@Optimadz: chyba chory jesteś
przepisywacze to ścierwo żerujące na transporcie i zaniżające i tak już niskie stawki, niepotrzebny pośrednik.
samo przepisywanie jeszcze ujdzie, ale kupowanie ładunków w ciemno - w łeb wam za to kula.
Dam ci przykład - ja woziłem PL -> NL zboże i wracałem z ziemniakami NL -> PL
te ścierwa bez swoich aut kupowały ładunki w ciemno i liczyły, że sprzedadzą, przez co nie miałem z czym wracać bo te
  • Odpowiedz
ja pierdziele jaki syf XDDDDD ten tydzień przejdzie do historii
agencje celne nie mają mocy przerobowych, kto by się spodziewał
wszystko mi stoi na granicach po obu stronach kontynentu, dodatkowo auta powyżej 7.5t nie mogą ot tak sobie wjechać do Kent, bo jest mandat 300f, jeżeli nie mają decyzji agencji celnej

PS. w pierwszej dzień wystawiono ponad 115 mandatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#brexit #uk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Mam pytanie do chłopaków, którzy służbowo jeżdżą Polska- Niemcy. Wybieram się do Berlina, muszę zawieźć cztery osoby na lotnisko. Posiadam własną firmę i wykonuję to w ramach pracy. Jakie dokumenty muszę mieć, by udowodnić przejazd służbowy?
#bekaztransa #transport #kwarantanna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop
@pogop g r t ggt()( )
@pogop
@pogop ttg. G wy ty ty ty ttgtg u by hthigh that bb. The. Yyy. Tg(ノ̀ o ́ )ノ ~ (┛✧Д✧))┛彡(ノ̀ o ́ )ノ ~ (┛✧Д✧))┛彡(┛✧Д✧))┛彡
  • Odpowiedz