Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
Wczorajszy night riding na #szosa
źródło: comment_1658479615Ig6TWnxljGnkIyQzBd8iOP.jpg
Pobierz580 213 + 210 = 580 423
Moje pierwsze 200km poszło łatwiej niż się spodziewałem:) najważniejsza jest jednak głowa, picie i regularne jedzenie. Potem to już z górki;)
#rowerowyrownik #szosa
Skrypt | Statystyki
Moje pierwsze 200km poszło łatwiej niż się spodziewałem:) najważniejsza jest jednak głowa, picie i regularne jedzenie. Potem to już z górki;)
#rowerowyrownik #szosa
Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1658477683jXf260tl6mxehl7dIKdeDx.jpg
Pobierz- 5
@iverus: srednia 27 xD ja takiej nie zrobie nawet na 30 km xD gratki
579 444 + 42 = 579 486
Tak w pewnym momencie zaczęło lać, że aż poczułem że żyje, a w sumie to lubię nawet jeździć w deszczu.
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
Tak w pewnym momencie zaczęło lać, że aż poczułem że żyje, a w sumie to lubię nawet jeździć w deszczu.
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1658433187IrBTIt5duZ7e4IZjPEelYm.jpg
Pobierz- 1
@veracholera: ale doczyścić później rower... to jest najgorsze.
- 1
@veracholera: ja też lubię jeździć w deszczu nawet, ale musi być ciepło! na tds jak po ulewie w nocy było 7 stopni to żadna przyjemność
konto usunięte via Android
- 3
@PanJanuszTrzeci @wspodnicynamtb współpracuje z jakimś fajnym brandem z Polski, może ona coś doradzi
konto usunięte via Android
- 2
@PanJanuszTrzeci Kierowniczka od JackPack
- 4
No to tag #wykoptribanclub powoli nieaktualny. Decathlon zwija podmarke triban, beda teraz van rysely i riversidy. #szosa #rower
źródło: comment_1658432066lUpivIMfC16edHgDuwTsS1.jpg
Pobierz@vava22: Trochę zaskakując ubicie Tribana. Zawsze był u nich top van Rysel, mid triban a riverside to bardziej chyba trekking/miejski
@vava22: Sam jestem ciekaw. Ogólnie można było ostatnio zauważyć, że coraz więcej ciuchów rebranduja z Tribana na właśnie van rysela. Coś takiego już kiedyś robili z btwinem
#szosa cóż to było za piekielnie gorące popołudnie
źródło: comment_1658428055vt0eTSzVwg7bV5oNF7TCws.jpg
Pobierz- 2
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@acars: Solden
Hej mirasy, jakie grubsze opony od seryjnych polecacie do #tribanrc120? Kolejny raz po miejskiej jeździe pękła dętka i chciałbym mocniejsze opony założyć, by w razie czego dały radę. Obecnie mam oryginały. No i żeby były w przyziemnych cenach. #wykoptribanclub #szosa #gravel
- 1
To normalne, że pedały są tak dokręcone przez serwisantów, że za cholere nie można ich odkręcić, kręcąc w dobrą stronę?
Jakieś porady jak to ogarnąć domowymi sposobami? xD
#szosa
Jakieś porady jak to ogarnąć domowymi sposobami? xD
#szosa
Komentarz usunięty przez autora
@Rizzo: polecam te metode https://youtu.be/qTtxoheAG10?t=71
- 4
@dokad_idziesz: ale roweru nie ukradli?
- 0
- 0
@Arturrow: Kup odpowiedni klucz pod centerlocka :D
@Arturrow: @guru8: +1, zmieniałem na CL i tarcze shimano rt64 przyszły z nakrętkami oversized z koronką do zakręcania po zewnątrznej stronie. Pasował klucz do zew misek supportu shimano. (miałem akurat bbt-9)
PS. Są 3 rodzaje nakrętek w shimano. Normalne, pasuje klucz od kaset, oversized pod osie 15mm z wypustkami wew, pasuje jakis rzadki klucz osobno pod to. I ten co u mnie, oversized z wypustkami na zewnątrz.
PS. Są 3 rodzaje nakrętek w shimano. Normalne, pasuje klucz od kaset, oversized pod osie 15mm z wypustkami wew, pasuje jakis rzadki klucz osobno pod to. I ten co u mnie, oversized z wypustkami na zewnątrz.
- 0
- 2
Byłby ktoś z mirko chętny w przyszłym tygodniu na jakieś tripy rowerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę takie 100-200km spokojnym tempem (mimo, że moja życiówka to 150km xD) Zbiórka mogłaby być w #katowice albo w okolicach np. #chorzow #rybnik #mikolow lub jeszcze gdzie indziej, kwestia dogadania się. (✌ ゚ ∀ ゚)☞ #slask #rower
- 3
@Zevis: ta jak się wkręciła :D
@tylkodobregeesy: crank brothers m19
@tylkodobregeesy: Topeak Hexus
- 0
@maciup88: u mnie jest sporo miejsca. Szosa stoi bo z kolanami problem, I chce coś bardziej rekreacyjnego gdzie wjadę w las. Nie zależy mi na osiągach, z 35c wejdzie bez problemu u mnie
- 0
#rower #serwis #mtb #szosa #gravel
mirasy mam pytanie odnośnie konserwacji i czyszczenia napędu opartego o hollowtech II oraz przedniego amortyzatora. w przypadku amora poza przetarciem zwilzoną scierką lub szczoteczką do zębów goleni i uszczelek stosować potem jakiś smar na uszczelki i golenie? czy brunox do amorów jest dobrą opcją?
a w przypadku supportu na hollowtech II - kiedy najlepiej czyścić mechanizmy? czy
mirasy mam pytanie odnośnie konserwacji i czyszczenia napędu opartego o hollowtech II oraz przedniego amortyzatora. w przypadku amora poza przetarciem zwilzoną scierką lub szczoteczką do zębów goleni i uszczelek stosować potem jakiś smar na uszczelki i golenie? czy brunox do amorów jest dobrą opcją?
a w przypadku supportu na hollowtech II - kiedy najlepiej czyścić mechanizmy? czy
@lktr1: na wytarty do sucha goleń psiknąć brunoxem i "powciskać" go. Na spokojnie taka operacja starczy. Hollowtecha jeśli zaczyna chrzęścić, tutaj uwaga. Najlepiej sprawdzać na rozkutym łańcuchu bo często nasze odczucia że support krykla, strzela, zgrzyta są przez łańcuch :]
- 1
a samą zdemontowaną korbę z osią zintegrowana - samą oś i otwór przez który przechodzi
@lktr1: Jeżeli już z jakiegoś powodu jest zdemontowana to myjesz ze starego smaru i dajesz nowy. To szczelny układ i nic do środka nie włazi a smar jest tam tylko aby łatwiej było to zmontować, zabezpieczyć połączenie stal-alu, ew. stal przed wilgocią. Nie ma powodu aby to okresowo rozbierać, może chodzić latami bez żadnej szczególnej
- 1
Była sobie #szosa
Karbonium chyba naruszone :(((
Karbonium chyba naruszone :(((
źródło: comment_1658350504xG4B5cBGAYcTwcAKJ6Laiq.jpg
Pobierz





























Katowice -> Kraków -> Rzeszów -> Sandomierz
Szlak wiślany + Green Velo
Fajnie,
źródło: comment_1658486843KALXAojCRInzGOs9NjqEBS.jpg
PobierzChłop szedł a autobus mówił mu jak ma się czuć