#dpd #inpost #transport #niebieskiepaski #rozowepaski
#kurier #streetwear

Mam pytanko. Kupuje od gościa Yeezy i poki co kic nie ustalone ale stanęło, żeby zrobić wysyłkę za pobraniem i sprawdzeniem zawartości. Da się zrobić coś takiego? Ogólnie gość się wydaje legit, widziałem potwierdzenie zakupu na jego dane i zdjęcia butów. Kwestia, żeby nie płacić w ciemno, bo to w gre
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LadnyChlopczyk:
Usługa dodatkowa "sprawdzenie zawartości" do przesyłki Pocztex. Dopłata za usługę to 6,00 zł
W przypadku wykupienia tej usługi nadawca musi dołączyć do przesyłki specyfikację zawartości (w dwóch egzemplarzach).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A tak właściwie to dlaczego nie ma jeszcze autonomicznych ciężarówek elektrycznych na autostradach?

Kiedy moim zdaniem jest to bodajże najefektywniejsze połączenie postępów w elektronifikacji i napędach elektrycznych w motoryzacji.

Gdzie z jednej strony - na autostradach i drogach wojewódzkich czy krajowych infrastruktura jest w miarę wysoce ustandaryzowana, z mniejszą ilością "wyzwań" dla AI - niż na takich chaotycznie urządzonych drogach lokalnych, czy gęstych sieciach miejskich.

(
wygolony_libek-97 - A tak właściwie to dlaczego nie ma jeszcze autonomicznych ciężaró...

źródło: comment_1656257889GLmNEME7f8xr4RsJyUDRgy.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestem w trakcie pozyskiwania Certyfikatu kompetencji zawodowych w transporcie, próbuje przebrnąć temat czasu pracy kierowcy, poszukuje jakiegoś filmiku na yt który to w przystępny sposób przedstawi. Czy znacie jakieś godne polecenia? #transport #spedycja #logistyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@viciu03: jestem po logistyce dziennej i powiem Ci tak: jak masz parcie na zdobywanie doświadczenia i zarazem zarabiania to zrób JAKIEKOLWIEK studia zaoczne weekendowe o kierunku logistyka/transport i jednocześnie postaraj się załapać na staż do JAKIEJKOLWIEK firmy transportowej lub spedycyjnej. Po latach stwierdzam, że uczelnia na takim kierunku ma absolutnie zerowe znaczenie i liczy się tylko dla papierka. Rodzina ma rację, dojedziesz w końcu (dość szybko) do momentu gdzie będą
  • Odpowiedz
  • 0
Jaki może być orientacyjny koszt za transport tirem 24 europalet z Francji do Polski ? +/- 1200km #transport #tir
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heroina340: w Opatowie jest remont Kilińskiego (działa jeden pas) i Sienkiewicza (częściowo ruch jednym pasem), ale są przejezdne ( )
Kielce całe przejezdne
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: ale w sumie jest to dosyć ciekawe bo technicznie samochody czasem są identyczne w konstrukcji a jeden ma udźwig do 3,5 a drogi np. Do 5 gdzie są takie same tylko inaczej w papierach. Myśle ze będzie się rozchodzić o to ze zwiększa masą będzie trudniej kierować dlatego powinno się mieć już wyższe kwalifikacje
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TMBRK: moim zdaniem nie ma transportu idealnego. Ja mam samochód ale bardzo często korzystam z komunikacji miejskiej czy nawet veturilo. Wszystko zależy od tego gdzie jadę i po co. Ja zawsze sprawdzam co jest szybsze. Jeśli przejazd komunikacją pozwoli mi uniknąć korków to jadę komunikacją. Samochodem jadę tam gdzie da się pojechać i będę miał szanse na zaparkowanie. W idealnym systemie jest to mix wszystkiego
  • Odpowiedz
Ale mam dylemat życiowy. Myślę by p--------ć tym wszystkim i wyjechać za granicę (target- Niemcy, ale nie cierpię tego języka i prawie już go zapomniałem, też nie chce porzucać wszystkiego, więc ta opcja zostaje jedynie jeśli nie będę miał co do garnka włożyć)

Iść do wojska i tam robić jako kierowca (perspektywa dostania w razie wojny rakietą i spalenie się, nie brzmi zbyt optymistycznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach