JAKI jest sens mieszkania w europie krajach typu polska,niemcy pomiedzy listopadem a marcem?
Pytam powaznie, jakie zalety?

z wad:
-Dzien krotki, 8-15 masz to slonce nad horyzontem jesli nie ma chmur xdd
-Dzien zimny ze musisz chodzic otulony w ciuchach grubych,tracisz wiecej czasu na ubieranie sie i rozbieranie,
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: brzmi jakbyś był singlem i to takim niezbyt dojrzałym ¯\(ツ)/¯ większość ludzi siedzi tam gdzie ma pracę, rodzinę i majątek, a to czy w tym okresie jest co robić, to zależy od Ciebie. Trzeba mieć po prostu chęci i może trochę pieniędzy, ale bez przesady, po prostu, żeby nie żyć od 1 do 1. Ludzie jeżdżą na narty, chodzą po górach, zapisują się na kursy gotowania, tańca, jest tego
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: IMO zalety:
+ Przyjemna pora do oglądania wszelkiej maści filmów czy seriali na tv czy projektorze. Szybko robi się ciemno, więc warunki są idealne w przeciwieństwie do np. lata.
+ Piękna sceneria gdy jest śnieg, klimatyczne spacery gdy jest mgła czy nawet deszcz
+ Prawie cały czas coś się dzieje. Listopad: Wszystkich Świętych & 11 Listopada. Grudzień: świąteczno-noworoczny czas. Styczeń: czas noworocznych postanowień. Luty: krótki miesiąc, walentynki, pierwsze oznaki wiosny często
  • Odpowiedz
@lhotse89: ja zawsze jak chcę tak zmienić pas jak Audi to długo wcześniej włączam kierunek i daję szansę aby z kierowcy auta wyszedł ten potencjalny burak-cebulak, aby miał czas i miejsce przyspieszyć i mnie zablokowac,

raz na te 20 razy ktoś tak zrobi, wtedy się ostentacyjnie na niego gapię i kisnę z tego jak on udaje, że mnie nie widzi i tępo patrzy na auto 2 metry przed im :D
  • Odpowiedz
@Estelauf: Też się golę na dwudniowy, mam starsza z wymiennymi koncowkami i 360 pro z regulowana i wskaznikiem baterii. Obie spoko, ale używam nowej z wymiennymi końcówkami, bo pasują xD Ta regulowana mi zostawia kłaki w niektórych miejscach, albo czasem jak za mocno docisne to dziure robi. Zwykłego oneblade polecam, co do pro 360 to nie wiem.
  • Odpowiedz
Polecam DIETE KETO, z automatu 95% rzeczy w supermarkecie staje sie scierwem niejadalnym.

Przy okazji jakakolwiek przyjemność z życia się eliminuje, a dla znajomych stajesz się dziwakiem który odmawia spróbowania ciasta które ktoś specjalnie na imprezę przygotowywał 4 godziny.

#keto #odchudzanie #zywnosc #zdrowie #medycyna #alergia #takaprawda #heheszki #pdk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: problem z hejtem na keto jest taki, ze jak ktos byl gruby, mial jakies choroby zwiazane z metabolizmem, mial k-------e laknienie po zwyklym jedzeniu i schudl 20kg nadmiarowych bedzi3 ją polecał

A normictwo ktoremu wszystko w genach przyszlo latwo, bedzie pisało jakie to tragiczne jest jedz3nie tluszczy.

Kazdemu wedle potrzeb, ale triggeruje mnie jak zlatuja sie jakies dzieci po 25 lat i gadaja jakie to keto glupie, a jak
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: robią to sobie na własne życzenie. czytałem na r/ForeverAloneWomen (heh) że tyle ich jest samotnych bo pierwszy raz w historii mają wybór czy chcą się wiązać i chłopy muszą mieć cechy które są dla nich pożądane. a to było w kontekscie żalenia się na samotność. inna zbliżała się do 50. i wstydziła się, że nie miała nigdy romantycznego związku z chłopakiem. nie męża, nie wsparcia w życiu od
  • Odpowiedz
Instrukcja jak dostać bordo na wykopie
1. Dodaj znalezisko z domeny rmf.fm
2. Poczekaj 24h
3. Profit

Znaleziska z RMF FM wchodzą na główną już z około 40 wykopami i ca. 5 komentarzami. Znaleziska z innych stron żeby wejść na główną muszą mieć minimum 100-130 wykopów i co najmniej kilkanaście/kilkadziesiąt komentarzy.
WykopX - Instrukcja jak dostać bordo na wykopie
1. Dodaj znalezisko z domeny rmf.fm
2...

źródło: temp_file4528916157649338858

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1:
Kobiety - nie one zbudowały ten kraj. Od samiutkich początków plemiennych księstw, po niepodległość.

A teraz mają większą władzę i przywileje niż mężczyźni.

Wpadłaś z mokebe? Nie ma problemu, społeczeństwo czyli faceci dadzą Ci mieszkanie socjalne, rodzinne, 800 plusy, emeryturę "matkową", niższy wiek emerytalny i szerszy dostęp do m-wordow prosto z granicy świeżo
  • Odpowiedz