nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qew12: No to już więcej zrobiłeś niż ja. Ja właśnie tylko do sklepu poszedłem, i to w wigilię przed południem. Skończyło się tak, że spotkałem w pobliżu patusowatego znajomego z podstawówki, który się we mnie gapił z lekko szyderczym uśmieszkiem, więc tylko feelsy mi naszły echhh... I weź tu bądź pomocny, echhh...
#!$%@? święta xD, nienawidzę ich.
Czarna owca rodziny here xD.
Już przy dzieleniu się opłatku mnie #!$%@? i były teksty typu

hehe zmądrzyj

rozumu ci życzę

mimo tego że pracuję jako programista i jako jedyny z rodziny nie skończyłem zawodówki to jestem traktowany jak śmieć xD.
potem było jeszcze gorzej, wspólny rajd mojej dziewczyny i mojej starej jaki to ja jestem agresor, patus i najgorsza #!$%@?.
poszedłem stamtąd, #!$%@?łem się i powiedziałem
Polska ma zdecydowanie za dużo świąt. Drugi dzień świąt jest w zasadzie tylko u nas. Niemcy nie mają, Amerykanie nie mają, itp. Do tego te niedziele wolne od handlu. Ja bym to wszystko uwolnił oprócz 1 dnia świąt i nowego roku. Pracodawcy się dogadają z pracownikami o stawkę. Polska to już od dawna nie jest kołchoz, gdzie za bramą czekało 10 kolejnych. Teraz pracownik może negocjować stawki i dni, w które pracuje.
@CzarnyOwiec: żadne państwo, które odnosi sukcesy gospodarcze nie zamyka w niedzielę obrotu handlowego. To jest kretynizm dla państwa na pozycji dorobkowej. Co z tego, że gdzieś w katolickiej Bawarii zamkną sklepy w niedzielę. W USA to nie do pomyślenia, chyba, że na jakiejś prowincji z 500 mieszkańcami. Azja goni zachód, również dlatego, że tam wszystko działa 24h/7