#gospodarka #transport tak mnie naszło że gdyby w #afryka ktoś poszedł po rozum do głowy i złapał te wszystkie plemiona bardziej za gębę i pokazał że zamiast rzucać w siebie dzidami mogą się wziąć do roboty to przy obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej oraz problemami z transportem z #chiny mogliby zacząć przenosić produkcję tam. Myślę że przeciętny Gabonczyk jest tańszy niż przeciętny Chińczyk obecnie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czuczer: Po pierwsze ich mentalnosc stoi na przeszkodzie, zlapanie za mordy dziala w ograniczonym stopniu, chyba ze chcesz tam stawiac obozy rodem z IIWS. A druga rzecz, ze panstwom pierwszego swiata zdaje sie wcale nie zalezec na ich rozwoju i dopoki tak bedzie, to nic sie tam nie zmieni. Tak jak z olejem palmowym, jak juz miejscowi ogarneli sposoby pozyskiwania i kapital na tyle, ze mogliby na tym sami dosc
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki właśnie zrobiłem c+e dajcie r...

źródło: comment_1653497861bBABzv5sBgHM4UlSCDCJnx.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Pytałem odnośnie windykacji na koszt dluznika transcash, nikt nie odpowiedział, a kilka osób było zainteresowanych - także powiem wam, że działa całkiem spoko i sprawnie. Zgłaszacie oponenta, on spłaca dług, wtedy transcash wystawia wam fakturę za sciagniecie długów, ściga dłużnika o pokrycie kosztów windykacji i faktycznie wychodzi bezkosztowo, o ile dłużnik to pokryje, jeśli nie to idą z nim do sądu. Ogólnie spoko sprawa, ktoś wisi kase to mówię raz, że ma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuje pomocy.
W mojej robocie w transie okazało się, że ktoś tankuje paliwo we Francji od roku na naszą kartę paliwową. Ukradli około 200tys zł. Prawdopodobnie ktoś sklonował byłemu szoferowi kartę bo kiero co ma ją teraz fizycznie przy sobie nawet nie jeździ po Francji. Karta oczywiście jest przydzielona na konkretne blachy, więc pozdro dla żabojadów co nie weryfikują jakie numery miało auto co było tankowane. ( ͡° ʖ̯
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam kierowcy z autem po odbiór (w stronę Tarnowskich Gór/Częstochowy): 15t orzecha (Wujek 60km), 15t karlika (Wola 85km), 10t pieklorza (Rybnik 85km), 5t retopalu (85km).
Jak się ceny kształtują +/-, niektórzy wołali 300/tona z terminami na lipiec.
Najtaniej znalazłem zioma z autem na 5 ton, 900 PLN za kurs. Inni zaś z większym autem wcale taniej nie liczą by zabrać za 1 razem, do tego dochodzi koszt podziału większej ilości na lokalnym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zobaczymy jak zsynchronizują te sygnalizacje


@wda79 tak jak w całym mieście, zrobią czerwoną falę w obie strony dla jadących z przepisową prędkością
  • Odpowiedz