życiowymi ładnie na czarnej

423

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

KILKA SŁÓW PRAWDY PRZED WALNYM PZSS

Wały Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, problemy, niejasności, braki i wiele pytań. Paweł Dyngosz, Prezes największego Stowarzyszenia Strzeleckiego w Polsce przedstawia swoje wątpliwości.

PanOptikon
z
youtube.com
dodany: 19.06.2026, 10:55:28
  • 52
  • #
    strzelectwo
  • #
    bron
  • #
    strzelnica
  • #
    militaria
  • #
    polska
  • #
    bronpalna
amath
amath
amath 19.06.2026, 11:00:16 via Wykop
  • -61
zakop :)
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

amath
amath
amath 19.06.2026, 11:36:31 via Wykop
  • -19
@LubieSzaszylkiZLublina: nie, nie miałem, nie mam i nie będę miał nic wspólnego :)
amath
amath
amath 19.06.2026, 12:36:35 via Wykop
  • -18
@Ranger: nieszczególnie, hipokryci jak hipokryci - nihil novi sub sole :)
amath
amath
amath 19.06.2026, 13:19:00 via Wykop
  • -12
@Cobesh: czy te zks proeli i legia, z którymi coś ustaliłeś są z tobą teraz w pokoju ?
amath
amath
amath 19.06.2026, 14:28:17 via Android
  • 2
@Cobesh: ja wiem ze wieś warszawa owszem jest spora, ale jednak wiekszosc kraju ma w dupie wasze legie zksy i inne rksy, a nawet nie wie ze istnieją:)
amath
amath
amath 19.06.2026, 14:41:29 via Android
  • -3
@ddf-ddt: hahahahahahhaha świetne
amath
amath
amath 19.06.2026, 20:13:30 via Android
  • -8
@LubieSzaszylkiZLublina: nikt nawet nie próbował tu nikogo obrazic, nie płaczcie dziewczynki
amath
amath
amath 19.06.2026, 21:57:20 via Android
  • -6
@LukCzu: serio ? to jest k---a wszystko na co cię stać?

2439

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 206
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
amath
amath
amath 19.06.2026, 20:11:17 via Android
  • 1
Eldorado zaczęło sie w trakcie tak zwanej pandemii :)

Czy ktoś spodziewał się, że po sprawie powiedzą " fajnie było ale sie skończylo, zjeżdżamy z zarobkami o 80% " ;))))))
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

911

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

prawa wysokich zarobków lekarza Dawida Kacprzyka i nieprawidłowości ujawnionych w Szpitalu Południowym w Warszawie wywołała dyskusję o zmianach w systemie ochrony zdrowia. Do propozycji przedstawionych przez premiera Donalda Tuska dotyczących m.in. powiązania informacji o wynagrodzeniach pracowników

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 09:25:09
  • 84
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
amath
amath
amath 19.06.2026, 12:51:39 via Wykop
  • 124
jak już kofitowe gwiazdy zabierają głos to znaczy, że po dobrych kratach pręt leci
amath - jak już kofitowe gwiazdy zabierają głos to znaczy, że po dobrych kratach pręt...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

forestsk
forestsk
forestsk
18.06.2026, 21:14:37
  • 0
Panowie, co byście zrobili na moim miejscu? Jestem w posiadaniu od 2 lat volvo v60 II 2014rok kupione za 35tys, do tej pory wymieniłem dwumase, uszczelke pod głowicą, rozrząd, wyciąłem dpf/egr, kilka wymian w zawieszeniu, nowe opony letnie, klocki, oleje. Wszystko robiłem sam więc robocizna wyszła mnie 0zł, natomiast wszystkie części myślę że z 15tys. Przebiegu już jest z 295tys, teraz w sierpniu czeka mnie opłaca OC, przegląd i nowe opony zimowe,

Co zrobić?

  • Zostaw to co masz 72.7% (24)
  • Sprzedawaj i kupuj coś innego 27.3% (9)

Oddanych głosów: 33

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amath
amath
amath 19.06.2026, 05:50:22 via Wykop
  • 1
@Smarek37: proszę pana ja nic nie wiem o żadnym wyciętym DPF, u mnie było dobrze, może pan wyciął i sprzedał ?

