Wpis z mikrobloga

123 euro bierze agencja za ubezpiecznie,pokój i rower


@franek-figurka:
A nie dostajesz ulgi z tytułu kosztów eksterytorialnych? Mniej-więcej powinna się pokrywać z kosztami zakwaterowania.
Swoją drogą niektóre agencje "rezerwują" sobie jakąś kwotę przy pierwszej wypłacie w ramach kaucji za np rower właśnie.
Jak dla mnie to nie ma sensu siedzieć w Holandii za mniej niż 350 EUR na tydzień na czysto za ~36h, chociaż i tak za te pieniądze nie poszalejesz.
@franek-figurka: Pewnie przez Otto, bo Otto podaje gównianie stawki jako 12,88 brutto na godzinę (w tym dodatek wakacyjny.
Normalnie nikt tego nie podaje, bo chwalenie się dodatkiem wakacyjnym 8% jest trochę idiotyczne. Każda firma ma taki dodatek, takie jest prawo holenderskie. Z tego powodu podawanie stawki w taki sposób jest niedorzeczne i chyba ma zachęcić, że niby tak dużo.
@tarushiba: jestem na e&a na otto chociaż wypłacają od razu do wypłaty ten dodatek, a na e&a na koniec współpracy dopiero.Nie wiem czy takie są stawki tutaj w Holandii czy po porostu przez to, że było to załatwiane przez pośrednika w Polsce, ale inaczej się nie dało, bo nie mam tutaj nikogo żeby sobie ogarnąć meldunek