Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0

#jezykpolski #jezykangielski #heheszki #oswiadczenie #takaprawda
Byłem ostatnio w Polsce u znajomych i zaskoczyło mnie to, jak wielu Polaków wtrąca w swoje wypowiedzi angielskie słowa tak z doopy, czasem nawet nie znając ich znaczenia/sensu czy wymowy, kiedy to sam używam tylko polskiego jak mówię po polsku bo to piękny i bogaty język ¯\(ツ)/¯ Dotarło do mnie, że ja jako syn emigranta urodzony i
Byłem ostatnio w Polsce u znajomych i zaskoczyło mnie to, jak wielu Polaków wtrąca w swoje wypowiedzi angielskie słowa tak z doopy, czasem nawet nie znając ich znaczenia/sensu czy wymowy, kiedy to sam używam tylko polskiego jak mówię po polsku bo to piękny i bogaty język ¯\(ツ)/¯ Dotarło do mnie, że ja jako syn emigranta urodzony i
źródło: 1945
Pobierz@Scooby_Dawg dużo masz takich urojeń?
- 7
Randkowanie to dla mężczyzny upokarzający rytuał, nie rozumiem jak samiec może w czymś takim brać udział. Nawet pomijając finanse i tracenie pieniędzy.....sam fakt, że chcesz POROZMAWIAĆ z obcą babą i pytać o jej gusta, interesować się opinią na jakikolwiek temat...a często wszystko kończy się stosunkiem, oczywiście z zabezpieczeniem, a więc marnujesz nasienie, które powinieneś przeznaczyć na spłodzenie syna....Randka, na każdym etapie i od samego początku, jest obrzydliwością w oczach Boga. Nie poniżaj
- 2
@sberatel: moim psychiatrą jest Jezus Chrystus, a za sprawą codziennej terapii Różańcem czuję się doskonale
Obowiązkiem mężczyzny jest troszczyć się o jak najwyższy poziom testosteronu. Randki i obcowanie z jakimiś losowymi kananejkami tenże testosteron drastycznie obniżają.
Obowiązkiem mężczyzny jest troszczyć się o jak najwyższy poziom testosteronu. Randki i obcowanie z jakimiś losowymi kananejkami tenże testosteron drastycznie obniżają.
@Zopyross: No, a chciałbyś przekazać nasienie w czasie dni płodnych jakiejś kobitce, która się może po miesiącu okazać psychiczna mocno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej planuje się rodzinę po pewnym etapie poznania się już.
Raczej planuje się rodzinę po pewnym etapie poznania się już.
S---------a w Teksasie. Jedna osoba zginęła, dziewięć zostało rannych
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/akcja-sluzb-w-teksasie-mezczyzna-otworzyl-ogien-jest-wielu-rannych/504mjnz,79cfc278
Prawo do posiadania broni w Teksasie jest jednym z najbardziej liberalnych w Stanach Zjednoczonych. Pełnoletni mieszkańcy stanu (od 21. roku życia) mogą legalnie nosić b--ń w miejscach publicznych oraz kupować ją bez konieczności rejestracji, posiadania specjalnej licencji czy przechodzenia testów.
I
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/akcja-sluzb-w-teksasie-mezczyzna-otworzyl-ogien-jest-wielu-rannych/504mjnz,79cfc278
Prawo do posiadania broni w Teksasie jest jednym z najbardziej liberalnych w Stanach Zjednoczonych. Pełnoletni mieszkańcy stanu (od 21. roku życia) mogą legalnie nosić b--ń w miejscach publicznych oraz kupować ją bez konieczności rejestracji, posiadania specjalnej licencji czy przechodzenia testów.
I
I co tylu ludzi z bronią i nikt go nie zastrzelił tylko dopiero policja ?? Jak to ma sie do tego co twierdza wyznawcy posiadania broni ?
@MistrzKowalski: Fajnie wyciągnięte wnioski. Nie znamy na ten moment pełnego przebiegu tej strzelaniny oprócz tego, że gościa gonili po południu Midland gdzie natrafił na SWAT*. Nie ma nic gdzie zaczął strzelać, gdzie i jak się poruszał, itp. Tak samo widzę na mapach, że
źródło: Clipboard_06-12-2026_01
PobierzPrawda nie pasuje do tezy to się usuwanie zaczęło xD
- 7
Dziś słuchałem rozmowy dwóch normików z pracy. To są koledzy z klasy, ze szkoły i rozmawiali o jakimś ich koledze, który się powiesił.
Nie zgadniecie jakie argumenty dawali, że nie powinien tego robić, bo nie dowierzali, że chłop bohatyrnął( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy to był "przecież to był taki przystojny chłop, zawsze przypakowany, wysportowany".
