Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Szukałem informacji o jakichś łatwych ale dłuższych trasach rowerowych w #warszawa i było całkiem dużo wpisów o drodze do Góry Kalwarii ewentualnie o trasie na Gassy.
Chciałem wybrać się tam z kumplem, ale niestety będę skazany tylko na siebie. Ktoś ma może zapisaną trasę w strava i mógłby się nią podzielić? :) Chcę przejechać jakieś 50-60km zaczynając z okolic Czerniakowskiej/Wilanowa :)
#szosa
Chciałem wybrać się tam z kumplem, ale niestety będę skazany tylko na siebie. Ktoś ma może zapisaną trasę w strava i mógłby się nią podzielić? :) Chcę przejechać jakieś 50-60km zaczynając z okolic Czerniakowskiej/Wilanowa :)
#szosa
- 2
@rekinator9000: @Fraagles: byłem dzisiaj i nawet na pasach dostałem komplement że mam ładny rower (。◕‿‿◕。)
Sama trasa rzeczywiście spokojna, naprawdę mało samochodów. Za to w Warszawie na ścieżkach rowerowych korki po kilkanaście osób :)
Dużo ludzi się pozdrawia, ale przy takim ruchu musiałbym ciągle trzymać podniesioną rękę, żeby za każdym razem to ogarnąć xD
Sama trasa rzeczywiście spokojna, naprawdę mało samochodów. Za to w Warszawie na ścieżkach rowerowych korki po kilkanaście osób :)
Dużo ludzi się pozdrawia, ale przy takim ruchu musiałbym ciągle trzymać podniesioną rękę, żeby za każdym razem to ogarnąć xD
źródło: comment_16591222782iGUWjpYneCyiUwkmHnDgd.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 3
@kojos: nie ma sensu wrzucanie 25, teraz nawet w czasówkach ludzie pchają 28-30mm.
@veracholera: By być lepiej widocznym dla aut z naprzeciwka, czy dla aut wlaczajacych sie do ruchu. ten sam powod z jakiego auta jeżdżą w dzień ze światłami.
@veracholera: to mial dupna lampkę. Nie kazda lampka daje Ci cos w dzień. Do jazdy w dzień są lampki ,e swiatlem rozproszonym i mocnym. Nie oślepiają, a są widoczne nawet z 800-1000m jako migajacy punkt. Jest to duzo wczesniej niz zobaczysz rowerzystę.
Jezdze z lampka pozycyjna z przodu. Jest duzo mniej przypalow od strony kierowcow typu wyprzedzanie na 3 czy wymuszeń. Choć i tak ostatnio ktos coś odwali za kazdym
Jezdze z lampka pozycyjna z przodu. Jest duzo mniej przypalow od strony kierowcow typu wyprzedzanie na 3 czy wymuszeń. Choć i tak ostatnio ktos coś odwali za kazdym
- 5
@van_der_bike: zjechac so boku? chyba na srodek :) dzis sie zagapilem i pozwolilem jednemu przejechac jak z naprzeciwka jechal samochod i minal mnie na moze 10cm...
- 1
@van_der_bike: tak, widzieliśmy :). Trochę mało lumenów w Magene, ciekawe ile Bryton będzie miał, chętnie zwiększyłbym swoje bezpieczeństwo na szosie, może na Mikołaja :).
614 819 + 77 = 614 896
Kurde, jakieś dziwne bóle miałem, najpierw ręka mi ścierpła, co się nigdy nie zdarzyło, potem łydka jakoś dziwnie zaczęła boleć, a na początku musiałem w ogóle regulować przerzutkę na środku drogi.
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
Kurde, jakieś dziwne bóle miałem, najpierw ręka mi ścierpła, co się nigdy nie zdarzyło, potem łydka jakoś dziwnie zaczęła boleć, a na początku musiałem w ogóle regulować przerzutkę na środku drogi.
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
źródło: comment_16590298841h51mYCOBoYAvXmnqSZzgV.jpg
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora
614 797 + 177 = 614 974
Pierwsza wycieczka rowerem do Czech (mimo, że mieszkam niedaleko xD) z Panem @mati1990 ʕ•ᴥ•ʔ Było fajnie, polecam serdecznie użytkownika ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
Pierwsza wycieczka rowerem do Czech (mimo, że mieszkam niedaleko xD) z Panem @mati1990 ʕ•ᴥ•ʔ Było fajnie, polecam serdecznie użytkownika ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#rowerowyrownik #szosa #rower
Skrypt | Statystyki
źródło: comment_16590297969Ppo5FLnuDJmSRoothZIQj.jpg
Pobierz- 16
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Arado-Akbar: oczywiście, czujny jak zawsze!
