Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.
Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.
@lewoprawo: niepopularna opinia, ale w pierwszych sezonach sceny na ławeczce były najgorsze i najbardziej obleśne. Zresztą przez cały serial twórcy mieli jobla na punkcie picia alkoholu i nieraz były 4 różne wątki w odcinku i w każdym pili. Nie darowali nawet Lucy i w pewnym momencie co druga scena na dworku to było łojenie wina.
Mirkowy chłop daje zdjęcie piwa i plują jadem że alkoholizm xD wykop to guwno. Jak wy jesteście albo byliście chlejusami to nie znaczy, że każdy wykopek też jest. To jest właśnie fenomen tego miejsca kuźwa
Ja nie lubie filmów konfitury bo to nie tak że coś źle robi czy cos tylko samej atmosfery mianowicie duzo kłótni i wyzwisk i ogólnie chryji przypomina mi to jak za dzieciaka moi rodzice sie klocili i krzyczeli na siebie i zostala po tym skaza na raczej cale życie i bardzo nie lubie jak ktos sie z kims kłóci i na siebie n--------a
Łatwogang zebrał 260 mln na dzieciaki z rakiem ostatnio, a teraz znów jedzie rowerem, bo mały dzieciak potrzebuje pomocy i musi uzbierać 15 mln chyba i teraz mam pytanie- To co się stało z tamtą kasą? Zadzwonił do tej Fundacji, a oni mu na to - sorry mordo nie ma? xDBo to miała być transparentność,
Czytaj ze zrozumieniem - pytam się czemu wsiadł na rower i robi kolejną zbiórkę, gdy tamci jak mówisz wydali 10 mln dopiero - to czemu nie pomogli temu dzieciakowi?;)
@WladcaPiachu: bo tamta zbiórka była dla Cancer Fighters i dzieci chore na raka i na to ludzie wpłacali pieniądze, a ta była na dziecko chore na DMD. Czego nie rozumiesz? :D Nie można sobie tak zebrać pieniędzy na jeden cel a
- jesteś trumpem - masz kumpla putina - putin robi wojne, ktorej nie może wygrać - putin robi cie prezydentem usa - starasz się pomóc putinowi bo to twoj kumpel - putin chce odsunięcia nato na zachód i wykluczenia z niego krajów które dołączyły po 97r
a wam która rasa podoba sie najbardziej? w USA telewizji mówili że są podobno 4rasy obcych,rasa szarych, rasa podobna do reptalianów, rasa podobna do modliszek, i rasa 'nordycka' obcych wyglądający jak typowy Szwed ale mają po 3metry+ mi z tych to najbardziej podobają mi sie szarzy, powiedzenie 'szara myszka dla anonka' ma nowe znaczenie xDDDDD #usa #ufo #swiat #obcy #wiadomosci #reptilianie
Czas mija, fundacja przytuliła kasę. Kupa ludzi zrobiła sobie debilne tatuaże, warto śledzić na co idzie kasa po zakończonej euforii. Zanim wszyscy zapomną.
#mecz
źródło: image
Pobierz