Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest możliwość otrzymywania wynagrodzenia na konto w zen? Chce założyć tam konto żeby miało Polski IBAN i tam przyjmować wypłatę w celu uniknięcia komornika bo mam ogromne długi przez swoich rodziców i żyje ciągle z minimalnej. Praca będzie na umowę zlecenie a to znaczy że komornik może zająć wszystko dlatego nie chce dawać polskiego numeru. Nie mam możliwości znalezienia innej pracy chce tu odebrać jedną może dwie wypłaty i uciekać za granicę żeby się trochę odkuć. Znacie ewentualnie jakieś inne sposoby żeby na zleceniu dostać chociaż te dwie wypłaty? Podobno komornik sprawdza kto opłaca nasz ZUS (w celu znalezienia pracodawcy) raz na pół roku. Z góry przepraszam za chaotyczny wpis ale jestem rozstrzesiona całą tą sytuacją. Inb4 splac zadłużenie!! Nie da się. #revoult chyba odpada nie wiem jak to u nich z tym polskim ibanem
#zen #komornik #wyplata #pracbaza #banki #bankowosc #pensja #pytaniedoeksperta #emigracja #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cc3806c1aeabaedad9aac3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Revolut na tę chwilę ma polski IBAN, a na ZEN z tego co wiem komornik nie siada.
Tylko obawiam się, że na dłuższą metę to może nie powstrzymać komornika przed windykacją.
Jakbyś chciała uciekać gdzieś za granicę to zasadniczo większość krajów współpracuje UE ze sobą w kwestii windykacji.
Niemcy z tego co wiem najbardziej(nie wynajmiesz mieszkania jak masz długi w Polsce), holenderskie banki z radością przekazują informacje polskim instytucjom, ale
  • Odpowiedz