Wpis z mikrobloga

Ciężko się żyje w tym uk.
Będąc około 30tki, zadbanym,wysokim,opalonym,dobrze ubranym,docietym po kilku latach na siłowni ale z brzydka mordą 3-4/10 mimo to kobiety się do ciebie uśmiechają są miłe, pomocne. Facetów jest kilkadziesiąt procent więcej w populacji. Więc nie ma szans na normalną kobietę wolną.

Pomijam milfy 40-55 lat.

Na szczęście mój mózg w ciągu kilku lat wytworzył dziwna umiejętność czerpania przyjemności i satysfakcji, ulgi, odethnienia z sytuacji odrzucenia i kopnięcia mnie w doope przez kobiety. Ta gorycz porażki jest zamieniana w coś budującego mnie wewnątrz i chciałbym więcej i więcej takich emocji.
Najlepiej jakby taka przypadkowa kobieta na ulicy nakrzyczała lub była niemiła dla mnie, lub się krzywo patrzyła na Polaka robaka z samego istnienia jak np polki,
Ale w UK takich nie spotykam niestety.
Z każdą nową tylko oczekuje na ten moment bo on nadejdzie I ja już jestem na niego przygotowany. Więc kobieta mnie nie może tym zranić lub zniszczyć.

Im relacja idzie lepszym torem i dla normalnego człowieka była by marzeniem tym dla mnie bardziej satysfakcjonujaca że to jebnie i będzie z tego więcej ulgii i wrócę do swojego życia samemu.
Nie rozumiem jak facet może się zabić z miłości dla kobiety po odrzuceniu.
Ja stoję na drugim końcu takiego zachowania.

W Polsce natomiast Polki pamiętam były szorstkie i agresywne, niemiłe, więc mój mózg nawet nie miał szans by się w takiej zauroczyć zakochać,
Więc z automatu nie mogło być tego kontrolowanego odrzucenia.

#przemyslenia
#zwiazki
#zalesie
#chwalesie
#takaprawda
#oswiadczenie
#blackpill
#redpill
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#polki
#milf
#niewiemjaktootagowac
#niepopularnaopinia
#medycyna
#psychologia
#terapia
#bekazpodludzi
#tinder
#badoo
#podrywajzwykopem
#uk
  • 8
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: różnica między polkami, a brytyjkami jest nieziemska. Oczywiście nie mówię o urodzie, a bardziej o nastawieniu do życia i charakterze - na korzyść dla brytyjek. Wiadomo tak jak istnieje #p0lka tak samo istnieje #bryt0lka. Jednak wydaje mi się, że jest ich dużo mniej.

Brytyjki trochę mniej patrzą na urodę, a bardziej na szczerą pewność siebie i poczucie humoru. Jeśli jesteś pogodny, uśmiechnięty i nie masz jakichś głupich kompleksów to
  • Odpowiedz
@Mike_Oxmaul:

Brytyjki trochę mniej patrzą na urodę, a bardziej na szczerą pewność siebie i poczucie humoru.

Tak, na pewno Brutyjki nie są homo sapiens i nie patrzą na urodę xD

Kiedy wykopki przestaną wychwalać inne narodowości, że są lepsze od p0lek niby? Trawa bardziej zielona u sąsiada co?

Przecież to również jest kobieta, a żeby tego było mało to również z cywilizacji zachodniej. Słowenka, Hiszpanka, Norweżka, p0lka, bez znaczenia
  • Odpowiedz
@pamareum:
Dokładnie. Zmienia się jedynie perspektywa i to jak na Ciebie patrzą. Na przykład jadąc do Tajlandii kobiety będą zupełnie inne względem białego faceta, tak jak analogicznie półki względem Araba. Co nie zmienia że to dalej są takie same kobiety. Chociaż prawda jest, że polki się krzywo patrzą i mają więcej kompleksów, głównie przed oglądanie zachodniego świata który jest utozsamiany z dużo lepszym pod każdym względem, nawet takim że żyje tam
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: i w sumie potwierdzasz ze tylko morda ma znaczenie. Ja jestem niski, dawno wylysialem, teraz mam nawet niezła formę ale nawet jak rok temu miałem brzuszek, brak pracy i puste konto to i tak mogłem przebierać w laskach i same mi proponowały onsy na tinderze
  • Odpowiedz