✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiem wam, że już mi koło tylko lata czy #rozowepaski się puszczają, mają ons/fwb, bo i tak jestem już w takim wieku gdzie nie mam szans na 20-latkę, a starej 30-plus-latki po przejściach to ja nie chce (bo niby czemu miałbym chcieć skoro sam jestem prawiczkiem?). Złapałem się na tym, że tak jest, gdy zauważyłem, że coraz rzadziej odwiedzam incelskie tagi, a gdy już na nie
Powiem wam, że już mi koło tylko lata czy #rozowepaski się puszczają, mają ons/fwb, bo i tak jestem już w takim wieku gdzie nie mam szans na 20-latkę, a starej 30-plus-latki po przejściach to ja nie chce (bo niby czemu miałbym chcieć skoro sam jestem prawiczkiem?). Złapałem się na tym, że tak jest, gdy zauważyłem, że coraz rzadziej odwiedzam incelskie tagi, a gdy już na nie






























źródło: temp_file1790358690314430204
Pobierz