@M4ci3jS: gdzie kask, lepiej mieć jak udajesz roberta
Do szosy dostałem kiedyś od ziomeczka buty - EKOI Strada (EUR 42 / USA 9 / CM 25,7 / UK 8) - i właśnie je gdzieś z szafy wygrzebałem.
Przeze mnie nigdy nie jeżdżone (totalnie nie mój rozmiar), niemniej może komuś się przydadzą. Oprócz paru otarć na czubkach wszystko z nimi w porządku. Wkładki najprawdopodobniej nie śmigane (zapewne było jeżdżone w customowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Bloki - Keo Look 9st.
Oddam za 121,37
Przeze mnie nigdy nie jeżdżone (totalnie nie mój rozmiar), niemniej może komuś się przydadzą. Oprócz paru otarć na czubkach wszystko z nimi w porządku. Wkładki najprawdopodobniej nie śmigane (zapewne było jeżdżone w customowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Bloki - Keo Look 9st.
Oddam za 121,37
źródło: comment_1659027957HWsX4QhJzO9kcz86D8Sb5P.jpg
Pobierz- 1
@jagodowy_krol: Jeżeli to nie problem, to dam Ci znać w niedzielę (te buty zostały w domu, a wracam "po" weekendzie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@schneiper: to i tak by były zapasowe buty, albo na trenażer do domu (te moje obecne się rozpadają), więc luzik.
- 2
#canyon #wykopcanyonclub #szosa
Jak ktoś ma kierownicę aero i mocowanie komputera pod kierownicą na dwie śruby wzdłuż zintegrowanego mostka to może sobie dokupić taką o to pierdółkę do mocowania lampek jak na kierownicy o przekroju okrągłym.
Nie wiem, czy rozstaw śrub jest zunifikowany, u mnie wynosi 40 mm
Jak ktoś ma kierownicę aero i mocowanie komputera pod kierownicą na dwie śruby wzdłuż zintegrowanego mostka to może sobie dokupić taką o to pierdółkę do mocowania lampek jak na kierownicy o przekroju okrągłym.
Nie wiem, czy rozstaw śrub jest zunifikowany, u mnie wynosi 40 mm
źródło: comment_16590254976FGjes6ups2mRadOjfGGEc.jpg
Pobierz- 0
Kupiłem w końcu czujnik kadencji i pulsometr. Tyle lat, kilkanaście, na rowerze, jakieś 8 na szosie, bez takich zabawek i muszę powiedzieć, że czujnik kadencji to jest sztos, można dokładniej kontrolować wysiłek, lepiej niż na czuja. Pulsometr raczej mniej przydatny, traktuję jako zabawkę.
Ergo: polecam zakup czujnika kadencji, za to pulsometr jest chyba zbędnym gadżetem.
#szosa #rower #przemyslenia
Ergo: polecam zakup czujnika kadencji, za to pulsometr jest chyba zbędnym gadżetem.
#szosa #rower #przemyslenia
@dzangyl: Jak niby kontrolujesz wysiłek za pomoca kadencji? Przecież można generować tę samą moc przy różnej kadencji.
@dzangyl: Z trzech mierzalnych na rowerze rzeczy (kadencja, tętno, moc), kadencja jest najmniej przydatnym i służy jedynie do kontroli w czasie specyficznego treningu, nie ma nic wspólnego z kontrola wysiłku
Rzetelny Mirek @MateyJDM nie jakiś oszust. Wysłał sprzęt zgodnie z umową i nie zawinął się z mamoną.
Sam papież patrzył mu na ręce w trakcie pakowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopobrazapapieza #2137 #papaj #szosa
Sam papież patrzył mu na ręce w trakcie pakowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopobrazapapieza #2137 #papaj #szosa
źródło: comment_1659017980TAd3Ql6lQFlpuaZYBpLhRm.jpg
Pobierz- 1
Spróbuje, może update pomoże
źródło: comment_1659009136ljcWUMXzhcrTOaiQWzJWm9.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@veracholera masz jeszcze darmowe stronki typu tarmacs.app
Tam narysuj i wyślij sobie gpx na maila. Dalej otwórz go w appce Wahoo
Tam narysuj i wyślij sobie gpx na maila. Dalej otwórz go w appce Wahoo
Mirki z #bialystok #szosa #rower #kwadraty Jadę od Lipska, muszę odhaczyc Dąbrowę, Sidry, Nowy Dwór i Kuźnicę, a docelowo dojechać do Supraśla. Jadę szosą, więc nie bardzo wiem jak dotrzeć z Kuźnicy do Supraśla unikając DK19. Jechać przez Krynki? Czy da się jakoś ściąć drogę np przez Bohoniki.
