@slaper: strzałka do WARUNKOWEGO skrętu w prawo to w ogóle ciekawy przypadek we wszystkich miastach bo jest ona błędnie interpretowana przez kierowców jako DAWAJ W PRAWO, ŚMIAŁO. Ja zawsze wyhamowuje auto do 0 przy takiej strzałce i ogarniam sytuację do skrętu to jeszcze jakiś kretyn z tyłu potrafi na mnie trąbnąć xD
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: tutaj bym poszedł na urząd odpowiedni dla miejsca zamieszkania, bo PP nie aktualizuje trackingów zagranicznych bardzo bardzo bardzo zawsze prawie często.
Pewnie leży jako nierejestrowana i czeka na odbiór.
Pójdź i powiedz babie żeby sprawdziła koszyczek "chiny" czy nie ma nic na ciebie.
  • Odpowiedz