@macias0526: Picrel to cały mój setup. Raz przypięty i odpinany tylko do czyszczenia roweru i jeździ ze mną wszędzie. Nie lubię mieć mokrego od potu telefonu dlatego kupiłem tą torbę na górną rurę ramy. Przy okazji wejdzie trochę dupereli.

Może gdzieś zgubiłem, ale po wymianie z rana na kamizelkę i mając już zapełnione kieszenie z tyłu

Kamizelka z kieszeni luzuje miejsce dla kurtki :D Później w ciągu dnia jak już
pawlos10rs - @macias0526: Picrel to cały mój setup. Raz przypięty i odpinany tylko do...

źródło: comment_1659086993W5av8SFj3HyHbCP83jgh8Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Szukałem informacji o jakichś łatwych ale dłuższych trasach rowerowych w #warszawa i było całkiem dużo wpisów o drodze do Góry Kalwarii ewentualnie o trasie na Gassy.

Chciałem wybrać się tam z kumplem, ale niestety będę skazany tylko na siebie. Ktoś ma może zapisaną trasę w strava i mógłby się nią podzielić? :) Chcę przejechać jakieś 50-60km zaczynając z okolic Czerniakowskiej/Wilanowa :)

#szosa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@rekinator9000: @Fraagles: byłem dzisiaj i nawet na pasach dostałem komplement że mam ładny rower ()

Sama trasa rzeczywiście spokojna, naprawdę mało samochodów. Za to w Warszawie na ścieżkach rowerowych korki po kilkanaście osób :)

Dużo ludzi się pozdrawia, ale przy takim ruchu musiałbym ciągle trzymać podniesioną rękę, żeby za każdym razem to ogarnąć xD
Rizzo - @rekinator9000: @Fraagles: byłem dzisiaj i nawet na pasach dostałem komplemen...

źródło: comment_16591222782iGUWjpYneCyiUwkmHnDgd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@veracholera: to mial dupna lampkę. Nie kazda lampka daje Ci cos w dzień. Do jazdy w dzień są lampki ,e swiatlem rozproszonym i mocnym. Nie oślepiają, a są widoczne nawet z 800-1000m jako migajacy punkt. Jest to duzo wczesniej niz zobaczysz rowerzystę.

Jezdze z lampka pozycyjna z przodu. Jest duzo mniej przypalow od strony kierowcow typu wyprzedzanie na 3 czy wymuszeń. Choć i tak ostatnio ktos coś odwali za kazdym
  • Odpowiedz
via Rowerowy Równik Skrypt
  • 36
614 819 + 77 = 614 896

Kurde, jakieś dziwne bóle miałem, najpierw ręka mi ścierpła, co się nigdy nie zdarzyło, potem łydka jakoś dziwnie zaczęła boleć, a na początku musiałem w ogóle regulować przerzutkę na środku drogi.

#rowerowyrownik #szosa #rower

Skrypt | Statystyki
veracholera - 614 819 + 77 = 614 896

Kurde, jakieś dziwne bóle miałem, najpierw ręka...

źródło: comment_16590298841h51mYCOBoYAvXmnqSZzgV.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do szosy dostałem kiedyś od ziomeczka buty - EKOI Strada (EUR 42 / USA 9 / CM 25,7 / UK 8) - i właśnie je gdzieś z szafy wygrzebałem.
Przeze mnie nigdy nie jeżdżone (totalnie nie mój rozmiar), niemniej może komuś się przydadzą. Oprócz paru otarć na czubkach wszystko z nimi w porządku. Wkładki najprawdopodobniej nie śmigane (zapewne było jeżdżone w customowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Bloki - Keo Look 9st.

Oddam za 121,37
schneiper - Do szosy dostałem kiedyś od ziomeczka buty - EKOI Strada (EUR 42 / USA 9 ...

źródło: comment_1659027957HWsX4QhJzO9kcz86D8Sb5P.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#canyon #wykopcanyonclub #szosa
Jak ktoś ma kierownicę aero i mocowanie komputera pod kierownicą na dwie śruby wzdłuż zintegrowanego mostka to może sobie dokupić taką o to pierdółkę do mocowania lampek jak na kierownicy o przekroju okrągłym.
Nie wiem, czy rozstaw śrub jest zunifikowany, u mnie wynosi 40 mm
sargento - #canyon #wykopcanyonclub #szosa
Jak ktoś ma kierownicę aero i mocowanie k...

źródło: comment_16590254976FGjes6ups2mRadOjfGGEc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem w końcu czujnik kadencji i pulsometr. Tyle lat, kilkanaście, na rowerze, jakieś 8 na szosie, bez takich zabawek i muszę powiedzieć, że czujnik kadencji to jest sztos, można dokładniej kontrolować wysiłek, lepiej niż na czuja. Pulsometr raczej mniej przydatny, traktuję jako zabawkę.

Ergo: polecam zakup czujnika kadencji, za to pulsometr jest chyba zbędnym gadżetem.

#szosa #rower #przemyslenia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzangyl: Z trzech mierzalnych na rowerze rzeczy (kadencja, tętno, moc), kadencja jest najmniej przydatnym i służy jedynie do kontroli w czasie specyficznego treningu, nie ma nic wspólnego z kontrola wysiłku
  • Odpowiedz
Siema, zrobiłem sobie trasę na komoot i chce ja wrzucić przez fona na wahoo, ale nie widzę jej w Routes w appce Elemnt, w domu zawsze wszystko działało, a teraz jestem u rodziców, podłączony do wifi, a nie może się wczytać. Jakiś pomysł? #wahoo #rower #szosa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #bialystok #szosa #rower #kwadraty Jadę od Lipska, muszę odhaczyc Dąbrowę, Sidry, Nowy Dwór i Kuźnicę, a docelowo dojechać do Supraśla. Jadę szosą, więc nie bardzo wiem jak dotrzeć z Kuźnicy do Supraśla unikając DK19. Jechać przez Krynki? Czy da się jakoś ściąć drogę np przez Bohoniki.
Czy z Supraśla do Krolowego Mostu przejadę asfaltem?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@parowczankreatyny jeszcze raz dzięki! Trasa sprawdziła się idealnie, chociaż do Sokółki nie zdążyłem zajechać ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale zjadłem pierekaczewnik w Bohonikach. Jednak nie zrobił takiego wrażenia jak ten w Kruszynianach. Fajne to Podlasie, chociaż ta część od Augustowa do Dąbrowy Białostockiej średnio mi się podobała, to wszystko co dalej na południe jest ekstra. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@luststrings: jeśli chodzi o Velo Dunajec to przejechałem odcinek z Nowego Targu do jeziora Czorsztyńskiego dwa lata temu na szosie, objechałem wokół i wróciłem. Sam kawałek od Nowego Targu do końca Velo przy jeziorze (by okrążyć jezioro zjeżdża się z niego) bajka. Cały czas równy asfalt, stacje, by zatrzymać się, a nawet rozpalić grilla (chyba w Knurowie), super widoki i wymagające podjazdy. W tym roku powtórzyłem wyczyn, tyle, że na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luststrings: Panie Krościenko - Szczawnica - Vielky Lipnik -Czerwony Klasztor - Spiska Stara Vies - Niedzica i tu dowolnie Velo Czorsztyn
  • Odpowiedz