To tak jakby ktos płakał że mu dużo zabierają z 15,5 tys brutto na 10 tys netto, brak mozliwosci przejscia na b2b..
J---c PIS
#umowaoprace #umowazlecenie
#praca #umowasmieciowa
#zarobki #wyplata
J---c PIS
#umowaoprace #umowazlecenie
#praca #umowasmieciowa
#zarobki #wyplata



























(mam 27 lat gdyby ktoś pytał, więc normalnie płacę podatek)
#pracbaza #bieda #wyplata #zarobki
źródło: comment_1652369855b6js8DxdNRkj3nzKTcE2GF.jpg
Pobierz