Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wlasnie przegladam oferty pracy w #uk w #londyn. W mojej branzy (#inzynier, nie #it) z ok. 5 latami doswiadczenia oferuja mniej brutto, niz znajomi maja w Warszawie w polskich firmach #it na umowe o prace. WTF
it niezle odjechalo

#londyn #wielkabrytania #praca #zarobki #inzynieria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: masz bol dupy bo ktos wiecej zarabia? W ten sposob daleko nie zajdziesz, masz 60 czy 80 lat? Masz 5 malych dzieci? Jezli nie, to mozesz sie przebranzowic, zalozyc wlasny biznes itd - jest wiele roznych mozliwosci aby zarabiac wiecej.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Noami @Maxior99
ja widzialem ogloszenia w zakresie 40-60k funtow rocznie (z tym ze nie sadze ze imigrantowi dadza te gorne widelki, raczej trzeba dolne zakladac) dla osob ktore maja kilka lat doswiadczenia.
to oznacza ok. 13000 zl miesiecznie netto. w Polsce zarobisz polowe tego.
ale jak policzysz wynajem i rozne koszty to wyjdzie ze zycie w Londynie bedzie tylko troche lepsze niz w Polsce.

IT z podobnym doswiadczeniem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przypomniało mi się = jak kiedyś miałem dość roboty to po prostu wystawiłem na cv-library i odezwali się z ofertą której nie było, jakby tego było mało to ktoś przeczytał cv i tak dobrał obowiązki że brakowało tam tylko sprzątania kibli ;) jeszcze jedno co tydzień np w niedziele updatuj cv to cie postawi na początku wyszukiwania
  • Odpowiedz