Urząd do spraw weryfikacji oznakowania dróg - W Polsce czegoś takiego nie ma, a po przejechaniu w ostatnim tygodniu 2000 km po kraju stwierdzam, że koniecznie i jak najszybciej powinien powstać taki organ. Oczywiście niezależny od GDDKiA i Policji. W swoich zadaniach powinien być nakierowany na zwiększanie przepustowości dróg, likwidowania bzdurnych rozwiązań, zmniejszania liczby znaków, ale też oczywiście na bezpieczeństwo ruchu. Życzyłbym sobie też, żeby powstała w ramach urzędu elektroniczna mapa oznakowania
pogop - Urząd do spraw weryfikacji oznakowania dróg - W Polsce czegoś takiego nie ma,...

źródło: comment_1653986770N5LuDTokcXfQhnCNJaMcVq.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życzyłbym sobie, żeby każda droga minimum raz na 3 miesiące była weryfikowana, a jeździłoby się zapewne dużo lepiej.


@pogop: Dobrze by było, gdyby to robił ktoś chociaż raz na dwa lata. xD
  • Odpowiedz
na dzien dobry ppwinni jeszcze zlikwidować kretyńską zasadę, że skrzyżowanie odwołuje ograniczenie prędkości.


@bidzej: Aha. A wjeżdżający na skrzyżowaniu z bocznej drogi na tą drogę objętą ograniczeniem skąd mieliby wiedzieć, ze wcześniej był znak? Przecież go nie minęli, nie widzieli go, więc jak mieliby się do niego stosować.

Po to właśnie powtarza się znak ograniczenia po każdym skrzyżowaniu jeśli ograniczenie ma dalej obowiązywać.
  • Odpowiedz
leasing ciągnika siodłowego 2014 rok, cena 105000zł netto, jest możliwość na 3 lata? Na końcu leasingu (wykup) auto by miało 11 lat, czy to wpływa negatywnie na oprocentowanie? Bo myślę, czy brać za gotówkę, ale jak dostanę spoko finansowanie to jednak wolałbym leasing. W ING powiedzieli mi max 10 lat na ciągnik siodłowy, ale może coś uda się ugrać, lepiej brać ING gdzie mam konto firmowe, czy uderzyć do brokera?
#leasing
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypokk_:
Analizuję strukturę dostaw, strukturę stocku na magazynie, dystrybucję SKU w poszczególnych obszarach, strukturę zamówień.
Na podstawie tego opracowuję modele przepływu towaru przez magazyn, dzięki czemu mogę optymalizować jego pracę a równocześnie -- opracowywać koncepcje rozbudowy magazynów oraz budowy całkiem nowych.
  • Odpowiedz
Zapotrzebowanie, stan stocku, ważność produktu, wysyłki między punktami, plan produkcji, stan dokumentacji, formatki dokumentów. Można w nieskończoność wymieniać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#transport #prawo #wlochy

Jak odzyskac zaległe pieniądze od szefa za autostradę?

Szybki opis sytuacji:
W 2016r pracowalem jako kierowca busa, co jakiś czas trafiał się wyjazd do Włoch. Za autostrady płaciłem karta, jednak we Włoszech karty nie zawsze działają, wówczas brałem druczek do opłaty przelewem, niestety na moje dane nie na szefa. Druczki te przekazywałem zazwyczaj szefowi i problemu nie było.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PLChauffeur: Tez zazwyczaj podjeżdżałem do automatów, ale to była chyba ostatnia bramka we Włoszech w stronę Brennero i o ile mnie pamięć nie zawodzi, były tam tylko bramki z kasjerami. Nie wiem jak jest tam teraz, nie jeżdżę od kilku lat.
  • Odpowiedz