Witam, korzystał ktoś z usług redaktorzy, piszemy.prace itp?
Mam do napisania pracę inżynierską i w sumie po co pisać samemu jak mogą mi napisać, kolega z roku już ma 1/3 pracy napisane w 2-3 tygodnie. #studia #studbaza
@ssas78487: VPN nie ma i wylogowałem się ze wszystkich urządzeń... Nie wiem chyba anuluje subskrypcję i przejdę na coś innego, to jest paranoja od dwóch dni nie mogę czata używać
No to pojeżdżone. Pojechałbym na miasto ale w sumie trochę siara, ludzie się na mnie gapią jakbym jechał pojazdem parowym, a przecież jeszcze 15 lat temu tego było pełno na drogach.
@nutsheell: oczywiście nie wiem co było na zajęciach z tym mordercą. Sam skończyłem tam technikum 3 lata temu, a Paweł wiele starszy odemnie nie jest. Młody zapalony sportowiec, świeży nauczyciel, z młodzieżą/ dziećmi pracuje od lat, teraz jako nauczyciel ale też jako trener.
Ogólnie to Łukasz G. jest takim typem człowieka, gbura, że wystarczyła jedynka za brak stroju i już mógł potraktować to jako gnębienie.
Mam do napisania pracę inżynierską i w sumie po co pisać samemu jak mogą mi napisać, kolega z roku już ma 1/3 pracy napisane w 2-3 tygodnie.
#studia #studbaza
źródło: 2741e7_99e569e2c47443d08a035ff1ecfe6191~mv2
Pobierz