Drugi to był
Nie zgadniecie jakie argumenty dawali, że nie powinien tego robić, bo nie dowierzali, że chłop bohatyrnął( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy to był "przecież to był taki przystojny chłop, zawsze przypakowany, wysportowany".
Drugi to był
PAJETY... kilka dekad temu piersze dorwali sie jak malpy do ULTRA SONOGRAFU, i mordowali plody dziewczynek, tworzac fale nadwyzki chlopow w swoim gowno kraju, a teraz Dorwali sie komputera i klawiatury i mecza inne narody!
Dosłownie zalali cały internet. Wszystkie fora anglojęzyczne, które kiedyś służyły pomocą, czy nawet były jedynie formą rozrywki zostały przejęte przez nich. Rage baity, engagement baity, AI slop na social mediach i materiały stworzone w celu monetyzacji najtańszym
Dosłownie zalali cały internet. Wszystkie fora anglojęzyczne, które kiedyś służyły pomocą, czy nawet były jedynie formą rozrywki zostały przejęte przez nich. Rage baity, engagement baity, AI slop na social mediach i materiały stworzone w celu monetyzacji najtańszym
✨️ Mity o macierzyństwie a kariera kobiet Ⓘ
Jednym z największych mitów dlaczego kobiety nie chcą mieć dzieci to "bo nie mogą zrobić kariery", "luka w CV", "wyjęte z rynku pracy". No to zastnówmy się gdzie one zazwyczaj mogą zrobić karierę hmm? Biedronka nie, w urzędzie też nie, to może te słynne #korpo? Otóż tak się składa, że w każdym korpo w jakim byłem to babka po powrocie miała zapewnione
Jednym z największych mitów dlaczego kobiety nie chcą mieć dzieci to "bo nie mogą zrobić kariery", "luka w CV", "wyjęte z rynku pracy". No to zastnówmy się gdzie one zazwyczaj mogą zrobić karierę hmm? Biedronka nie, w urzędzie też nie, to może te słynne #korpo? Otóż tak się składa, że w każdym korpo w jakim byłem to babka po powrocie miała zapewnione
źródło: link_1601015141x6Ck4jBECubs4FOEtNouGH
Pobierz@mirko_anonim: kolejny wątek o niezrozumieniu procesu pod słowem „kariera”. Jakoby karierę miał tylko Lewandowski a reszta tylko wegetuje. Ta przytoczona kariera nie musi oznaczać bycia sławnym na cały świat a zdobycie samodzielności. Kobieta chce mieć COKOLWIEK w CV niż kilka lat spędzonych jako zawód żona/matka i być uzależniona ekonomicznie od męża i gdy nadejdzie rozwód to być z ręką w nocniku. Sam siedziałeś w korpo jako smalec alfa, więc gdzieś
@mirko_anonim: a która kariera "męska" jest warta więcej od kariery "damskiej"? Kariera to kariera, chodzi o ciągłość zatrudnienia, możliwości zatrudnienia później, brak luk w CV. Praca jest od tego, żeby zarabiać pieniądze, nieważne czy robisz to w żabce czy na budowie. A prawda jest taka, że urodzenie dziecka często oznacza dla kobiety lukę w CV. Znam trochę dziewczyn, które po powrocie z macierzyńskiego dostały wypowiedzenie. Kto bierze urlopy chorobowe jak
źródło: 1000018539
Pobierz- 164
#mecz Liczba bramek na tym #mundial strzelonych przez piłkarzy z poszczególnych lig:
#premierleague - 0
#bundesliga - 0
#laliga - 0
#seriea - 0
#ekstraklasa - 0
#premierleague - 0
#bundesliga - 0
#laliga - 0
#seriea - 0
#ekstraklasa - 0
Gothic - cudowna polska gra zrimejkowana przez katalończyków (hiszp. polacos).
der hexer (pol. wiedźmak) - niegrywalne niemieckie g---o.
#gothic #wiedzmin #takaprawda
der hexer (pol. wiedźmak) - niegrywalne niemieckie g---o.
#gothic #wiedzmin #takaprawda
Pan Selekcjoner Jerzy Brzęczek zwolniony tylko dlatego że nie podobał się "mejwenom" z Kanału Bekowego i Lewusowi, który milczał i robił dziwne miny w wywiadzie dla TVP Sport po jednym z meczów. Gdyby zadaniowiec Wujas nie został odsunięty od prowadzenia kadry w 2021 roku to teraz prawdopodobnie jechalibyśmy na mundial po medal.
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #takaprawda
#mecz #reprezentacja #kanalsportowy #takaprawda
źródło: comment_1669136529EMV2rMiJJfWFbsK6hCCGNR
Pobierz@Tymczas0wy: Grali brzydki football. Ja chcę pkt, ale też stylu. Przypominam Ci, że piłka nożna to sport, który wymyślono dla rozrywki. Dlaczego inne reprezentację mogą mieć jedno i drugie, a my mamy się zadowalać tylko półsrodkiem?
- 1
Niby #heheszki troche #takaprawda .Świadectwo z "czerwonym paskiem" moge sobie obejrzeć jedynie na internecie, ale ja nie o tym dziś chciałem.
Czaicie że to jest biało czerwony pasek od naszych barw naradowych.
Więc czemu mówicie na to świadectwo z czerwonym paskiem
DE BI LE (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Czaicie że to jest biało czerwony pasek od naszych barw naradowych.
Więc czemu mówicie na to świadectwo z czerwonym paskiem
DE BI LE (╯°□°)╯︵ ┻━┻
źródło: image_2026-06-11_140816704
Pobierz@Frygus96: Mówią o innym świadectwie
źródło: 485dbd97-5042-4a83-8de9-ce16d2ce3464
Pobierz- 10
Tygodniowe wyplaty to jednak swietna rzecz jest, W Uk np czyli jednej z stolic finansowych swiata to rozumieja i mozna co tydzien dokupywac cos na gieldzie!
A nie czekac na ten jeden dzien w miesiacu jak przyjdzie przelew,
Dzieki temu szybciej i mocniej kapital moze pracowac.
Ja 3 tygodniowe wplywy na konto reinwestuje a ostatni przelew zostawiam se na oplaty, i konto jest puste po oplaceniu rachunkow wiec nic nie lezy i
A nie czekac na ten jeden dzien w miesiacu jak przyjdzie przelew,
Dzieki temu szybciej i mocniej kapital moze pracowac.
Ja 3 tygodniowe wplywy na konto reinwestuje a ostatni przelew zostawiam se na oplaty, i konto jest puste po oplaceniu rachunkow wiec nic nie lezy i
@adamsowaanon: w Polsce nie ma kultury inwestycyjnej. Najważniejsze, żeby była zdolność kredytowa pod kolejną hipotekę na kurnik inwestycyjny a.k.a. betonowe złoto
@adamsowaanon: w UK tygodniowe wypłaty mają zazwyczaj w śmieciowych pracach na godzinówkach typu restauracje i sprzątanie, czyli ci którzy o inwestowaniu raczej za wiele nie myślą, bo nie mają za co. Praktycznie każdy na etacie ma płacone co miesiąc.
Wnerwia mnie to że wszystko musi mieć aplikacje, i z każdej strony tylko nagabują żeby coś aktualizować, odkładać kolejną aplikację,
A w wypizdzac z tą technologią, OUT,
Tylko najbardziej niezbędna w reszta wypad.
Zero powiadomień, Święty spokój,
Nawet tego geja z filmu poniekąd rozumiem
A w wypizdzac z tą technologią, OUT,
Tylko najbardziej niezbędna w reszta wypad.
Zero powiadomień, Święty spokój,
Nawet tego geja z filmu poniekąd rozumiem

@adamsowaanon: teraz na dodatek wszędzie w----------ą AI I boty na czacie, boty na infolinii
- 0
teraz na dodatek wszędzie w----------ą AI I boty na czacie, boty na infolinii
@Catmmando: ja KATEGORYCZNIE odmawiam rozmowy z błotem, mówię mu dawaj mi człowieka, tylko nie hindusa z Indii b--ń boże
Dzień Saskiej Kępy: artyści mieszkali tu, intelektualiści, zielono i bogato, piękne życie bez trosk, międzynarodowo.
Dzień Ursusa: hurr durr robotnicza tożsamość. My tu traktory budowali. Muwi się W a nie Na Ursusie. Pociągi my wykolejali. RO-BO-TNI-CY. Samo się nic nie zrobi. BIEDA BIEDA BIEDA.
#warszawa #ursus #takaprawda
Dzień Ursusa: hurr durr robotnicza tożsamość. My tu traktory budowali. Muwi się W a nie Na Ursusie. Pociągi my wykolejali. RO-BO-TNI-CY. Samo się nic nie zrobi. BIEDA BIEDA BIEDA.
#warszawa #ursus #takaprawda
@CrokusYounghand: typowe madrości wykopka
źródło: 011
Pobierz


























Żeby nie wypaść z kontekstu, te pieniądze auta i zegarki dla poklasku, to w pewnych miejscach nic nie znaczy, dla was to bogactwo a tutaj to bieda, ziemia oj ziemia, kochane połacie i las. Stać mnie na lambo, z resztą, moi sąsiedzi nie kupują tego gówna tylko Brytyjskie Aston Martin i to robi robotę :D ciche z pazurem ale grzecznie,
źródło: 1656
Pobierz