Przewoźnicy kolejowi muszą być konkurencyjni. Nawet, gdy mają monopol na swoje usługi. Koleje Mazowieckie to jest pierwszy przewoźnik, który bierze się za podwyżkę cen biletów, gdy tylko nadarzy się okazja. Kolejna już od jutra. Znalezisko

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert5502 Ja ostatni raz byłem tydzień przed wojną, teraz już nie jeżdżę. To kolejki były przed Białą Podlaska. Ja miałem tyle dobrze, że kolejki o mijałem bo jeździłem czy adrem
  • Odpowiedz
Tak z ciekawosci, sprzedajecie cos na tiry na transie? Idzie to jakos? Mam mozliwosc posiadania ladunkow z NL do BG po 1.5€ za km od klienta, tylko jak na busy sprzedaje od paru lat tak na tiry nigdy w zyciu. Myslicie ze jest szansa ze na transie to bedzie schodzilo jakims bulgarom albo rumunom?

Macie porownanie jak sie zglaszaja tiry na transie do zglaszania tirow na TimoCom np?

#spedycja #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: @:
Jak coś to Pocztexem, a nie zwykłą paczką.
Maksymalne wymiary to długość + szerokość + wysokość <= 250 cm, a najdłuższy bok <= 120 cm
Cenowo wychodzi 36 zł (+6 zł jak kurier ma odebrać z domu).
  • Odpowiedz
Mirki,

jeździ ktoś z Was w Rabenie? Pytam w kontekście Gądek.
Dwie kwestie, które mnie interesują i prosiłbym o potwierdzenie:
- czy to faktycznie jest 8, max 9 godzin jazdy dziennie? Zależy mi na znalezieniu oferty, która będzie miała właśnie taki wymiar godzinowy a nie po 10 - 12h;
- czy wszystkie weekendy są wolne?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach