Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 80
silny leader ojciec, mentor, oparcie dla matki i dzieci, autorytet moralny
@EnzoMolinari: Tja, bo Nola wcale nie jest wrzodem na tyłku, nie odwala szopki na korcie i nie jest szurem antycovidowym xD
@groman43: A gdzie ten covid? Jest teraz z nami w internecie (przeciez wiem, że jest w internecie, jaa pierrrrrrdolę, dajcie się wyspać, ja nie lewak szczepionkowy).
461
Łopatować! Klasyczek na dziś

Opis musi być :)
z- 79
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@JasnyBanan: XDD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: obraz_2024-11-21_184147662
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Beka z ludzi co cały rok p------ą że jak coś jest do wszystkiego do jest do niczego a potem jeżdżą na wielosezonowych #motoryzacja #takaprawda
@BelkaBec: jeśli nie mieszkasz w górach albo P----------e Górnym gdzie wójt ustawił ze szwagrem przetarg na odśnieżanie to wielosezon naprawdę daje radę. Od 2018 zjeżdżam już drugi komplet takich opon i nigdy nie miałem problemów.
@BelkaBec: Od 2013 jeżdżę na wielosezonowych, ponad 200 tys. km i żadnych problemów.
Jak nie ogarniasz to nawet zimówki ci nie pomogą, ze dwa lata wcześniej wpadłem w poślizg w lesie właśnie na zimówkach.
Fart mnie nie opuścił, bo droga z drzewami przy samej jezdni, a ja robiąc pełen obrót wylądowałem między drzewami :)
Jezdnia wtedy to było lodowisko, ciężko było ustać na nogach.
Jak nie ogarniasz to nawet zimówki ci nie pomogą, ze dwa lata wcześniej wpadłem w poślizg w lesie właśnie na zimówkach.
Fart mnie nie opuścił, bo droga z drzewami przy samej jezdni, a ja robiąc pełen obrót wylądowałem między drzewami :)
Jezdnia wtedy to było lodowisko, ciężko było ustać na nogach.
- 0
Hebe na miniaturce wyglada jak rozowy playstation, allegro jak pomaranczowy amazon, a inpost jak smutna buzka
#takaprawda
#takaprawda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PIAN--A_A--KTYWNA: żeby tak logo s--------ć to naprawdę się trzeba postarać - i to pewnie za grube bańki
@PIAN--A_A--KTYWNA: 2024 powinien być tęczowy
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Nie lepiej poczekać z rok-dwa aż moderzy spatchują i zoptymalizują grę i nie będzie tak ścinać, będzie na promce za rozsądną cenę, a nawet uzbierać na nowego kompa/podzespoły? Zamiast płakać, że laguje, bugi i niedociągnięcia są? Wy gorsi niż małpy jesteście.
Przecież trylogia została tak zajebiście zmodowana i poprawiona, że to teraz kwestia czasu, aż podrasują dwójkę. Mnóstwo ambitnych moderów jest fanami tej serii. UE zamiast X-ray engine tylko ułatwi sprawę.
Jeszcze
Przecież trylogia została tak zajebiście zmodowana i poprawiona, że to teraz kwestia czasu, aż podrasują dwójkę. Mnóstwo ambitnych moderów jest fanami tej serii. UE zamiast X-ray engine tylko ułatwi sprawę.
Jeszcze
@Piks0n: Kolego, tacy ludzie są potrzebni - oni nam opłacą tą poprawę błędów.
- 4
Sracie żarem na rebranding Jaguara, a prawda jest taka, że taki był cel tego zabiegu marketingu xD
Geniusze z wam takie, że ręce opadają xD
Jaguar zmienia się całkowicie bo był upadającą marką. Została nazwa i właściciel chce ją wykorzystać do promocji nowej marki. Wrzucili ten filmik, żebyś o nim gadali, a teraz wszyscy się o tym dowiedzieli dzięki wam xD
#motoryzacja #samochody #takaprawda #design
Geniusze z wam takie, że ręce opadają xD
Jaguar zmienia się całkowicie bo był upadającą marką. Została nazwa i właściciel chce ją wykorzystać do promocji nowej marki. Wrzucili ten filmik, żebyś o nim gadali, a teraz wszyscy się o tym dowiedzieli dzięki wam xD
#motoryzacja #samochody #takaprawda #design
@cwlmod dobra, ale w jaki sposób ma to pomóc marce? Pewnie wypuszcza teraz jakiegoś elektrycznego Suva których jest wysyp aktualnie na rynku i albo będą się bili z chińskimi markami o miejsce taniego elektryka, albo z europejskimi markami o droższego oferując dokładnie to samo co cała reszta. Mogliby zabłysnąć wypuszczając na przykład coś w stylu f-type w elektryku, bo co do samochodu elektrycznego jestem pewny w tym przypadku, byliby wtedy pierwszą
@cwlmod twoje zdanie jest takie, moje jest takie, dajmy im pół roku do roku i zobaczymy co będzie
- 392
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lhotse89: z drugiej strony - marka która produkowała to co napisałeś, to se głupi ryj rozwaliła i najwyraźniej klientów produkty nie interesowały.
- 403
@lhotse89 czym zbeszczeszona? Ja nie wiem czemu wy trzęsiecie się nad każdym zdjęciem czarnoskórej osoby. Coś z głową nie halo?
@Alzena: a tym, że z kulowego logo, zrobiła wieśniacki napis. Ale również tym, że wchodząc na ich stronę zamiast oglądać samochód, oglądam jakiegoś baśniowego, tańcującego stwora.
BTW: nie napisałem nic w pierwszym poście o tej osobie, a ty od razu zwracasz uwagę na jej kolor skóry? Pierwsze co rzuca
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fennrir: bohaterowie tego filmu mają IQ w granicach 60. Jedna z najgłupszych scen w historii kina, atak piechoty po desantowania się. Zamiast tłumu w stylu sowieckim urrrrra i do ataku lepiej by się sprawdziło kilka czolgów z miotaczami ognia. W każdym odcinku golizna pod napalonych małolatów. Statki kosmiczne latające na dystanse lat świetlnych, a żołnierze na piechotę zasuwają. Sporo czasu im zajmuje odkrycie, że lotnictwo może atakować. W końcu odkrywają
konto usunięte via Wypiek
- 105
@Fennrir bardzo dobry film, super lachony na golasa i fajnie strzelają do wielkich robali
Te gry to są takie robione na o-------l. Ostatnio fajne gry to były w 2015 roku. Potem to już typowa masówka na o-------l z błędami, jakby to była jakaś beta.
Gierek z klimatem i możliwościami, dopracowanymi w dniu premiery już nie robią. Pamiętam GTA SA, Skyrim itp.
To działało dobrze na premiere, bo gracz miał tylko płytę i tyle.
Teraz gra wydawana jest głównie cyfrowo. Hajs leci, a dopiero miesiąc do trzech od premiery gra
Gierek z klimatem i możliwościami, dopracowanymi w dniu premiery już nie robią. Pamiętam GTA SA, Skyrim itp.
To działało dobrze na premiere, bo gracz miał tylko płytę i tyle.
Teraz gra wydawana jest głównie cyfrowo. Hajs leci, a dopiero miesiąc do trzech od premiery gra
konto usunięte via Wykop
- 9
@vulcanitu: chłop chyba na premierę Skyrim grał w Obliviona, i mu się pomieszało xD
- 309
Zamiast urlopu menstruacyjnego powinni wprowadzić 1 tydzień płatnego urlopu na premierę wyczekiwanej gry bez względu na płeć
#stalker #stalker2 #takaprawda
#stalker #stalker2 #takaprawda
@matluck: Jak na amazonie wyszla ekranizacja fallouta (a tak to ladnie rozegrali ze dali wszystkie odcinki od razu) to wolne w robocie byloby jaknajbardziej dobrym rozwiazaniem. Pierwszy odcinek ogarnalem w robocie. Reszte po (i na drugio dizen do roboty :P)
@matluck jak wychodziło GTA V na PC to wziąłem tydzień urlopu, a co oni zrobili?
Przełożyli premierę XDDDDD Jak już miałem grę w łapach to dwa dni urlopu na żądanie brałem XD
Przełożyli premierę XDDDDD Jak już miałem grę w łapach to dwa dni urlopu na żądanie brałem XD
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@conamirko pięknie opisales tego chorego cymbała
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jedno z najlepszych ułatwiaczy życia jakie wymyślił człowiek.
We wczesnych latach 2000 spotykana głównie w Amerykanskich filmach bo była zwyczajnie za droga na naszą kieszeń, ale do tej pory słyszę głosy że "hehe ja to wolę mieć kontrolę nad zmywaniem" albo "ja lubię zmywać". No zajebiste hobby ale co kto lubi.
Przy większej ilości mieszkańców niż 1 w mieszkaniu, uważam że jest to sprzęt niezbędny.
#lifehack #mieszkanie #
We wczesnych latach 2000 spotykana głównie w Amerykanskich filmach bo była zwyczajnie za droga na naszą kieszeń, ale do tej pory słyszę głosy że "hehe ja to wolę mieć kontrolę nad zmywaniem" albo "ja lubię zmywać". No zajebiste hobby ale co kto lubi.
Przy większej ilości mieszkańców niż 1 w mieszkaniu, uważam że jest to sprzęt niezbędny.
#lifehack #mieszkanie #
źródło: torsboda-zmywarka-zintegrowana-ikea-700__1337756_pe948087_s5
PobierzPrzy większej ilości mieszkańców niż 1 w mieszkaniu, uważam że jest to sprzęt niezbędny.
@picasssss1: nawet dla 1 mieszkańca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@picasssss1: zostaje problem napelniania i wyciągania
- 3
#historia #dzieci #takaprawda #konserwatyzm #ciekawostkihistoryczne
Ech, te dobre dawne czasy, gdy nieudacznicy nie trzymali orła za nogi by nie mógł odfrunąć i zarabiać jako parówkowy potentat.
Ech, te dobre dawne czasy, gdy nieudacznicy nie trzymali orła za nogi by nie mógł odfrunąć i zarabiać jako parówkowy potentat.
źródło: Nowy Obraz —fd mapa bitowa
Pobierz

































Ludzie którzy dostają pod stołem duża część wypłaty dokonują opłat za pomocą poczty.