Czy z Supraśla do Krolowego Mostu przejadę asfaltem?
Czy z Supraśla do Krolowego Mostu przejadę asfaltem?
- 1
@pawelpaweld trochę za późno Kolego, ale może następnym razem jak będę w tych okolicach.
- 2
@parowczankreatyny jeszcze raz dzięki! Trasa sprawdziła się idealnie, chociaż do Sokółki nie zdążyłem zajechać ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale zjadłem pierekaczewnik w Bohonikach. Jednak nie zrobił takiego wrażenia jak ten w Kruszynianach. Fajne to Podlasie, chociaż ta część od Augustowa do Dąbrowy Białostockiej średnio mi się podobała, to wszystko co dalej na południe jest ekstra. ( ͡º ͜ʖ͡º)
613 665 + 96 + 72 + 71 + 52 + 46 + 51 = 614 053
Moje ostatnie przejazdy, w między czasie przypałętało się choróbsko i musiałem zwolnić obroty ale powoli będę starał się rozkręcić.
#rowerowyrownik #szosa
Skrypt | Statystyki
Moje ostatnie przejazdy, w między czasie przypałętało się choróbsko i musiałem zwolnić obroty ale powoli będę starał się rozkręcić.
#rowerowyrownik #szosa
Skrypt | Statystyki
- 1
@ToJestNiepojete: dwa przejazdy z dodanych są zrobione na moim starym tribanie bez pomiaru mocy, może to któryś z tych i tak po prostu strava wyliczyła sobie moc, ciężko mi powiedzieć, nie analizuje każdego przejazdu
@TenczowyNarodowiec: A faktycznie. Na telefonie nie widać, że to estymacja.
Miraski, szukam jakiejś fajnej trasy w górach na szosę, znalazłem coś takiego:
https://narowery.visitmalopolska.pl/pl_PL/-/wislana-trasa-rowerowa-i-velodunajec-pod-szosowki-
W sumie w grę wchodzą obie, jeździł ktoś z was te trasy? Ślady są w miarę aktualne?
Może
https://narowery.visitmalopolska.pl/pl_PL/-/wislana-trasa-rowerowa-i-velodunajec-pod-szosowki-
W sumie w grę wchodzą obie, jeździł ktoś z was te trasy? Ślady są w miarę aktualne?
Może
@luststrings: jeśli chodzi o Velo Dunajec to przejechałem odcinek z Nowego Targu do jeziora Czorsztyńskiego dwa lata temu na szosie, objechałem wokół i wróciłem. Sam kawałek od Nowego Targu do końca Velo przy jeziorze (by okrążyć jezioro zjeżdża się z niego) bajka. Cały czas równy asfalt, stacje, by zatrzymać się, a nawet rozpalić grilla (chyba w Knurowie), super widoki i wymagające podjazdy. W tym roku powtórzyłem wyczyn, tyle, że na
@luststrings: Panie Krościenko - Szczawnica - Vielky Lipnik -Czerwony Klasztor - Spiska Stara Vies - Niedzica i tu dowolnie Velo Czorsztyn
konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
- 43
- 1
- 2
konto usunięte via iOS
- 2
#rower #szosa #rowerowyrownik #wykoptribanclub
Szukam jakiejs dobrej lampki rowerowej która skutecznie rozświetli drogi leśne noca. Pomocy!
Szukam jakiejs dobrej lampki rowerowej która skutecznie rozświetli drogi leśne noca. Pomocy!
- 11
@MakrelGieldowy: Wydupiaj z równika

























@pawlos10rs: Jak na takim dystansie to pewnie kolejna inkarnacja Bestii z Wadowic xd
Kamizelka z kieszeni luzuje miejsce dla kurtki :D Później w ciągu dnia jak już
źródło: comment_1659086993W5av8SFj3HyHbCP83jgh8Z.jpg
Pobierz