muussk muussk 17.05.2026, 15:50:18 via Wykop 5 + @pq18: Czy ja wiem. Legia ma kadre na gorna polowe tabeli, wiec raczej poprzedni trenerzy byli tragiczni.
RKN_ RKN_ 17.05.2026, 15:50:40 via Android 8 + @pq18: Papszuna ze względu na jego manierę wielu ludzi nie lubi ale fakty mówią same za siebie : na naszym podwórku jest fenomenem trenerskim i kadra należała mu się jak psu buda a nie parodyscie Probierzowi
pq18 pq18 16.05.2026, 21:42:53 9 + Anglia to się powinna cieszyć, że na Eurowizji nie ma ujemnych punktów #eurowizja
acid1988 acid1988 16.05.2026, 21:41:55 14 + #eurowizja te uk im dluzej slucham tym bardziej mi sie podoba... wstyd
pq18 pq18 16.05.2026, 21:42:18 via Wykop 3 + @acid1988: człowiek się wstydzi ale uszu oderwać nie może
pq18 pq18 16.05.2026, 21:40:30 0 + Gdybym nie wiedział, że to Ukry i Żymianie to by mi się ich piosenki podobały #eurowizja
gfgfgfa gfgfgfa 16.05.2026, 21:42:12 via Android 2 + @pq18: żymianie na początku mi się wydawało spoko ale potem mi się że bardzo kojarzyło z czym co mogłoby o 3 w nocy lecieć w kebabie
pq18 pq18 16.05.2026, 21:39:46 12 + Wnoszę petycję o koncert Lordi gdzie graliby covery eurowizyjnych bengierów cały dzień #eurowizja
pq18 pq18 16.05.2026, 21:35:06 17 + Lordi mógłby dla mnie grać covery eurowizyjnych bengierów cały dzień <3#eurowizja
Kontado Kontado 16.05.2026, 21:37:49 via Wykop 1 + @pq18: Tak. W ogole mogli by taki koncert zapodac, covery od gwiazd Eurowizji
pq18 pq18 16.05.2026, 20:23:59 14 + Jak wygląda w ogóle wybór reprezentanta Anglii? Są jakieś preselekcje i wystawiają ostatniego?#eurowizja
koneser_mandaryniarz koneser_mandaryniarz 16.05.2026, 20:22:34 4 + #eurowizja To jest niesamowite, że przy takiej ilości dobrych artystów, UK co roku wysyła jakieś g---o
pq18 pq18 16.05.2026, 20:23:29 via Wykop 0 + @koneser_mandaryniarz: kto to wybiera u nich tak w ogóle? Są jakieś preselekcje i wystawiają ostatniego?
pq18 pq18 16.05.2026, 20:16:38 8 + Fagata zaśpiewała, widziałem już co chciałem - idę spać #eurowizja
pq18 pq18 15.05.2026, 09:38:39 3 + Świetna ta bułgarska Fagata! Piosenka też niczego sobie #eurowizja
ViviennYoung ViviennYoung 15.05.2026, 09:40:22 via iOS 1 + @pq18: bulgarska Fagata od tego skakania pewnie ma dużo siniaków na twarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
choochoomotherfucker choochoomotherfucker 15.05.2026, 10:13:48 via Wykop 5 + @pq18: Choć za piosenką nie przepadam, to muszę przyznać, że występ był świetny i mam nadzieję, że będzie wysoko, bo zasługuje.
Najmienkszy_puszkarz Najmienkszy_puszkarz 14.05.2026, 21:34:19 4 + Jest kilka dobrych występów ale ogólnie żenująco słaby poziom, chyba najgorsza eurowizja pod względem poziomu od kiedy oglądam. #eurowizja
pq18 pq18 14.05.2026, 21:35:33 via Wykop 0 + @Najmienkszy_puszkarz: jestem tego zdania co roku :DEurowizja po prostu prezentuje stabilny poziom
pq18 pq18 14.05.2026, 21:34:47 1 + Myślicie, że nasza reprezentantka zyska w notowaniach przez to, że wypięła się na żymian?#eurowizja
czv1 czv1 14.05.2026, 21:38:33 via iOS 7 + @pq18: na ten moment to nam przewidują 4 miejsce od końca więc przez ten wywiad pewnie doszczętnie p-----------y XD
Dawać Europuchary!
#mecz