nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jprdl, mam dość. Sklocilem się z matką rok temu. Poszło o dom po kuzynie, który zmarł, a którego ja jestem właścicielem. Kuzyn przed śmiercią prosił o zapisanie domu na jego dzieci.

W międzyczasie moja matka wymyśliła, że dom mam przepisać na nią, a ona spisze go na swoją siostrę żeby nie musiała płacić podatku. Poszło o to, że ciotka skłóciła się z dziewczyną kuzyna.

W międzyczasie pogodziłem się z matką. Na jesień
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Do wszystkich katolików bóldupiących o to, że ateiści obchodzą "chrześcijańskie" święto i mają również wolne w pracy z tego powodu.

Otóż skoro ludzie niewierzący nie mogą obchodzić świat, spotykać się z rodziną w ten dla większości wolny czas od pracy, to w tym samym zamyśle ludzie wierzący nie mogą korzystać z dokonań świeckiej nauki.
Ludzie wierzący jeśli jesteście chorzy, nie korzystające ze świeckiej medycyny, tylko módlcie się o uzdrowienie. Nie korzystajcie z
Pobierz GwachQar - Do wszystkich katolików bóldupiących o to, że ateiści obchodzą "chrześcija...
źródło: comment_16405604445ntPr0m7ZrdC6JRtD7dgqa.jpg
@Springfield To tylko symbol, kierunek. Medycyna ma leczyć i przede wszystkim nie szkodzić. Natomiast w medycynie nie ma nic boskiego. Czysta świecka wiedza.
W ogóle dlaczego ustosunkowałeś się tylko do medycyny i przysięgi? Aaa no tak - bo w budowaniu rakiet kosmicznych nie ma przysięgi xD
Jak tak sobie czytam te wszystkie posty na tagu #swieta o tym jak to mirki się źle dogadują z rodzicami, nie mogą z nimi wytrzymać tych kilku(nastu) dni albo słabo dogadują się z innymi członkami rodziny to zaczynam jeszcze bardziej doceniać moją rodzinę.

Lubię swoich rodziców. Mało się kłócimy, a w okresie świątecznym w ogóle.
Z rodzeństwem tak samo, mamy świetny kontakt i jesteśmy bardzo zżyci.
Dalsza część rodziny (wujkowie, ciotki) też
Świąteczna atmosfera sprawia, że #krakowpiwo zostaje ponownie zapowiedziane z dwudniowym wyprzedzeniem (a nie dwóch godzin jak nakazywałaby tradycja xD). Dla tych interpretujących czytane teksty trochę gorzej, tym razem dość jasna informacja jest już na samym początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzimy się we wtorek. To spore zaskoczenie, ale krakowskie mireczki planują sobie nadchodzące dni i na wcześnie zapowiadane #wykoppiwo przychodzą licznie. Ostatnio pobity został rekord - zjawiło
Pobierz DOgi - Świąteczna atmosfera sprawia, że #krakowpiwo zostaje ponownie zapowiedziane z ...
źródło: comment_16405523232djCmW19IKx4nIlhVAYlat.jpg
@Qba1996: Widzę Miras, że podobny gust muzyczny mamy. 1950-2010, potem to przestałem śledzić. To co teraz gdzieś przypadkiem w radio usłyszę gdzieś czy coś to woła o pomstę do nieba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tami: słucham głównie tego, ale lubię całą masę rzeczy nagranych po 2010. Bardzo lubię Twenty One Pilots, szczególnie z płyt wydanych w 2015 i 2018. A takie Welcome to St. Tropez, One night in Ibiza, Holidays, I'm the one niby sieka, ale dla mnie przyjemna. Wywołuje skojarzenia z latem, wakacjami, imprezami.
Szwagierka mojego byłego chłopa na snapie wysłała mi filmiki, jak to oni się dobrze tam bawią i śpiewają kolędy. U nich rodzina jest wielka. Ja swieta spędziłam tylko z rodzicami, ze złamanym sercem, oglądając snapa jak to mój były zasiada do stołu, w duchu się ciesząc, ze robi to beze mnie. Gdy napisałam o tym kuzynce, ze mi przykro oglądając takie rzeczy to stwierdziła ze przesadzam, bo ja też mam rodzinę (co