Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
100piwdlapiotsza

100piwdlapiotsza

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 318243
  • Znaleziska 260096
  • Mikroblog 58147
  • Obserwujący 267
  • Obserwowane 388

303

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Zełenski bardzo świadomie podjął decyzję o nadaniu imienia "bohaterów UPA" jednostce wojskowej. - Liczył na awanturę polityczną w Polsce, która sprawi, że (...) ukraińska opinia publiczna stanie murem za Zełenskim (...) by wewnętrzne problemy polityczne Kijowa zeszły na drugi plan.

cepheus
z
trojka.polskieradio.pl
dodany: 18 godz. i 7 min temu
  • 107
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 13 godz. i 4 min temu via Android
  • 14
@Vort: on ma w dupie banderowców... skosztował władzy, wyciągnął kilkaset milionów z budżetu i pomocy międzynarodowej i chce wiecej... władza uzależnia. Zobacz co się dzieje we łbach jarka, zero, czy nawet tuska, który "utylizacje" wszystkich potencjalnych przeciwników partyjnych.

365

Karetka dla ciężko chorego dziecka? NFZ: nie zezwalamy

Karetka dla ciężko chorego dziecka? NFZ: nie zezwalamy

Niespełna dwuletnia dziewczynka z ciężkimi wadami wrodzonymi serca, płuc i ośrodkowego układu nerwowego miała zostać przewieziona na ratującą życie operację kardiochirurgiczną. Problem w tym, że Narodowy Fundusz Zdrowia odmówił sfinansowania specjalistycznego transportu medycznego.

tomasztomasz1234
z
row.info.pl
dodany: 22.06.2026, 20:56:32
  • 25
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    dzieci
  • #
    nfz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 23 godz. temu via Android
  • 2
@IntruDroid: 2350 za godzinę, to odpowiednia stawka za spanie na 24 godzinnym dyżurze

877

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik z Teksasu przekazał 35 ha organizacji ekologicznej z myślą o stworzeniu parku dla mieszkańców. Ekolodzy ziemię sprzedali gminie, ta firmie IT. Zamiast parku będą mieli wielki data center, który wywinduje ceny energii i wody.

roman-swoboda
z
farmer.pl
dodany: przedwczoraj, 10:51:41
  • 83
  • #
    farmer
  • #
    rolnik
  • #
    texas
  • #
    ekolodzy
  • #
    datacenter
  • #
    inwestycje
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza wczoraj, 04:14:51 via Android
  • 5
@severh: czasem oglądam szorty o prawie usa i widzialem identyczną sytuację... na koniec ronik odzyskał ziemie + kilka milionów odszkodowania.

393

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zwraca Ukrainie dwa odznaczenia państwowe

"Jeżeli bohaterami narodowymi czynione są osoby odpowiedzialne za masowe zbrodnie na ludności cywilnej, Polska ma [...] obowiązek reagować" tak wyjaśnił swoją decyzję.

Drzepetto
z
onet.pl
dodany: 22.06.2026, 20:46:14
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza wczoraj, 04:09:55 via Android
  • 1
@JanPustostan: u mnie ma +, ale bardziej by mi zaimponował, jakby wywalił odznaczenia do szamba, nagrał filmik jak to robi, wskazał lokalizację i zaproponował odbior osobisty odznaczeń ¯\(ツ)/¯

2307

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 22.06.2026, 12:04:12 via Android
  • 2
@fizzly: wnkonfie są ludzie z PiSu... wipler byl wspólnikiem w firmie lobbingowej przydupasa ziobry, a tyszka jest spadochroniarzem z PiSu.

2776

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 291
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 22.06.2026, 07:37:07 via Android
  • -95
@armiakrolewska: to jest oplata, za obsługę. Przy takich opłatach nie płaci sie napiwków. Tanoplata jest dzielona na pracowników.

344

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

W Rosji wybuchła kolejna afera z wyżywieniem żołnierzy - zatrzymano szefów służb intendenckich, a 170 ton konserw reklamowanych jako klasa premium wycofano z frontu. Badania wykazały, że zamiast pełnowartościowego mięsa zawierały m.in. zmielone skóry, chrząstki i skrobię

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 19:58:48
  • 76
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    jedzenie
  • #
    afera
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 21.06.2026, 21:36:12 via Wykop
  • 6
@mike-johnston: wyrażam oburzenie... Jak można zutylizować tyle "pierwyj sort konserfuf" ... to do niczego nie podobne, do niczego nie podobne (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Lolenson1888
Lolenson1888
21.06.2026, 07:29:07
  • 818
#pyrkon #heheszki #humorobrazkowy
Lolenson1888 - #pyrkon #heheszki #humorobrazkowy

źródło: pov-wchodzisz-do-meskiego-wc-na_2022-06-20_18-34-41

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 21.06.2026, 19:29:50 via Wykop
  • 3
@WomanWhisperer: Mieszkałem na Filipinach i tam kilka % "facetów", to ladyboye. Czytałem analizę, gdzie było to wytłumaczone... Na Filipinach głowami rodzin nie są faceci, a MATKI i niedowartościowane dzieci chcą się do nich upodobnić. Poznałem tam wielu lokalsów i wśród nich było z 10 ladyboyów, którzy ewidentnie mieli problemy z poczuciem własnej wartości, mieli jakieś przejścia w dzieciństwie, czy ułomności psychiczne.
  • Odpowiedz

3848

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.06.2026, 19:43:49
  • 482
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 21.06.2026, 19:20:23 via Wykop
  • 0
@johann_10: z tym, że w usa było by to BRUTTO.... więc odejmij 50% podatku

2427

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Nawet 350 000 zł/miesiąc. Tyle zarobił z pieniędzy podatników najdroższy lekarz

Najwyższe pojedyncze faktury wystawione przez lekarzy zatrudnionych w publicznej ochronie zdrowia opiewają na 300-350 tys. zł miesięcznie - dowiedziała się "Rz". Zbierająca dane agencja niedługo zacznie gromadzić informacje o zarobkach po numerze PESEL, ale w przepisach jest luka, która pozwala na u

hitxol
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 15:30:59
  • 205
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    konowalposting
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 19.06.2026, 19:20:44 via Android
  • 35
@_johnyb_: podepnę się...
Niech ktoś mądrzejszy sprawdzi zarobki lekarzy w 12000 mieście Wysokie Mazowieckie... i jiech dprawdzi zarobki lekarzy przeniesionych z mazowiecka, do Białegostoku... wiem z pewnego źródła, że w mazowiecku 4 lekarzy wystawia co miesiąc faktury na 300-400k

595

Radiowóz wjechał w tył auta przed przejściem.

Radiowóz wjechał w tył auta przed przejściem.

Jak policja ucina rozmowy z kierowcami po stłuczce? Nie zachowała Pani/Pan bezpiecznej odległości, muszę wypisać mandat. W piątek rano na ulicy Świętokrzyskiej warszawski patrol policji także nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył auta. Tu jednak skończyło się tylko na pouczeniu.

Gandalf_bialy
z
moto.pl
dodany: 19.06.2026, 12:44:29
  • 205
  • #
    polska
  • #
    policja
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 19.06.2026, 19:16:25 via Android
  • 38
@rabbbit83: w takich przypadkach dzwonimy do BSW... Biuro Spraw Wewnętrznych szybko ustawia do pionu krawężników
salvador94
salvador94
18.06.2026, 20:18:20
  • 1945
Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k to pragnę przypomnieć, że niektórzy nie dość że ciągną gruby hajs, to nadal są na tyle nienażarci, że wystawiają fikcyjne wizyty, za które oczywiście też biorą pieniądze.
W moim przypadku było to 559 wizyt i zabiegów, które nigdy się nie odbyły, a lekarz wyciągnął blisko 60 000 zł z NFZ.
Dla śledzących #medycznewyludzenia i moją sprawę
salvador94 - Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k ...

źródło: 5357

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 19.06.2026, 16:43:18 via Android
  • 1
@salvador94: raz mialem akcje...
Czekałem na operację i wykryto u mnie bakterie. Dostałem antybiotyk i jakies tabletki (chyba na wzmocnienie... z tym, że mialem zjeść 3 tabletki, a w opakowaniu bylo 50... lekarz zaproponował, żebym wziął 3, a resztę jemu oddał, to bedzie "dawał" potrzebującym pacjentom ... bylem głupi i tak zrobilem. A opakowanie kosztowalo 450 zl.
  • Odpowiedz

304

Długi, komornicy i brak majątku. Problemy Bąkiewicza

Długi, komornicy i brak majątku. Problemy Bąkiewicza

Bąkiewicz oficjalnie podaje, że posiada jedynie kilkadziesiąt złotych oszczędności. W 2016 r. Bąkiewicz przeszedł upadłość konsumencką. Sąd w Warszawie zakończył wtedy pięcioletni proces upadłościowy jego firmy. Umorzono mu wówczas 7 mln zł długów. Bez swoich pieniędzy zostało ponad 150 wierzycieli"

motvik
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 11:42:04
  • 43
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazpis
  • #
    polityka
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 19.06.2026, 07:15:39 via Android
  • 0
@Jariii: tylko czekać, az pisowcy założą zakon wielbicieli Jarka z Żoliborza i zostaną namaszczeni na duchownych... wtedy tez będą nietykalni przez komorników. Jeden handlarz/rolnik zrobił cos takiego i jest nietykalny... mając 4 mln zadłużenia u dostawców których oszukał.

307

Zastępca Wójta Gminy Dobra z fałszywym wykształceniem

Zastępca Wójta Gminy Dobra z fałszywym wykształceniem

Wyobraźcie sobie osobę, która przez lata chodzi po samorządowych korytarzach z niewidzialnym dyplomem MBA przypiętym do marynarki. Która zasiadała w radzie nadzorczej spółki, mimo że jak wynika z dokumentów nie spełniała ustawowych wymogów.

Jaszczompszypki
z
szczeciner.pl
dodany: 18.06.2026, 09:10:05
  • 28
  • #
    polityka
  • #
    szczecin
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 19.06.2026, 03:21:43 via Android
  • 0
@michalxd21: kopułą, to ameba umysłowa... tu wchodzą w grę zarzuty, bo dzięki "wyksztalceniu" zasiadam w radzie nadzorczej

855

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi znaczną część wypłaconych mu środków poinformował stołeczny ratusz. Młody lekarz w 2025 roku zarobił 1,6 mln zł. Rada Nadzorcza jeszcze w czwartek podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 18.06.2026, 11:27:37
  • 161
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 18.06.2026, 15:21:02 via Android
  • 4
@adrian43: ile w tym tygodniu oddałeś butelek do butelkomatu? Mi tu pachnie niezapłacony podatkiem dochodowym... szykuj sie na wizytesmutnych panów jutro rano, a nie czepiasz sie marnych kilkuset tysiecy wielmożnego doktora i na dodatek ziomka z partii...

405

W Rosji histeria po atakach na Moskwę. "Jestem w szoku! Co się dzieje?"

Jestem w szoku! Co się dzieje? mówi mieszkanka Moskwy, nagrywając ze swojego okna kłęby dymu, unoszące się nad kilkoma punktami. Część obwodnicy Moskwy została zamknięta, na ulicach miasta powstały wielokilometrowe korki. Ponad 500 lotów na lotniskach zostało już opóźnionych lub odwołanych

Hans_J23
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 18.06.2026, 09:15:42
  • 83
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 18.06.2026, 14:37:33 via Android
  • 1
@LeonL: nawet ruska jarmulka jest ... +

858

W Polsce mamy do czynienia z anomalią kontrwywiadowczą

W Polsce mamy do czynienia z anomalią kontrwywiadowczą

Jesteśmy jedynym średniej wielkości państwem dysponującym armią o dużej sile ognia, którego służby od 35 lat nigdy nie znalazly kreta we wlasnych szeregach. Dlaczego nie możemy namierzyć agentury w służbach specjalnych wyjaśnia były oficer ABW zajmujący się rosyjskimi służbami.

