Całe życie odkładasz dziesiątki jak nie setki tysięcy złotych na swoją fikcyjna emeryturę a później umierasz w wieku 66 lat i wszystko przepada. Możecie mi wytłumaczyć dlaczego bogatsi emeryci (tacy co mają 5k+) nie jada za granicę do tańszych krajow i w wypadku ich śmierci rodzina "zapomina zgłosić śmierci" i dalej pobiera emeryturę? Przecież ta gotówką należy do rodziny więc dlaczego ma to przepaść na rzecz państwa?
Zrobić odwrotność























Przecież to jest chore.
#zalesie #zus #finanse #pracbaza
W prywatnym leczeniu podobnie - enel med 18.12 proponowal najszybsza telewizyte na 29.12