Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rdddd
rdddd

rdddd

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13137
  • Znaleziska 523
  • Mikroblog 12614
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6
RenoJackson
RenoJackson
9 godz. i 25 min temu
  • 11
Strzelić w aut z takiej pozycji to wyczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
RenoJackson - Strzelić w aut z takiej pozycji to wyczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 9 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@RenoJackson: Oskarek vifoniarz hehe
  • Odpowiedz
rdddd
rdddd
rdddd 10 godz. i 4 min temu
  • 0
#mecz no jechać z muslimami
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
13 godz. i 47 min temu
  • 4
#mecz

Rozumiem, że jesteśmy zgodni, że kibicujemy Zielonemu Przylądkowi?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 13 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@bo-banley: jak najbardziej
  • Odpowiedz
tkowa
tkowa
18 godz. i 41 min temu
  • 257
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
tkowa - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000013779

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 14 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@tkowa: pjoter ty gnoju
  • Odpowiedz
rdddd
rdddd
rdddd 13.06.2026, 23:34:20
  • 0
#mecz zmiany, typ z krwią na mordzie, teraz hydration break zero gry w tej drugiej połowie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

588

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 103
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
rdddd
rdddd
rdddd 13.06.2026, 21:08:10 via Wykop
  • -1
(dla seniora to pewnie 3 dni pracy).


@notBart: a jego pracą przez te 3 dni byłoby głównie pisanie npm install? ;)
szychun
szychun
11.06.2026, 20:55:02
  • 28
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji XDD
szychun - #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji XDD

źródło: 1000019329

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 11.06.2026, 22:37:04 via Wykop
  • 0
@szychun: druga tura Ewy, czy upojna noc z Karolem [OSTROŻNIE!!!]
  • Odpowiedz

288

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 156
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
rdddd
rdddd
rdddd 11.06.2026, 17:29:57 via Wykop
  • 1
@lewoprawo: niepopularna opinia, ale w pierwszych sezonach sceny na ławeczce były najgorsze i najbardziej obleśne. Zresztą przez cały serial twórcy mieli jobla na punkcie picia alkoholu i nieraz były 4 różne wątki w odcinku i w każdym pili. Nie darowali nawet Lucy i w pewnym momencie co druga scena na dworku to było łojenie wina.
PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
07.06.2026, 18:52:30
  • 50
Mirkowy chłop daje zdjęcie piwa i plują jadem że alkoholizm xD wykop to guwno. Jak wy jesteście albo byliście chlejusami to nie znaczy, że każdy wykopek też jest. To jest właśnie fenomen tego miejsca kuźwa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 07.06.2026, 23:34:39 via Wykop
  • 0
@PanTuNieMieszkasz: ten chłop co napisał, że zapija samotność i otagowal #alkoholizm?
  • Odpowiedz

559

Polak w moment stracił ponad 200 gier. Teraz walczy o odzyskanie konta na Xboxie

Przepadła cała kolekcja

MrPawlo112
z
eurogamer.pl
dodany: 06.06.2026, 14:27:33
  • 146
  • #
    xbox
  • #
    xboxseriesx
  • #
    gamepass
  • #
    gry
  • #
    microsoft
rdddd
rdddd
rdddd 07.06.2026, 08:15:35 via Wykop
  • 37
Słabo, słabo. Dla odmiany Steam i Epic są bardzo sprawne w odzyskiwaniu skradzionego konta
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rdddd
rdddd
rdddd 26.05.2026, 11:53:47
  • 5
#latwogang
rdddd - #latwogang

źródło: 1000017298

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R0bert-
R0bert-
26.05.2026, 12:29:03 via Wykop
  • 7
@rdddd: Wychodki kiedy ktoś śmie szkalować świętego łatwogenga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

804

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Opis zbędny

sosiwoczostkowe
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 15:20:39
  • 207
  • #
    bekazestanowskiego
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpiscodzienny
rdddd
rdddd
rdddd 25.05.2026, 19:47:31 via Wykop
  • -4
@Tetsuya: Zaklinacz Mew xD
mleko23
mleko23
24.05.2026, 17:18:37
  • 7
Ja nie lubie filmów konfitury bo to nie tak że coś źle robi czy cos tylko samej atmosfery mianowicie duzo kłótni i wyzwisk i ogólnie chryji przypomina mi to jak za dzieciaka moi rodzice sie klocili i krzyczeli na siebie i zostala po tym skaza na raczej cale życie i bardzo nie lubie jak ktos sie z kims kłóci i na siebie n--------a