Dorodny_Wieprz
z
rp.pl
dodany: 17.06.2026, 12:39:30
  • 115
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    sluzby
  • #
    polska
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 17.06.2026, 16:46:23 via Android
  • 43
Tak prawdę mówiąc... to nie ma sukcesu w zlapaniu szpiega, tylko sukcesem jest przeciągnięcie go na swoją stronę... tak bylo w latach 90 i później. Polski wywiad byl światowej klasy... a potem nastał duopol pis->PO i np. PiS zlikwidował kilka kluczowych jednostek wywiadu w kluczowych regionach -Białystok, Olsztyn itp. Teraz nikt sie z nami nie liczy, bo nie ma struktur i np. Macierewicz likwidując WSI opublikował nazwiska zagranicznych agentow i współpracowników polskiego
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 18.06.2026, 03:34:54 via Android
  • 0
@Jaciebie: po zmianie ustroju bylo czyszczenie struktur. Poza tym o dziwo nasz wywiad i duża czesc wojska nie chciały być na smyczy ruskich. Więc przeceniasz władzę ruskich nad prlowskimi władzami
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 18.06.2026, 10:46:04 via Android
  • 0
@Jaciebie: widze, że nie należysz do najwiekszych specjalistów w dziedzinie polityki, historii, czy geopolityki... Szkoda mi czasu na tłumaczenie... miłego dnia

796

Mandat za krewetki w pizzy bezprawny, zastosowano nieistniejącą pocedurę... XD

2500 zł mandatu za pizzę z krewetkami wkurzyło całą Polskę, a @K_Stanowski wzywał do publicznej kary na urzędniczce. Tylko że wszyscy przegapili najważniejsze: ten mandat był bezprawny

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
x.com
dodany: 17.06.2026, 19:34:55
  • 99
  • #
    pizza
  • #
    stanowski
  • #
    krewetrki
  • #
    na
  • #
    krewetki
  • #
    vatowcy
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 18.06.2026, 03:30:28 via Android
  • 2
@Wumakudu: to jest tylko teoria... ja stracilem na zwirowni kontrakty warte 12 mln tylko w dwa lata, jak urzędnicy z g---o gminy, jak nie dostali łapówki, to blokowali procedowanie zmiany studium... obecnie byloby to jakies 20 mln, bo sprzedaż detaliczna i zaopatrzenie betoniarni...
Nawet z takim plebsem urzędniczym nie mialem szans (╯︵╰,)

1239

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Pokaż treści 18+

Niezależny raport: gangi zgwałciły nawet 250 tysięcy brytyjskich dziewczynek

Brytyjski poseł Rupert Lowe opublikował 219-stronicowy raport sfinansowany przez ponad 20 tysięcy darczyńców. Dokument opisuje dekady zorganizowanego wykorzystywania seksualnego w co najmniej 149 dystryktach UK, za "aktywną lub pasywną zgodą" policji, opieki społecznej i polityków.

awe-spam
z
gbnews.com
dodany: 17.06.2026, 13:24:12
  • 148
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    londyn
  • #
    polityka
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 17.06.2026, 16:48:52 via Android
  • 6
@Blaskun: przyjmiemy ile wlezie, a kim są sprawdzi sie później...

454

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Chodzi o grupy umundurowanych mężczyzn, którzy zaczepiają i sprawdzają cudzoziemców na warszawskim Dworcu Centralnym.

aleksc
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 16.06.2026, 14:09:27
  • 247
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    imigranci
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza 16.06.2026, 18:41:45 via Android
  • 0
@Adihal: bo płacą abonament ...
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Piotrek

  • Białystok

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 06.01.2012

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.06.2012

    Komentator
  • VIP
    od 01.05.2012

    VIP
  • Złotousty
    od 31.01.2021

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 31.07.2011

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 01.06.2011

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.09.2018

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking