Siedze sobie na sorze na borowskiej we wrocu, ogolnie dzisiaj wizyta no na plus bo przyjety byłem w pol h chyba ale cos mnie tknelo, wiedziałem ze jest płatny parking, ale była kobieta która na sorze spedziła 12h... Kurna czaicie, macie kiepską sytuacje, naglą chorobe, męczycie sie kilkanascie godzin na sorze, a na koniec jeszcze pewnie ze 100 do zapłaty za parking. Ale to sa qwa jaja
#nfz #sor
#nfz #sor

























źródło: Screenshot_20241114_194849
Pobierz