via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, ktoś wie na jakiej podstawie Garmin 530 przelicza spalone kalorie?
Porównałem sobie ilość spalonych kalorii na trasach po użyciu Garmina i wartość różni się o 1/2 czasami 1/3 więcej.
Nie używam dodatkowych liczników ani pasków do mierzenia tętna.
#garmin #szosa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[Chyba] lubię przyjeżdżać nad polskie morze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale na pewno polubię robić tu dłuższe przejazdy. Różnica z zeszłym tygodniem - wiatr lżejszy, choć 25 km/h wmordęwindu w dalszym ciągu czuć. Zwłaszcza w podmęczonych nogach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
0,5 km/h urwane ( ͡º ͜ʖ
schneiper - [Chyba] lubię przyjeżdżać nad polskie morze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale na pewno pol...

źródło: comment_1658526892i1fKDfCInExH1DRsdI1MeX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jarsad1: rzeczywiście, rower zajmuje całą szerokość jezdni xD i pisze to ja samochodziarz/rowerzysta, plujący na jednych i drugich. Co do kombajnu, zrobią swoją ciężką robotę i tak szybko jak się pojawiły tak znikną.
  • Odpowiedz
Siema, mam koła tubeless ready, ale używam zwykłych opon i dętki. Dzisiaj chciałem wymienić oponę i nie mogłem jej oderwać od tego rowka. Macie jakieś sposoby czy porady jak sobie ułatwić ściąganie opony bez takiego siłowania?
#rower #szosa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
582 953 + 53 = 583 006

Miał wyjść rozjazd po chorobie, ale w tym skwarze to tragedia (,)
Mimo wszystko wyszło nieźle, poza korbą która skrzeczała jak szalona - miejmy nadzieję, że czyszczenie i smarowanie pomoże.

#rowerowyrownik #rower #szosa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kumple, kupiłem używkę specialized allez na testy czy szosa jest dla mnie. Zapłaciłem za to 1300zł, ale po jeździe czuje, że tam jest coś nie tak. Korba jest jakaś z p---y, łańcuch czuć, że ociera o przednią przerzutkę przy zmianach przełożeń, a jak kręcę pedałami do tyłu, to po paru obrotach łańcuch się blokuje a tylna przerzutka rozciąga. Przerzutka przód to sora, tylna tiagra, ale jakaś dziwna, srebrna(nawet takiej w necie nie
WlatcaPustyni - Kumple, kupiłem używkę specialized allez na testy czy szosa jest dla ...

źródło: comment_1658508223QmpRn5ShYD7wrQiNDBV6eD.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WlatcaPustyni: Najlepiej byłoby znaleźć dobrego mechanika, żeby spojrzał na to fachowym okiem i doradził. Przez internet, to można Ci ewentualnie powiedzieć, że możesz wymienić przerzutki, ale jak się nie poprawi, to nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak stał w szopie i rdzewiał, to może być milion drobiazgów. Sprężyny w przerzutkach, regulacja, zapyziałe linki w pancerzach. Trudno orzec.
  • Odpowiedz
via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
582 731 + 14 + 13 + 14 + 14 + 16 = 582 802

domo prace ten tydzień i odbiór nowych okularków ( ͡ ͜ʖ ͡) pełna korekcja, fotochrom, za miliony monet. Może moja kartoflana morda będzie lepiej wyglądać w tym no i spodziewam się 0,05 + do prędkości oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Po przeczytaniu
solimoes - 582 731 + 14 + 13 + 14 + 14 + 16 = 582 802

domo prace ten tydzień i odbió...

źródło: comment_1658505069O5HG9TYlFRpHYBdqetiQmp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 45
582 294 + 20 + 53 + 107 + 54 + 31 = 582 559

53km - z synami, ale to z młodszego jestem masakrycznie dumny, 9lat i dał radę. Średnia wyszła 27km/h, ale względnie płasko było tylko 361m na 53km ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jestem niesamowicie dumny z młodego. Drugi ma 12l i już lata na dłuższe, w tym roku w planach mamy pierwszą setkę, musimy tylko odpowiedni moment znaleźć.

#
jagodowy_krol - 582 294 + 20 + 53 + 107 + 54 + 31 = 582 559

53km - z synami, ale t...

źródło: comment_1658504579S3Agsds6Ot6laCfWlE37zp.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matka19002: tak. siła peletonu. Trochę był z przodu, trochę na pozostałych lokalizacjach, a było nas wtedy w sumie jakieś 8 osób.
W sumie to 2 inne dziewczyny, starsze od niego odpadły :D
Ale regularnie jeździ 20-30km i to robi swoje. W zeszłym tygodniu był drugi w wyścigu MTB i tylko dlatego był drugi, bo miał FIZYCZNIE problem aby wyprzedzić pierwszego (tamten ciut się rozpychał, a mojemu zabrakło odrobinę sprytu).

Tutaj jego foteczka
jagodowy_krol - @matka19002: tak. siła peletonu. Trochę był z przodu, trochę na pozos...

źródło: comment_1658516015qAqHZ11lGHoT4cGoNSyWK0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirki z #gliwice i okolic. Wiecie gdzie na szybko jestem w stanie wymienić linkę tylnej przerzutki w napędzie Shimano Sora? Niestety zerwała się w pancerzu przy baryłce. Zrobiłbym to sam, ale wydaje mi się to strasznie fikuśne.

#szosa #rower
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś może płetwę #jackpack w wersji 2.5 (chyba ta ostatnia) i może zrobić mi zdjęcie z boku?
Nie wiem czy w nowszej wersji skopali zapięcie do rury sterowej, czy to tylko tak u mnie jest.
Problem polega na tym, że to zapięcie wypada na podkładce i słabo się to trzyma. Można zapiąć wyżej, ale wtedy ta boczna guma się wygina. Sprawdziłem na dwóch swoich rowerach.
W starszej wersji którą
pstrokatasroka - Ma ktoś może płetwę #jackpack w wersji 2.5 (chyba ta ostatnia) i moż...

źródło: comment_1658500376g5gRuhao0uhgWZMZk6mXtQ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach