✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Powiem wam, że już mi koło tylko lata czy #rozowepaski się puszczają, mają ons/fwb, bo i tak jestem już w takim wieku gdzie nie mam szans na 20-latkę, a starej 30-plus-latki po przejściach to ja nie chce (bo niby czemu miałbym chcieć skoro sam jestem prawiczkiem?). Złapałem się na tym, że tak jest, gdy zauważyłem, że coraz rzadziej odwiedzam incelskie tagi, a gdy już na nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z polskimi firmami to jak w lesie

piszę maial do jakiejkolwiek zagranicznej firmy na jakikolwiek temat - maks 2 dni i mam odpowiedź, problemy załatwione, wątpliwości rozwiane a jeszcze zanim dostanę odpowiedź to automatyczny email mi przyjdzie, że request mają w systemie i wiadomość dostarczona prawidłowo

a w polsce? XD w polsce jak w lesie, NIC się nie dowiesz przez email, na ŻADNE pytania ci nie odpowiedzą a formularze kontaktowe na stronach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1:
przeciętny mieszkaniec zachodu: "jadę do Polski, to bezpieczny kraj w którym dziewczyny mogą chodzić po mieście o 2 w nocy"
po obejrzeniu reklamy: "o k… jednak nie"
  • Odpowiedz
polskie ministerstwo bodajże turystyki, do kampanii promującej nasz kraj zaangażowało jakiegoś czarnoskórego koszykarza, który ma matkę z Polki i ojca Afrykańczyka


Duża kampania wyborcza - > duża agencja -> duża agencja, to w dużym mieście -> duże miasto, to ludzie z dużego miasta którzy:

Wielu Polaków, zwłaszcza polskich kobiet, ma najwidoczniej jakiś kompleks niższości względem przysłowiowego Zachodu.


@Kopytnik_1: mam nadzieję, że wyjaśniłem. Patusy za granicą nie mają tego kompleksu. A
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qeti: To akurat nieprawda. Znałam faceta, który robił na warszawskich budowach jako kierownik budowy. Tylko on cokolwiek ogarniał. Kiedyś wpadła kontrola i okazało się, że miał sfałszowane uprawnienia. Nie miał nawet matury. Deweloper dużo zapłacił, żeby mu urzędnicy wyrobili prawdziwe świadectwa i uprawnienia. 100% legitne. Załatwili to w miesiąc. :)
  • Odpowiedz
Jeżeli się nie mylę to obecnie aby zdobyć uprawnienia budowlane trzeba mieć wyższe wykształcenie.


@Waradin: No i w czym problem? Uczelnia za kopertę daje ci wyższe wykształcenie. Wszystko kopertami.
  • Odpowiedz
Kwintesencją Polski jest deweloper na dopłatach, landord wynajmujący wam mieszkanie i płacący 12,5% podatku od wynajmu, zatrudniony na fikcyjnym jdg na ryczałcie oraz najbogatsze 0,5% na fundacjach rodzinnych. Wy etatowcy i cała reszta płacą podatki jesteście od tego żeby zakładać wam chomąto i utrzymywać służbę zdrowia, górników oraz oczywiście tych uprzywilejowanych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
Xianist - Kwintesencją Polski jest deweloper na dopłatach, landord wynajmujący wam mi...

źródło: biedakirobaki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xianist: ładnie idzie napuszczanie biednych na średniaków widzę,
tyle to dostaje co miesiąc osoba z 2-ką dzieci
tyle płacisz miesięcznie za pokój w top5 landlordowi
10x tyle bierze pośrednik za otwarcie drzwi
o 100x tyle wzrosło mieszkanie w ostatnie kilka parę lat
ale największym problemem jest, że ktoś kto płaci 2184zł miesięcznie raz w roku zapłaci 1600zł mniej
arnoldinho71 - @Xianist: ładnie idzie napuszczanie biednych na średniaków widzę, 
tyl...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Xianist:
I ile ten bogacz programista lat pełnej pensji musi odkładać żeby kupić mieszkanie 70m dla rodziny w wawa?
No właśnie xD
Poza tym byłem z tym panem w pokoju, był w nim też UoPiarz z minimalną i miał bekę że płaci 200zł zaliczki na PIT, 300zł na NFZ i ma taki sam dostęp do wszystkiego jak frajerzy co płacą po 15 tysięcy xDDDD
  • Odpowiedz