dyskusja zamknięta

jak sam wystawiasz dupe to się potem nie dziw, że ktoś cię wyrucha ;)
  • Odpowiedz
amath
amath
amath 19.06.2026, 06:28:58 via Wykop
  • 0
@Smarek37: nie jesteś w stanie udowodnić, że ja to zrobiłem i tyle :)

jak ktoś nie obsra gaci na dzień dobry dokładnie tak jak ty, to nic nie zrobisz - życie
  • Odpowiedz
amath
amath
amath 19.06.2026, 06:40:32 via Wykop
  • 0
@Smarek37: a ja bym przedstawił ekspertyzę popartą badaniami technicznymi, że kiedy samochód był u mnie to wszystko było zgodnie z prawem, nawet by się mechanik znalazł u którego byłem dzień przed sprzedażą żeby potwierdzić stan samochodu - bo takim jestem dobrym sprzedającym, że absolutnie nikogo bym nie oszukał :)

g---o byś zrobił, życie to nie internet
  • Odpowiedz
amath
amath
amath 19.06.2026, 06:55:00 via Wykop
  • 0
@Smarek37: sam fakt tego, że podajesz rzeczoznawcę tutaj jako jakieś żródło prawdy pokazuje, że nie masz najmniejszego realnego pojęcia w temacie
jak masz takie pojęcię o mechanice jak o rzeczoznawcach to byś kupił i nawet byś się nie kapnął, że dpfa nie ma XD
  • Odpowiedz
amath
amath
amath 19.06.2026, 07:15:35 via Wykop
  • 1
@Smarek37: nie jesteśmy i nigdy nie będziemy kolegami :)
  • Odpowiedz
amath
amath
amath 19.06.2026, 07:20:53 via Wykop
  • 1
@Smarek37: jak widać :)
  • Odpowiedz
MetalowyBieg
MetalowyBieg
18.06.2026, 09:54:58
  • 4
Jak zdam prawko na kat A to Suzuki Hayabusa będzie dobrym wyborem na pierwsze moto?
Nie chce sie bawić w półśrodki typu jakieś małe wypierdki
#motocykle
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amath
amath
amath 18.06.2026, 10:39:08 via Wykop
  • 2
@MetalowyBieg: nie jest to oczywiście zły wybór, ale zdecydowanie bardziej na pierwsze motocykle polecane są Yamahy R1 i to najlepiej wersje gaźnikowe z początkowych lat produkcji modelu
  • Odpowiedz

1515

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

Jest reakcja Naczelnej Izby Lekarskiej po artykule Wirtualnej Polski na temat ortopedy Michała Burczego, który pracował tak dużo, że ze swojej praktyki lekarskiej miał w ub. roku aż 2,8 mln zł przychodu. NIL w oświadczeniu odcina się od słów, w których przekonywał, że dla szpitala nie ma różnicy, cz

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.06.2026, 15:15:28
  • 139
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
amath
amath
amath 17.06.2026, 19:42:15 via Android
  • 85
@ArnoldZboczek: jeszcze wśród wykopków zdarzało się zdanie, ze problemy służby zdrowia to przez za małe podatki ! i trzeba d-----ć to bedzie lepiej !

to juz wiemy komu lepiej :)

657

13-miesięczny Preston torturowany na śmierć przez dwóch adoptujących mężczyzn

Tragiczna śmierć Prestona Davey wstrząsnęła opinią publiczną w Wielkiej Brytanii. 13-miesięczny chłopiec, który miał znaleźć bezpieczny dom po trudnym starcie, padł ofiarą okrutnego znęcania się. Para adoptująca Jamie Varley i John McGowan-Fazakerley została w czerwcu 2026 roku uznana za winną.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 16.06.2026, 20:25:57
  • 66
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    geje
  • #
    homoseksualizm
amath
amath
amath 17.06.2026, 10:03:46 via Wykop
  • -1
@R187: @MajorParowa @Eillis

znajdźcie sobie pokój 'chłopaki' XD

460

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Badanie kontrfaktyczne wskazuje, że gdybyśmy przyjęli euro w 2007 roku nasz wzrost gospodarczy byłby zauważalnie niższy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 15.06.2026, 18:25:27
  • 224
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
amath
amath
amath 16.06.2026, 16:15:00 via Android
  • -1
Parafrazując w związku z mundialem

Wszyscy przyjmują euro, ale na końcu i tak wygrywaja zawsze niemcy ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
16.06.2026, 14:34:47
  • 0
Jakie ochronniki słuchu polecacie? Mam mechaniczne (co jest ogromną zaletą, bo nie ma opcji, że się rozładują czy coś) półaktywne douszne 3M Peltor Combat Arms. Szukam czegoś podobnego, poleci ktoś coś?

#strzelectwo #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amath
amath
amath 16.06.2026, 14:47:47 via Wykop
  • 3
@kasiknocheinmal: jak chcesz mieć po prostu dobre i temat zamknąć - sordin :)
  • Odpowiedz
amath
amath
amath 16.06.2026, 14:54:39 via Wykop
  • 0
@kasiknocheinmal: dlaczego się upierasz przy dousznych ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.06.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia