@s---k: długofalowo na pewno. Jednak tak na szybko w perspektywie 2 lat do tej dywersyfikacji nie dojdzie. Należy też pamiętać, że nie wszystko zostanie tu przeniesione. Jakiś high tec drogi w produkcji może się opłacać, ale towary konsumpcyjne czy tzw. tania chińszczyzna na handel dalej tam zostanie.
  • Odpowiedz
Mirasy ma ktoś prywatną hulanogę elektryczną? Jak to wychodzi kosztowo, analizował ktoś? Rozważam jako transport do pracy w obliczu cen benzyny. Z drugiej strony boję się, że niewiele będzie dni, w które będę mógł pojechać tym.

Jeśli tak, to jaka ma najlepszy stosunek jakoś/cena? Kolega mi polecił taką Xiaomi: https://www.x-kom.pl/p/583536-hulajnoga-elektryczna-xiaomi-mi-electric-scooter-pro-2.html

2199 zł

#hulajnogaelektryczna #hulajnoga #transport
chud - Mirasy ma ktoś prywatną hulanogę elektryczną? Jak to wychodzi kosztowo, analiz...

źródło: comment_1656862502tZbGKLQPA9tAU3teQcI6sh.jpg

Pobierz

Czy zakup hulajnogi elektrycznej to dobry pomysł?

  • Tak 75.0% (39)
  • Nie 25.0% (13)

Oddanych głosów: 52

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chud: Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam ninebot e22e, po taniości nówkę od gościa co nie chciał nią jeździć wyrwałem, dokupiłem baterie aby łącznie mieć 10Ah. Prawdopodobnie do końca sezonu wyjdę na zero, przebiegi rzędu 200-300km miesięcznie. Samochodu się nie pozbędę ale to jest zajebiste uzupełnienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@profildogier: kluczem do jazdy w zimie jest dociążenie osi ciągnącej. Ogólnie zimówki tylko do specjalistycznego sprzętu co lata po Skandynawii czy gdzieś a tak normalnie to bieżnik w takiej zwykłej oponie wygląda jak w zimowce w osobówce
  • Odpowiedz
"Problemem w Polsce jest to, że godziny kursowania pociągów wciąż się zmieniają. Tzw. korekty rozkładu jazdy wprowadza się co dwa-trzy miesiące. A to powoduje utratę zaufania pasażerów do kolei. Bo jak to, po kilku tygodniach pociąg został przesunięty i nie mogę już dojechać na godz. 8.00 do pracy?
https://www.wykop.pl/link/6723149/obrano-sobie-za-cel-by-zniechecic-do-jezdzenia-tam-pociagami/

#kolej #pkp #mikroreklama #plk #pociagi #transport
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach