Cześć,

Zaczynam robić research w celu zakupu nowego roweru. Moja uwagę głównie przykuła Orbea, jednak patrząc na różnice w cenie i takiej samej klasy sprzęt Canyon bije ją na głowę.

Canyon CF SL8

Orbea
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Parseval: Orbea jest spoko, pochowane kable - więc wygląda czyściej i (o ile nie zmienili to) dożywotnia gwarancja na ramy + crash replacement. Mają też fajny program malowania na życzenie.

Na plus canyona - ta sztyca jest fajna. Mamy mały fanklub na mirko.
  • Odpowiedz
#triathlon #szosa #bieganie
Jeśli jeszcze ktoś pamieta to zadeklarowałem w debiutanckim sezonie tri zrobić 3 zawody - 1/8, 1/4, 1/2
O 1/8 już wspomniałem, 1:13
Dzisiaj zrobiłem 1/4, czułem sie dużo lepiej i pewniej niż na 1/8 i miałem czas 2:09
Została 1/2 a tego sie już trochę cykam xd
Widzę sie z kimś w Wolsztynie ?
Piechun - #triathlon #szosa #bieganie 
Jeśli jeszcze ktoś pamieta to zadeklarowałem w...

źródło: comment_1658677885tQHYPzuuiBDjdEoWkzQ3qY.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Triathlete1987: @maciup88: @futrzakos: jest to niedomierzone koło z pływaniem w rzece, co mnie cieszy to srednia rowerem 239 W NP i 4:24 w biegu. Czasy mnie tak nie ekscytują jak ukończenie i to w pierwszej połowie stawki, gdzie równo rok temu w lipcu kupiłem szosę i zacząłem jeździć na rowerze xd
  • Odpowiedz
  • 2
@majk_emigrant: To teraz już muszę ta 1/2 zrobić, bardziej nastawiam się na spokojne ukończenie niż walkę o jakiś czas ale już dwa razy tak mówiłem xd
Jako ciekawostkę dodam ze trenuje z planami do triathlonu matta fitzgeralda (legendarna książka podobno xd) i wybrałem 1/2 IM poziom 5… 4 dni w tyg dwa treningi dziennie, 1 zakładka i raz jeden trening (zazwyczaj mocny interwał biegowy), 1 dzień wolny. Plan trwa 20
  • Odpowiedz
via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
590 861 + 100 = 590 961

Stworzone walcem samego Abrachanioła anioła Michała, gładkie jak lico dziewicy Julietyy Panny: Dalikowskie Asfalty. Proste, płaskie, piękne i czasem zarzucone gównem różnego rodzaju jak wszystko co boskie .

#rowerowyrownik #rower #szosa #100km #ruszlodz

Skrypt | Statystyki
solimoes - 590 861 + 100 = 590 961

Stworzone walcem samego Abrachanioła anioła Micha...

źródło: comment_1658673052e4kwcZlQQynGLNwpIkgHRt.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@solimoes Dzisiaj znałazlem 3 kilometry nowego, jeszcze nie oddanego do użytku asfaltu. Było fajnie ( ͡ ͜ʖ ͡). Ale potem dla równowagi wytrzepała mnie kostka brukowa ( _).
  • Odpowiedz
Jaki trenażer polecicie na początek przygody z kreceniem w domu? Myślałem żeby od razu kupić direct drive i wydać trochę więcej ale nie wiem czy mi się to nie znudzi, w grę wchodzi coś pokroju wahoo kick core #szosa #trenazer #wahoo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ntesla: nie baw się w półśrodki, ew. poszukaj wypożyczalni w okolicy. Spodoba Ci się to kupisz sobie swojego DD, nie spodoba Ci się to będziesz w plecy tylko okres wypożyczenia i nie będziesz musiał się bujać ze sprzedaż jakiejś rolki. Zresztą jazda na Dd to całkiem inna bajka, w zwykłym jak.cisniesz to opona się w końcu uślizguje, guma śmierdzi, same minusy. Piszę Ci to jako użytkownik najpierw zwykłego trenażera Elite
  • Odpowiedz
@Ntesla: wszystko się rozchodzi o to ile watów jesteś w stanie wykręcić i czy zależy Ci np na łatwym przenoszeniu trenażera. Kick Core np nie ma rączki i przenoszenie tego klocka to spory problem, ja mam na to wywalone bo jak wstawię trenażer w październiku to złożę go dopiero na koniec marca.
  • Odpowiedz
via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
588 557 + 115 = 588 672

Odprawić drożdżówkarzy nad morze :).
Pobudka o 3:30, nakarmić sierściuchy i zbieramy się z różowym na spotkanie @cherrycoke2l, @Dewastators, @wspodnicynamtb, @krzysiekdw, niektórzy mają w planach pocisnąć nad morze z Wrocka (lub ile się da :)).
Jesteśmy umówieni przy Wrocławskim Welodromie, ekipa dojeżdża na 4:40, witamy się bez zatrzymywania i dołączamy do śpiochów ;). Staram się dać trochę koła, przed
uysy - 588 557 + 115 = 588 672

Odprawić drożdżówkarzy nad morze :).
Pobudka o 3:30,...

źródło: comment_1658651247stO7cAELoJpbHW9a58lRYb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rower

Mam piękna #szosa od #kogamiyata
Ma już trochę na karku, miejscami jest przerysowana. Nie przeszkadza mi to ale zastanawiam się nad pomalowaniem jej.

Dobry pomysł czy zostawić oryginalne malowanie i się flexowac ze to koga?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem, na którym poległo już trzech mechaników. PO PRZEŁOŻENIU RAMY na karbonową napęd na małej zębatce jest cichy a na blacie działa jak maszynka do mielenia. Przerzutki wyregulowane poprawnie, nowy łańcuch, hak prosty, cały osprzęt ma 2k przebiegu. Jakieś pomysły?
#szosa #rower
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Braci rowerowa z #szosa #rower #katowice
Jakie są przyjazne rowerowo miejscówki w Katowicach?
Chodzi o kawiarnie/restauracje z klimatem gdzie można usiąść na zewnątrz bo dłuższej jeździe, odpocząć i zjeść coś konkretnego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach