Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Brać w tej cenie? Oryginalne w ogóle z shopee?
#szosa
#szosa
źródło: comment_1658556508dTOj5xsA72NMQmC3zCxXPA.jpg
Pobierz- 15
[Chyba] lubię przyjeżdżać nad polskie morze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale na pewno polubię robić tu dłuższe przejazdy. Różnica z zeszłym tygodniem - wiatr lżejszy, choć 25 km/h wmordęwindu w dalszym ciągu czuć. Zwłaszcza w podmęczonych nogach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
0,5 km/h urwane ( ͡º ͜ʖ
Ale na pewno polubię robić tu dłuższe przejazdy. Różnica z zeszłym tygodniem - wiatr lżejszy, choć 25 km/h wmordęwindu w dalszym ciągu czuć. Zwłaszcza w podmęczonych nogach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
0,5 km/h urwane ( ͡º ͜ʖ
źródło: comment_1658526892i1fKDfCInExH1DRsdI1MeX.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
583 969 + 5 + 24 = 583 998
Kombainiści, czy wy musicie jeździć po tym asfalcie?
#rowerowyrownik #szosa
Kombainiści, czy wy musicie jeździć po tym asfalcie?
#rowerowyrownik #szosa

@Jarsad1: rzeczywiście, rower zajmuje całą szerokość jezdni xD i pisze to ja samochodziarz/rowerzysta, plujący na jednych i drugich. Co do kombajnu, zrobią swoją ciężką robotę i tak szybko jak się pojawiły tak znikną.
- 2
@Jarsad1: @Desmosedici: nie mam nic do kombajnów, to taka parafraza tych komentarzy o rowerzystach na drogach
PJERSZY! Ups, chyba nie
1. Zbuduj bazę! (Do wyboru: w domu / na balkonie / w ogrodzie).
2. Upleć wianek z polnych kwiatów. Dla siebie lub bliskiej osoby. :)
3. Przejedź na rowerze 100 km (w jeden dzień). Wynik udokumentuj na trackerze.
Ale
1. Zbuduj bazę! (Do wyboru: w domu / na balkonie / w ogrodzie).
2. Upleć wianek z polnych kwiatów. Dla siebie lub bliskiej osoby. :)
3. Przejedź na rowerze 100 km (w jeden dzień). Wynik udokumentuj na trackerze.
Ale
źródło: comment_1658520208eghZ0eu1FlcWxwvHO5nSNL.jpg
Pobierz- 4
@S00PER_Puchacz: A potem spowrotem na swoją wieś.
źródło: comment_1658520708k8ZqLdgw5mN6c64JHILAgn.jpg
Pobierz- 0
jeździ ktoś może na ramie specialized venge ?
#szosa
#szosa
- 0
@girro13: nie używaj śrubokrętów bo sobie zniszczysz obręcz XD
https://www.centrumrowerowe.pl/lyzki-do-opon-schwalbe-pd2265/
https://www.centrumrowerowe.pl/lyzki-do-opon-schwalbe-pd2265/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@klintoniusz: Granica rozsądku jest współmierna do stanu konta. Amen
- 1
@Max_Verstappen: pasującą do opony. Pewnie trzeba będzie kupić przedłużki wentyli.
- 1
@Max_Verstappen: Jeździłem na Decathlonowskich, teraz mam Pirelli RoadTube - nie czuję różnicy ani nie widzę tego po cyferkach
582 953 + 53 = 583 006
Miał wyjść rozjazd po chorobie, ale w tym skwarze to tragedia (╯︵╰,)
Mimo wszystko wyszło nieźle, poza korbą która skrzeczała jak szalona - miejmy nadzieję, że czyszczenie i smarowanie pomoże.
#rowerowyrownik #rower #szosa
Miał wyjść rozjazd po chorobie, ale w tym skwarze to tragedia (╯︵╰,)
Mimo wszystko wyszło nieźle, poza korbą która skrzeczała jak szalona - miejmy nadzieję, że czyszczenie i smarowanie pomoże.
#rowerowyrownik #rower #szosa
Kumple, kupiłem używkę specialized allez na testy czy szosa jest dla mnie. Zapłaciłem za to 1300zł, ale po jeździe czuje, że tam jest coś nie tak. Korba jest jakaś z p---y, łańcuch czuć, że ociera o przednią przerzutkę przy zmianach przełożeń, a jak kręcę pedałami do tyłu, to po paru obrotach łańcuch się blokuje a tylna przerzutka rozciąga. Przerzutka przód to sora, tylna tiagra, ale jakaś dziwna, srebrna(nawet takiej w necie nie
źródło: comment_1658508223QmpRn5ShYD7wrQiNDBV6eD.jpg
Pobierz- 1
@WlatcaPustyni: A może na początek wystarczy wyczyścić napęd i wyregulować przerzutki? Na korbę nic nie podpowiem, bo nie wiem, co to znaczy, że jest z p---y ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 1
@WlatcaPustyni: Najlepiej byłoby znaleźć dobrego mechanika, żeby spojrzał na to fachowym okiem i doradził. Przez internet, to można Ci ewentualnie powiedzieć, że możesz wymienić przerzutki, ale jak się nie poprawi, to nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak stał w szopie i rdzewiał, to może być milion drobiazgów. Sprężyny w przerzutkach, regulacja, zapyziałe linki w pancerzach. Trudno orzec.
Jak stał w szopie i rdzewiał, to może być milion drobiazgów. Sprężyny w przerzutkach, regulacja, zapyziałe linki w pancerzach. Trudno orzec.
@futrzakos: Pan "kiedyś byłem gruby" hlip hlip
582 731 + 14 + 13 + 14 + 14 + 16 = 582 802
domo prace ten tydzień i odbiór nowych okularków (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) pełna korekcja, fotochrom, za miliony monet. Może moja kartoflana morda będzie lepiej wyglądać w tym no i spodziewam się 0,05 + do prędkości oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■. Po przeczytaniu
domo prace ten tydzień i odbiór nowych okularków (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) pełna korekcja, fotochrom, za miliony monet. Może moja kartoflana morda będzie lepiej wyglądać w tym no i spodziewam się 0,05 + do prędkości oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■. Po przeczytaniu
źródło: comment_1658505069O5HG9TYlFRpHYBdqetiQmp.jpg
Pobierz- 2
@PrzekliniakCQ: na szczęście ja mam wadę stabilną, która się nie pogłębia, ale rozumiem, tanie to nie jest
@solimoes ile to piniądzorów kosztuje? Jedna nerka wystarczy?
582 294 + 20 + 53 + 107 + 54 + 31 = 582 559
53km - z synami, ale to z młodszego jestem masakrycznie dumny, 9lat i dał radę. Średnia wyszła 27km/h, ale względnie płasko było tylko 361m na 53km (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jestem niesamowicie dumny z młodego. Drugi ma 12l i już lata na dłuższe, w tym roku w planach mamy pierwszą setkę, musimy tylko odpowiedni moment znaleźć.
#
53km - z synami, ale to z młodszego jestem masakrycznie dumny, 9lat i dał radę. Średnia wyszła 27km/h, ale względnie płasko było tylko 361m na 53km (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jestem niesamowicie dumny z młodego. Drugi ma 12l i już lata na dłuższe, w tym roku w planach mamy pierwszą setkę, musimy tylko odpowiedni moment znaleźć.
#
źródło: comment_1658504579S3Agsds6Ot6laCfWlE37zp.jpg
Pobierz@jagodowy_krol: czekaj czekaj czekaj. Chcesz mi powiedzieć że 9 latek ogarnął 50 km że średnia 27?
źródło: comment_1658515329hUGmLbQD9tcT6e9aOlPuHf.jpg
Pobierz- 8
@matka19002: tak. siła peletonu. Trochę był z przodu, trochę na pozostałych lokalizacjach, a było nas wtedy w sumie jakieś 8 osób.
W sumie to 2 inne dziewczyny, starsze od niego odpadły :D
Ale regularnie jeździ 20-30km i to robi swoje. W zeszłym tygodniu był drugi w wyścigu MTB i tylko dlatego był drugi, bo miał FIZYCZNIE problem aby wyprzedzić pierwszego (tamten ciut się rozpychał, a mojemu zabrakło odrobinę sprytu).
Tutaj jego foteczka
W sumie to 2 inne dziewczyny, starsze od niego odpadły :D
Ale regularnie jeździ 20-30km i to robi swoje. W zeszłym tygodniu był drugi w wyścigu MTB i tylko dlatego był drugi, bo miał FIZYCZNIE problem aby wyprzedzić pierwszego (tamten ciut się rozpychał, a mojemu zabrakło odrobinę sprytu).
Tutaj jego foteczka
źródło: comment_1658516015qAqHZ11lGHoT4cGoNSyWK0.jpg
Pobierz- 0
Ma ktoś może płetwę #jackpack w wersji 2.5 (chyba ta ostatnia) i może zrobić mi zdjęcie z boku?
Nie wiem czy w nowszej wersji skopali zapięcie do rury sterowej, czy to tylko tak u mnie jest.
Problem polega na tym, że to zapięcie wypada na podkładce i słabo się to trzyma. Można zapiąć wyżej, ale wtedy ta boczna guma się wygina. Sprawdziłem na dwóch swoich rowerach.
W starszej wersji którą
Nie wiem czy w nowszej wersji skopali zapięcie do rury sterowej, czy to tylko tak u mnie jest.
Problem polega na tym, że to zapięcie wypada na podkładce i słabo się to trzyma. Można zapiąć wyżej, ale wtedy ta boczna guma się wygina. Sprawdziłem na dwóch swoich rowerach.
W starszej wersji którą
źródło: comment_1658500376g5gRuhao0uhgWZMZk6mXtQ.jpg
Pobierz- 0
@MrShatan: ok, jakoś lepiej to u Ciebie wygląda.
W środku torby masz zielony kolor czy czarny? Bo 2.5 ma zielony.
W środku torby masz zielony kolor czy czarny? Bo 2.5 ma zielony.
@pstrokatasroka zielony



























https://www.olx.pl/d/oferta/rama-specialized-s-works-venge-CID767-IDQ98eM.html
Jak już to kup coś węglowego na aliexpress. Od jakiegoś producenta OEM.