Wpis z mikrobloga

@positive_thinker
Jeśli ktoś od nich uzna ruch za podejrzany to dostajesz bana aż do momentu wyjaśnienia sytuacji z supportem.
Ja tak miałem za jakieś zwykle zakupy na ali o wartości 50USD i chcieli żebym udowodnił im skąd mam pieniądze z ostatnich 3msc xD napisałem że dostaje kieszonkowe po czym dostałem info że moje konto zostanie usunięte i mam 30dni żeby sobie wypłacić to co tam zostało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oferuje, u mnie chlopy co dlugi maja i komorniki ich scigaja korzystaja z tej opcji i smiga elegancko

@Yacoshe: Zgłosiłaś już oszustów uciekających przed długami czy czekasz aż problem uderzy cię prosto w ryj, bo ktoś przestanie tobie płacić alimenty albo inne zobowiązania?
@instalacja: Panie,ja osobiscie jestem niebieski pasek i swoje zobowiazania splacam w 100%. A to sa ludzie,ktorzy sa dla mnie obcy,tylko razem pracujemy i kolo dzyndzla mi zwisa,co robia ze swoim zyciem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yacoshe: Jesteś cyfrowym transem to sobie bądź, mało mnie to obchodzi.

Czyli jednak, krótkowzroczność i głupota. Życzę aby ktoś winny ci pieniądze wszystko trzymał w revolucie i śmiał ci się w twarz mimo wyroku i komornika, może wtedy coś do ciebie dotrze.