Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TMBRK: moim zdaniem nie ma transportu idealnego. Ja mam samochód ale bardzo często korzystam z komunikacji miejskiej czy nawet veturilo. Wszystko zależy od tego gdzie jadę i po co. Ja zawsze sprawdzam co jest szybsze. Jeśli przejazd komunikacją pozwoli mi uniknąć korków to jadę komunikacją. Samochodem jadę tam gdzie da się pojechać i będę miał szanse na zaparkowanie. W idealnym systemie jest to mix wszystkiego
  • Odpowiedz
Ale mam dylemat życiowy. Myślę by p--------ć tym wszystkim i wyjechać za granicę (target- Niemcy, ale nie cierpię tego języka i prawie już go zapomniałem, też nie chce porzucać wszystkiego, więc ta opcja zostaje jedynie jeśli nie będę miał co do garnka włożyć)

Iść do wojska i tam robić jako kierowca (perspektywa dostania w razie wojny rakietą i spalenie się, nie brzmi zbyt optymistycznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fedex to jest jakiś rak wśród kurierów.
2 zlecenia odbioru paczki, 2 dni i kurier nie stawił się po odbiór ani razu. Kontakt telefoniczny czy na czacie jest też na dobrą sprawę totalnie bezużyteczny.

#fedex #kurier #transport
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian125: u mnie na rejonie było już dwóch ancymonów, jeden ukrainiec nie mowiacy po polsku i drugi starszy pan- gdybym ich nie szukał po rejonie to bym ich w zyciu na oczy nie zobaczyl. Oni nie wiedzieli gdzie jest ta ulica i nie mieli zamiaru jej szukać (żaden inny kurier nie ma problemu z dostarczeniem xD ). Jak tylko moge omijam #fedex
  • Odpowiedz
@Tyrande: Nie stresuj się moja droga, rano jest więcej ładunków niż po południu. Przychodzisz rano, sączysz kawkę i zaraz masz ładunek.
Chyba że to było nie wiem południe francji, albo portugalia, to k----e razem z Tobą :)
  • Odpowiedz
@Tyrande: prawo do obciążenia pozostaje i jest niezaprzeczalne, zarówno trans jak i Timo ściągają takie noty bez pytania. Kwestia czy ci się chce, ja tak zgarniam średnio 700-800e miesięcznie bo nie mam litości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@gwiazdozbior: jeśli nie pracujesz w sprzedaży usług, nie jesteś menago/dyrektorem operacyjnym, a nie chcesz szargać nerwów na spedycję, to więcej jak te 6k nie zarobisz. Ja wiedząc, że w operacjach w ówczesnej firmie nie uciągnę zmieniłem i poszedłem do sprzedaży logistyki kontraktowej. Dużo mniej stresu, praca z klientem na innym szczeblu i już nie wyobrażam wrócić na stanowisko stricte za biurko. Oczywiście są kalkulacje, modelowanie, ofertowanie i to w zależności
  • Odpowiedz