#konfitura #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 24.05.2026, 23:27:50 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

7

Niech ktoś mi odpowie

Łatwogang zebrał 260 mln na dzieciaki z rakiem ostatnio, a teraz znów jedzie rowerem, bo mały dzieciak potrzebuje pomocy i musi uzbierać 15 mln chyba i teraz mam pytanie- To co się stało z tamtą kasą? Zadzwonił do tej Fundacji, a oni mu na to - sorry mordo nie ma? xDBo to miała być transparentność,

WladcaPiachu
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 21:26:51
  • 9
  • #
    latwogang
rdddd
rdddd
rdddd 24.05.2026, 23:06:37 via Wykop
  • 4
Czytaj ze zrozumieniem - pytam się czemu wsiadł na rower i robi kolejną zbiórkę, gdy tamci jak mówisz wydali 10 mln dopiero - to czemu nie pomogli temu dzieciakowi?;)


@WladcaPiachu: bo tamta zbiórka była dla Cancer Fighters i dzieci chore na raka i na to ludzie wpłacali pieniądze, a ta była na dziecko chore na DMD. Czego nie rozumiesz? :D Nie można sobie tak zebrać pieniędzy na jeden cel a
bestils
bestils
24.05.2026, 18:38:13
  • 5
#latwogang CZEMU On ciągle jedzie pod prąd xD
bestils - #latwogang  CZEMU On ciągle jedzie pod prąd xD

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 24.05.2026, 18:40:15 via Wykop
  • 0
na dodatek na screenie klika w telefon xD
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
24.05.2026, 17:52:25
  • 3
#latwogang

Ten po lewej?

  • Rowerzysta 6.7% (4)
  • pedalarz 93.3% (56)

Oddanych głosów: 60

gracjan-rozenek - #latwogang
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 24.05.2026, 17:54:46 via Wykop
  • 1
@gracjan-rozenek: on tak cały czas albo siedzi w telefonie
  • Odpowiedz
obadaja
obadaja
obadaja
21.05.2026, 21:25:20
  • 41
- jesteś trumpem
- masz kumpla putina
- putin robi wojne, ktorej nie może wygrać
- putin robi cie prezydentem usa
- starasz się pomóc putinowi bo to twoj kumpel
- putin chce odsunięcia nato na zachód i wykluczenia z niego krajów które dołączyły po 97r
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 21.05.2026, 21:30:28 via Wykop
  • 10
@obadaja: złoto xD
  • Odpowiedz
anon-anono
anon-anono
20.05.2026, 18:46:33
  • 58
a wam która rasa podoba sie najbardziej?
w USA telewizji mówili że są podobno 4rasy obcych,rasa szarych, rasa podobna do reptalianów, rasa podobna do modliszek, i rasa 'nordycka' obcych wyglądający jak typowy Szwed ale mają po 3metry+
mi z tych to najbardziej podobają mi sie szarzy, powiedzenie 'szara myszka dla anonka' ma nowe znaczenie xDDDDD
#usa #ufo #swiat #obcy #wiadomosci #reptilianie
anon-anono - a wam która rasa podoba sie najbardziej? 
w USA telewizji mówili że są p...

źródło: aliens

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 20.05.2026, 20:57:38 via Wykop
  • 23
@anon-anono:
rdddd - @anon-anono:

źródło: wefewfsd

Pobierz
  • Odpowiedz

1724

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Chcialem przypomnieć, że Cancer FIGHTERS przytulilo kupę siana

Czas mija, fundacja przytuliła kasę. Kupa ludzi zrobiła sobie debilne tatuaże, warto śledzić na co idzie kasa po zakończonej euforii. Zanim wszyscy zapomną.

Etman1939
z
facebook.com
dodany: 20.05.2026, 10:39:11
  • 259
  • #
    polska
  • #
    fundacja
rdddd
rdddd
rdddd 20.05.2026, 20:44:26 via Wykop
  • -5
Wy jesteście chorzy psychicznie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luke-mat
luke-mat
luke-mat
18.05.2026, 22:34:06
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rdddd
rdddd
rdddd 18.05.2026, 22:44:54 via Wykop
  • 2
@panDario: @luke-mat a trzy lata to się przetarg rozpisuje, a oni muszą jak najwięcej, jak najlepiej i jak najtaniej na już.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Oam Ebu

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking