Stało się : wracam do ojczyzny po 20 latach! Wyjechałem bez grosza w kieszeniu, bez jednej złotówki, a wracam z długiem 55.000 funtów.
Odrobię się w Polsce?

#polska #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #uk #emigracja
c.....t - Stało się : wracam do ojczyzny po 20 latach! Wyjechałem bez grosza w kiesze...

źródło: temp_file.png4044089527274210127

Pobierz

Czy odrobię dług w Polsce?

  • Oczywiście że tak! 49.5% (1031)
  • Może być ciężko. 50.5% (1050)

Oddanych głosów: 2081

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki
moja firma (w #uk #londyn) wspolpracuje z polskim oddzialem i zaczeli mnie dopytywac jak wymawiac polskie imiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szukam jakiejs gotowej listy z polskimi imionami i ich zapisem fonetycznym dla Brytyjczykow; cos jak:
MAREK
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@Redbulltabak
@Poldek0000

Kawał z życia wzięty.
Powodzenia w płaceniu w jakimś sklepie w UK. XD
Teraz jest lepiej, ale tych banknotów niektóre sklepy nawet nie przyjmują, a w 75% będą sprawdzać dwie osoby, w tym często manager.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach