Mirasy, szykuje mi się trip do #uk wiec poszukuje jakiś mini pakiet 5-10gb neta. Znalazłem w internatach esim maya mobile, wyglada legitnie i konkurencyjnie kosztowo i bez pierdzielenia w przekładanie kart. Co myslicie? Są lepsze alternatywy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateqt: w lokalnych sklepach masz, o2, giffgaff, ee. itp. dziś byłem w sklepie i w kolejce patrzyłem to teraz promka w giffgaff 20gb x2 za 10, o2 pisało że 20gb za 10
  • Odpowiedz
A więc tak, wpis z gatunku nie wiem co robić ze swoim życiem.

Mam ponad 30 wiosen na karku. Jestem singlem. Od ponad 4 lat mieszkam na #emigracja w #uk. Mam stabilną, dość dobrze płatną pracę. Tylko problem polega na tym, że nigdy do końca się nie zintegrowałem. Plus okazało się, że nie do końca przepadam za Anglikami.

No i wczoraj dostałem ofertę pracy z FAANG w #niemcy
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@groman43:

Praca na pewno będzie znacznie bardziej wymagająca, pewnie około 12h - 14h dziennie.


no ale koszty życia pewnie też będę miał większe.

Dlaczego tak uważasz, wydaje się, że tak
  • Odpowiedz
@groman43: jeśli nie ma tam w tej Anglii nic co by Cię mocno trzymało to ja bym jechał. FAANG w CV daje dużego boosta do kariery i nawet jeśli Ci się tam nie spodoba to potem z takim CV przyjmą Cię prawie wszędzie. Jednak to też trochę zależy, który to FAANG. Najmniej prestiżowy z nich jest Amazon, a zapieprz jest tam duży. Natomiast jeśli to np. Meta albo Google to
  • Odpowiedz
@PiotrFr: mala miejscowsc Niort, mili ludzie, czysto, smaczne jedzenie. Szkoda tylko ze malo ludzi po angielsku mowi - nie moglbym mieszkac tutaj bez jezyka na dluzsza mete.
  • Odpowiedz
Wykopki
Pracuje jako automatyk serwisant, a studiuje informatyke w Brytyjskim Uni. Wlasnie skonczylem pierwszy rok i tu pojawia sie problem.. Zeby awansowac i isc droga automatyki dalej na pozycje Automation Engineer potrzeba albo wyksztalcenie techniczne elektryka/inzynieria lub studia w tym kierunku - na techniczne srednie juz rzad kaski nie da bo mam ukonczony CertHE wiec pozostaloby zaczac studia inzynieryjne od pierwszego roku lub konczyc informatyke jeszcze 2 lata i szukac pracy a nowym
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taki-tam-czlowiek: nie patrz stricte na studia tylko co chcesz później robić.
A z racji tego, że nie wiesz co chcesz robić (jak większość, ja zmieniłem profesje w wieku 27lat) idź do doradcy zawodowego lub coacha. Niech Ci porobią testy osobowości to będziesz wiedział co Ci powinno bardziej podpasować;
z tego co piszesz Twoje 2 wybory będą się różniły praca (np jedna może być zdalna, druga nie) więc te aspekty mogą
  • Odpowiedz
Dziadek z wnuczkiem na spacerze.


@COVID-21: no tak średnio bym powiedział. to nawet ojciec nie jest. prędzej starszy brat. tx4 to był ostatni wypust tych taksowek z lat 07-10 już z silnikami tranzola na common railu. dziadek to bardziej austin fx4 robiony od 58 roku ;)
  • Odpowiedz
#uk #powroty #rejestracja Mam zamiar kupiv vana z kierownica po lewej stronie na blachach Hiszpanskich , czy moge nim jezdzic przez 2 tyg w uk , jak zarejestrowac takiegovvana w polsce po przyjezdzie ? Co z vatem i clem?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach