Jakiej potrawy nie może u was zabraknąć na świątecznym stole? U mnie są to oczywiście sałatka jarzynowa, sernik i makowiec. #swieta #jedzzwykopem #jedzzwykopem
@qew12: No to już więcej zrobiłeś niż ja. Ja właśnie tylko do sklepu poszedłem, i to w wigilię przed południem. Skończyło się tak, że spotkałem w pobliżu patusowatego znajomego z podstawówki, który się we mnie gapił z lekko szyderczym uśmieszkiem, więc tylko feelsy mi naszły echhh... I weź tu bądź pomocny, echhh...
#!$%@? święta xD, nienawidzę ich. Czarna owca rodziny here xD. Już przy dzieleniu się opłatku mnie #!$%@? i były teksty typu
hehe zmądrzyj
rozumu ci życzę
mimo tego że pracuję jako programista i jako jedyny z rodziny nie skończyłem zawodówki to jestem traktowany jak śmieć xD. potem było jeszcze gorzej, wspólny rajd mojej dziewczyny i mojej starej jaki to ja jestem agresor, patus i najgorsza #!$%@?. poszedłem stamtąd, #!$%@?łem się i powiedziałem
1. Z dziewczyną zerwij bo widać że jest jakimś dzbanem. 2. Skoro tu #programista15k a rodzina po zawodówce to ja bym walił jakieś riposty z serii przynajmniej nie muszę kupować ciuchów na wagę ( ͡°͜ʖ͡°). Albo w ogóle przestań chodzić. Toksyczna rodzina to żadna rodzina.
Polska ma zdecydowanie za dużo świąt. Drugi dzień świąt jest w zasadzie tylko u nas. Niemcy nie mają, Amerykanie nie mają, itp. Do tego te niedziele wolne od handlu. Ja bym to wszystko uwolnił oprócz 1 dnia świąt i nowego roku. Pracodawcy się dogadają z pracownikami o stawkę. Polska to już od dawna nie jest kołchoz, gdzie za bramą czekało 10 kolejnych. Teraz pracownik może negocjować stawki i dni, w które pracuje.
@CzarnyOwiec: żadne państwo, które odnosi sukcesy gospodarcze nie zamyka w niedzielę obrotu handlowego. To jest kretynizm dla państwa na pozycji dorobkowej. Co z tego, że gdzieś w katolickiej Bawarii zamkną sklepy w niedzielę. W USA to nie do pomyślenia, chyba, że na jakiejś prowincji z 500 mieszkańcami. Azja goni zachód, również dlatego, że tam wszystko działa 24h/7
@Omicron: to sobie uwalniaj ale nie w Polsce. U nas dość już wyzysku pseudo biznesu. Teraz jest idealnie - masz sklep, to sobie w nim kibluj jak masz ochotę w święta. Knajpy - są normalnie otwarte, podobnie baseny
Z dwie godziny temu była u sąsiada dość porządna awantura. Ale chyba wszystko dobrze się skończyło. Już niczego u nich nie słychać, a sąsiad od 20 min tnie coś piłą spalinową, żeby się odstresować. Magia świąt i rodzinna atmosfera ( ͡°͜ʖ͡°) #swieta #heheszki #wigilia #polska
Zawiera treści NSFW
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.